هند به نظر می رسد به پایین با تکنولوژی Coronavirus راه حل

دهلی نو—وزیر بهداشت و درمان برای دولت هند از ماهاراشترا نیاز به یک راه برای اطمینان از که ورود بین المللی در معرض خطر ابتلا به کروناویروس رفت و به انزوا و در آنجا ماند.

آژانس او نمی باید این منابع به قرنطینه همه آنها. آن را نمی باید با تکنولوژی بالا راه برای نظارت بر خانه و انزوا. اما تیم او متوجه هند دارای فراوانی از چیز دیگری: جوهر پاک نشدنی استفاده می شود به نگه داشتن این کشور 900 میلیون رای دهندگان از مصاحبه های متعدد برگه های رای. اعمال شده به دست خود را پس از رای گیری در آن طول می کشد حدود دو هفته به دور.

به زودی مسافران در فرودگاه بمبئی بازگشت از کشور با تعداد زیاد عفونت را دارا بودند پشت دست خود را مهر “صفحه اصلی قرنطینه” برای همه برای دیدن آنها باید سرمایه گذاری.

مسافران در فرودگاه بمبئی بازگشت از کشور با تعداد زیاد عفونت کرده بود و پشت دست خود مهر “صفحه اصلی قرنطینه.”

عکس: prashant waydande/ایسنا

“این است که سهم ما به مبارزه با کروناویروس” وزیر راجش Tope گفت. “اگر کسی تلاش می کند برای فرار از شکستن و یا قرنطینه آنها در حال حاضر می تواند گرفتار شود.”

به عنوان coronavirus عفونت به سرعت در حال صعود طی هفته گذشته پزشکان و شهروندان در حال تبدیل شدن به کم هزینه روش به تلاش برای حفاظت از آن 1.3 میلیارد-قوی مردم ،

چین peeked به مردم گوشی های هوشمند و استفاده میلیون ها نفر از دوربین های مدار بسته برای نظارت بر آنها. سنگاپور توسعه یافته برنامه به مردم اجازه می دانم که اگر آنها عبور مسیرهای با کسی که آزمایش مثبت است. هند تبدیل به مقرون به صرفه تر جایگزین است که می تواند در آن کار پر جنب و جوش اما گاهی اوقات پر هرج و دموکراسی است.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه تغییراتی در چگونگی استفاده مردم از تکنولوژی ممکن است عواقب ناشی از کوروناویروس? پیوستن به مکالمه زیر.

در اینجا در این کشور افتخار سنت هوشمندانه ساخت با آنچه در دسترس—استعداد شناخته شده در زبان هندی به عنوان jugaad—کمک به مبارزه خود را در برابر ویروس.

هند پاسخ—از جمله در سراسر کشور تعطیل است که در نوع خود بزرگترین در جهان شاید در تاریخ بشر است—به اثبات نسبتا پایین-tech امر است.

تا کنون حداقل به نظر می رسد تا حد زیادی کار را به نگه داشتن مردم در شهرهای شلوغ صفحه اصلی. خیابان ها عمدتا خالی از سکنه در معمولا شلوغ قطعات دهلی نو پایتخت و بمبئی ملت های مالی و رسانه ای مرکز.

تنها مغازه ها که فروش اقلام ضروری از جمله مواد غذایی و دارویی مجاز برای باز کردن. اما ضروری دفاتر بسته شده, با کارگران دستور به ماندن در خانه های خود را به جز برای خرید ملزومات است.

هند در پاسخ به کروناویروس—از جمله خاموش شدن است که بزرگترین در نوع خود در جهان است اثبات می شود نسبتا پایین-tech امر است.

عکس: کانستنتینز Zilos/زوما پرس

هنوز تعداد موارد تایید شده به شدت افزایش یافته است به 909 و مرگ و میر صعود کرده به 19 عنوان از شنبه. مقامات می گویند که آن را حداقل یک هفته قبل از اینکه آنها می دانند که چه خاموش است کمک کند به گسترش است.

بسیاری از سرخپوستان در اشتباه هستند و برخی از آنها می ترسم اما چند می گویند آنها شگفت زده با ورود coronavirus. آنها بمباران شده است توسط یکی دیگر از اقتباس از فن آوری های موجود.

هفته پیش دولت خواسته حامل های بی سیم برای قرار دادن ضبط تاج مشاوره بهداشت پس از تماس گیرنده شماره گیری و قبل از تماس و متصل بر روی هر تلفن همراه در کشور است. پیام ضبط شده که شروع می شود jarringly با یک سرفه, مذاکرات در مورد چگونه به محافظت در برابر coronavirus.

“وجود دارد هیچ رسانه دیگری که می رسد بسیاری از مردم در چنین یک راه سریع گفت:” راجان Mathews مدیر کل اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند است. “فقط در مورد هر هندی دارای یک تلفن همراه تا رسیدن به بسیار گسترده است.”

