هند باید با کشورهای دیگر به تضعیف اقتصادی چین تاثیر

آخرین مرز بن بست است و تشدید ضد چین و احساسات در هند به یک رکورد بالا است. در مواجهه با یک قاطعانه همسایه و موارد متعدد از رویارویی در سال های اخیر هند تقلا برای یک پاسخ موثر. همانطور که در حال حاضر تمرکز بر روی از لحاظ اقتصادی آسیب رساندن چین با تحریم محصولات خود و تنظیم ورودی چینی سرمایه گذاری در اقتصاد است.

حرکت به تحریم کالاهای چینی و محدود کردن چینی پایتخت در هند رانده برخی از نگرانی های اساسی. این شامل حفاظت از امنیت ملی با کاهش چینی های مالی و عملکردی حضور در بخش های استراتژیک مانند مخابرات; کاهش واردات محور وابستگی اقتصادی در چین که ممکن است محدود کردن انعطاف پذیری در پاسخ به تهاجمی چینی رفتار; و سرانجام گسسته نیاز به آموزش چین یک درس است.

هند نگرانی های, به خصوص کسانی که در امنیت و معتبر هستند. اما تحریم های اقتصادی نمی خواهد صدمه دیده است چین است. آنها ممکن است در نهایت آسیب رساندن به اقتصاد هند در آینده قابل پیش بینی.

هند است که در میان چین بزرگترین بازار. از 2.5 تریلیون دلار به طور کلی صادرات چین در سال 2018 هند اختصاص حدود 70 میلیارد دلار حدود 3 درصد از کل صادرات. این است که یک جای کوچک به اشتراک بگذارید. و هدف قرار دادن چنین کوچک و به اشتراک گذاری از طریق تحریم ها و تعرفه ها است و نه به تحمیل هر گونه آسیب در چین است.

هند به عنوان آن است که پیدا کردن آن دشوار است برای جلوگیری از چین واردات است. یک تکه بزرگ از آنچه در آن منابع از چین ضروری است برای صنعت داخلی است. این شامل تجهیزات الکتریکی و ماشین آلات و وسایل مکانیکی, نیمه هادی دستگاه کود آهن و محصولات فولادی, زغال سنگ, قطعات خودرو, پارچه, پارچه, پروژه های کالا و لوازم جانبی و آنتی بیوتیک ها. هند صنعت وابستگی به این واردات آلی و توسعه یافته در طول سال ها و دهه. هند زنجیره تامین بسیار متکی به این واردات است. چین است که قطعا نه تنها منبع این محصولات اما از آن است که منبع پیشرو. هیچ کشور دیگری قادر به تامین چنین حجم زیادی به سرعت در قیمت های رقابتی مانند چین است.

آن است که غیر ممکن است برای صنعت هند برای متوقف کردن با استفاده از واردات چین در زمانی که سیستم های صنعتی در سراسر جهان هستند و عملکرد راه نرمال ظرفیت با توجه به Covid-19. این باعث می شود چشم انداز منابع همان واردات از کشورهای دیگر محدود است. اگر هند تحمیل تعرفه های این واردات آنها را تبدیل به گران تر برای صنعت داخلی افزایش مشکلات اقتصادی زمانی که آنها در حال مبارزه برای احیای فروش و کاهش هزینه های عملیاتی. تعرفه ها نمی تواند نیز مطرح شود در بحرانی واردات کالاهای مصرفی مانند دست sanitisers پیش بند و لباس های محافظ و عینک. این به طور گسترده مورد نیاز توسط بیمارستان و بهداشت و درمان کارکنان برای مبارزه با Covid-19. چین منبع پیشرو برای همه این واردات است. این واردات می تواند نه تحریم و نه کمتر مقرون به صرفه است.

چین نیز در میان بزرگترین منابع سرمایه گذاری مستقیم خارجی به سمت داخل به هند است. در آسیا سنگاپور و ژاپن بزرگترین دریافت کننده سرمایه گذاری چینی. در بیشتر سال های اخیر سرمایه گذاری چین در حال افزایش بوده است در کشورهای آسیایی است که بخشی از آن کمربند و جاده ابتکار (BRI) مانند مالزی و سریلانکا و پاکستان است. هند است و بخشی از BRI و در نتیجه نه دریافت کننده زیربنایی در مقیاس بزرگ سرمایه از چین است. تنگ تر قوانین در چینی درون سرمایه گذاری مستقیم خارجی در هند نمی خواهد آسیب بسیار کلی چشم انداز سرمایه گذاری است. اما کسب و کار چینی به ویژه راهنمایی و TenCent به گروه های بودجه شده است چندین تکنولوژی نوپا در هند. تنگ تر قوانین در صف مقابل سرمایه گذاری چینی ممکن است خشک کردن منابع مالی در هند راه اندازی فضای. از سوی دیگر, آن را نمی ممکن است به طور کامل ممکن است به بلوک چینی بودجه. آنها ممکن است از طریق روت هنگ کنگ و یا دیگر سرمایه گذاری جهانی هاب مانند جزایر کیمن.

فعلی مرز تحریک کرده است irked هند به رسوب اقدام در کالاهای چینی. اما موارد از جمله خواستار تحریم شده اند و شاهد قبل از بیش از حد. این غرایز ریشه در ترس اطراف چین همراه با یک بزرگتر ريشه گریزی برای واردات هل دادن ایده جایگزین همه چیز خارجی محلی جایگزین. این ساخته شده است که هند راه رفتن از عمده منطقه ای موافقت نامه های تجاری مانند RCEP. چند صنعت داخلی لابی توصیف آن به عنوان یک توافقنامه تجارت آزاد با چین و برعلیه مبارزه برای اقامت در خارج از آن. با انصراف هند از دست داد مزیت بزرگ بودن بخشی از یک پیمان تجارت که می تواند کمک به آن را در reshoring برخی از زنجیره تامین توابع. RCEP چندین هند متحدان ژاپن و کره و استرالیا و ویتنام و سنگاپور و اندونزی که می توانست ابزاری در انجام این کار است.

Ad-hoc اقتصادی اقداماتی مانند تحریم تحت تاثیر قرار نمی, چین. برای فرسایش اقتصادی چین تاثیر هند باید با کشورهای دیگر است. آن را آسیب دیده و چنین چشم انداز با ترک تجارت معاهدات و فشار اقتصادی ناسیونالیسم. هند تحریم محصولات چینی. اما هیچ یک دیگر هستند تا در حال حاضر. آن دشوار خواهد بود برای هند به بسیج جمعی اقتصادی توهین آمیز علیه چین است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>