هندی مقامات نیز رفته, مدرسه قدیمی, پخش پیام از طریق تلویزیون است. در زمان نخست اخبار نشان می دهد قطع شد سه بار در یک روز به تازگی برای back-to-back اخبار همایش ها از نخست وزیر, وزیر دهلی و سلامت-مقامات وزارت.

در صف در برخی از فروشگاه های, اجتماعی, فاصله اجرا شده است نه با سفارش آنلاین یا دیجیتال رزرو, اما با گچ دایره یا مربع در پیاده رو.

عکس: Rajanish Kakade/آسوشیتد پرس

زمانی که او در دیدار با کابینه خود را در روز چهارشنبه, نخست وزیر نارندرا نمی با استفاده از ویدئو کنفرانس. در عوض او وزرای صندلی راه اندازی چندین متر جدا از یکدیگر.

در طول سخنرانی آقای مودی پیشنهاد سرخپوستان تماشای تعهد به حمایت و نه خانواده های فقیر کمک به کسانی که تلاش بسیاری در طول خاموش کردن. دولت نیز برنامه ریزی برای اجرای 20 میلیارد دلار بسته از پایه کمک به فقرا.

صاحبان فروشگاه ها و بانک ها و دیگر ضروری کسب و کار است که باقی می ماند باز باید پنجه چالش با یک روح شبیه. در صف در برخی از فروشگاه های, اجتماعی, فاصله اجرا شده است نه با سفارش آنلاین یا دیجیتال رزرو, اما نقاشی با گچ دایره یا مربع در پیاده رو با شکاف بین آنها به طوری که مردم می دانند که دقیقا همان جایی که به صبر کنید.

حداقل یک مبتکر مغازه دار نگه داشته و فاصله خود را با نصب یک شوت که از طریق آن او می فرستد و برنج و عدس به مشتریان در خارج از انتظار با ظروف خود را باز کنید.

با اکثر حمل و نقل تعطیل از جمله پروازهای داخلی اتوبوس و قطار راه آهن وزارت شیراز به نوبه خود ماشین های استفاده نشده به جداسازی بخش.

روستاییان که اصلا دسترسی به صابون و نمی توانیم ضد عفونی کننده هستند و آب جوش به دست خود را بشویید. عدم مقرون به صرفه ماسک صورت بدان معنی است که بسیاری در دهلی نو در حال پوشیدن bandannas در سراسر چهره خود را.

برای شناسایی آسان از قرنطینه خانه های هند استفاده نمی apps بلکه دولت صادر برچسب.

زمانی که مقامات را با استفاده از برنامه های آنها مراقب باشید به استفاده از کسانی که در حال حاضر در بسیاری از افراد گوشی های. آقای مودی است که ترویج یک دولت coronavirus چت ربات است که پاسخ سوالات و نشان می دهد شماره تلفن ها و ویدئوها. آن را با این نسخهها کار با WhatsApp است که تقریبا نیمی از هند استفاده می کند در مقایسه با دور عدد کوچکتر که به طور مستقیم به دنبال اطلاعات در اینترنت است.

یک گروه از سلامت کارگران و کارآفرینان تکنولوژی است که با استفاده از توییتر, یوتیوب و Facebook برای تدریس به بیمارستان چگونه به استفاده از لوازم لوله کشی و 3-D پرینتر به جای شکسته یک دریچه و ساخت ابزار است که به لحاظ تئوری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ضمیمه تا هشت نفر به یک ماشین.

“ما باید ارزان و به راحتی در دسترس و به سرعت راه حل های مقیاس پذیر” گفت: شخصی Asthana یک بنگلور پیوند جراح است که یکی از پزشکان شرکت کننده در این پروژه است.

آن است که خیلی زود برای اندازه گیری که آیا هند صرفه نوآوری مشغول به کار هستند. حتی کشورهای ثروتمند با بهترین زیرساخت و فناوری تلاش کرده اند برای پیدا کردن راه حل. برخی از low-tech کلاهبرداری در حال حاضر شکست مواجه.

پلیس در مرتا یک شهر در شمال شرقی دهلی نو تلاش کرد با استفاده از توییتر به شرم قرنطینه جامپر توسط تویت تصاویر از آنها نگه داشتن نشانه هایی که می گویند “من یک دوست از coronavirus. من در برابر امنیت جامعه است.”

که متوقف نمی هزاران نفر از کارگران مهاجر—که به طور کلی نمی با استفاده از توییتر—از فرار از شهرستانها ، آنها با تشکیل صف های طولانی در امتداد بزرگراه از بمبئی و دهلی نو انتخاب برای راه رفتن به جای خطر گیر بودن در این کلانشهر شلوغ با هیچ کار و یا مواد غذایی.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به Vibhuti Agarwal در [email protected] و اریک الگوریتم بلمن در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de