حزب ما می خواهد بهترین طرح برای هند یک برنامه است که می تواند در مقابله با بدترین احتمال است. ما نمی خواهیم برنامه ای است که بر روی خواب روز. از این رو طی ماه گذشته من بارها و بارها توصیه می شود مبهوت گله ایمنی رویکرد بر اساس علمی و اقتصادی تجزیه و تحلیل.

اولین بدترین احتمال ما نیاز به آدرس این است: که یک واکسن است نه کشف و یا کشف شده پس از سال های بسیاری است. (اگر آن را یافت و قبل از آن ما می تواند به سرعت تغییر برنامه).

چرا ما باید خیلی بدبینانه در مورد چشم انداز یک واکسن? برخی از حقایق اساسی کمک می کند.

چهار coronaviruses معمولا انسان را آلوده سازد: OC43 و 229E (کشف شده در سال 1990s) و HKU1 و NL63 (کشف یک دهه پیش). اینها بخشی از یک گروه از 200 عجیب و غریب (و مشخص) ویروس ها است که باعث “سرماخوردگی” که به عنوان همه ما می دانیم هیچ واکسنی وجود دارد.

علاوه بر این, دو, دیگر coronaviruses می تواند آلوده ما: سارس و MERS. برای این نیز وجود دارد هیچ واکسن با وجود دانشمندان مشغول به کار در آن را برای سال. در عوض ما می دانیم که “در اوایل تلاش برای توسعه یک سارس واکسن در آزمایشات حیوانی بودند گرفتار یک پدیده شناخته شده به عنوان واکسن ناشی از افزایش که در آن به دریافت کنندگان نمایشگاه بدتر علائم پس از تزریق”. اساسا بد واکسن می تواند کشتن به مراتب بیشتر از ما از این ویروس خود را.

جین Halton که ریاست بیل گیتس-حمایت ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری “هشدار داده است که هیچ تضمینی برای موفقیت”. دانشگاه ملی استرالیا دانشگاهی پیتر Collignon کرد به من که: “من فکر نمی کنم ما می توانیم با قطعیت ما را امن و موثر واکسن برای همه است. ما در میانهی شب برای تعدادی از عفونت های دیگر به عنوان مثال HIV هپاتیت C دانگ RSV با وجود تلاش بسیار سخت است”.

تقریبا هر کسی که می داند در مورد coronaviruses می داند که یک واکسن است moonshot. آندرس Tegnell که منجر به سوئدی مبارزه با این ویروس روشن است که “واکسن است که تا کنون خاموش”.

دوم بدترین احتمال ما باید آماده برای این است که مردم تنها به توسعه ناقص ایمنی پس از دوره نقاهت بعد از عفونت. تعدادی از گزارش ها در حال حاضر نشان می دهد که مردم ممکن است دوباره آلوده هر چند که بیش از حد معمول است. اما انسان فراموش مدیریت به منظور توسعه یک سطح معقول از ایمنی در برابر چهار (مشترک) coronaviruses. اگر شما یکی از آنها یک چشم انداز از گرفتن دوباره آن را تا حد زیادی کاهش می یابد. این نشان می دهد که این منطقی است که فرض کنیم که در حالی که یک واکسن برای SARS-CoV-2 نزدیک به غیر ممکن است گله ایمنی از طریق عفونت – اگر چه به چالش کشیدن – هنوز هم تا حد زیادی قابل دوام.

و ما باید از خواب در مورد گرما ساخت ویروس ناپدید می شوند. آن را تقریبا به طور قطع زنده ماندن و لگد زدن در برخی از نقاط این سیاره و گسترش هر سال با تقریبا همان شدت محافظت نشده در میان جمعیت به عنوان آن در حال حاضر در حال انجام است. این ویروس خاص برای تبدیل بومی در جمعیت انسانی مانند دیگر چهار رایج coronaviruses و ما نیاز به باقی می ماند در گارد ما در برابر آن را در سراسر زندگی ما (حتی اگر ما آن را کردم یک بار). هیچ کشوری نیست که توسعه قوی گله ایمنی خواهد بود به زانو در آورده هر سال است.

است که چرا SBP پشتیبانی از سوئد را به خوبی در نظر گرفته شده است که یک کپی از آنچه که ما ساخته شده که توصیه می.

سوئد ايزوله آن افراد مسن و کسانی که با جدی شرایط پیش. آن را نگه می دارد مدارس ابتدایی باز از آنجا که این ویروس تقریبا هیچ تاثیری بر کودکان, و کودکان هستند در نتیجه برای اولین بار برای کمک به جامعه به دست آوردن گله ایمنی. سوئد همچنین اصرار بر معقول اجتماعی فاصله اما مردم ملزم به پوشیدن ماسک که اجازه می دهد تا آهسته و پایدار گسترش ویروس به کمتر از گروه های آسیب پذیر.

آیا این به این معنی سوئد مدل ، هیچ. علی رغم بهترین تلاش وجود دارد ناچار خواهد شد تعداد زیادی از مرگ و میر در مراحل اولیه از این رویکرد است. و این تقریبا قطعی است که در روزهای آینده سوئد نیاز به تشدید محدودیت ها برای جلوگیری از سرریز از مراقبت های ويژه.

اما قابل کنترل است. سوئد برکت است به یکی از درخشان ترین مقامات در جهان در آن سکان آندرس Tegnell. او توضیح داد: به مردم سوئد که وجود دارد هیچ پاسخ آسان به این مشکل است. آنها درک کرده اند که آنها را به مسئولیت خود و خانواده خود را. افراد مسن باید محافظت شده توسط هر خانواده است. بسیار وجود دارد که هر دولت می تواند انجام دهد.

اما هنگامی که افراد مسن هستند با خیال راحت cocooned شده شده باقی مانده افراد قادر به کار در یک سطح ظاهر ، این عادی است که البته کاملا متفاوت از به طور منظم ظاهر ، این شامل کار از خانه که در آن ممکن است ، این همان چیزی است که حزب ما توصیه می شود در 6 مارس سال 2020 است.

قوی وجود دارد نشانه های اولیه است که در سوئد است که موفقیت در یک راه بزرگ است. در 8 مارس سال 2020 Tegnell استکهلم گزارش داد که ممکن است رسیده اند “بیشتر از یک فلات اوضاع نسبت به قبل”. به ویژه در “استکهلم در حال رسیدن به یک نقطه که در آن تولید مثل پایه تعداد ویروس 1.0 و یا به عبارت دیگر زمانی که یک فرد آلوده به طور متوسط تنها یک نفر دیگر”. که یک دستاورد عالی با توجه به این ویروس به طور کلی آلوده بیش از 2.5 افراد در مراحل اولیه.

این درخشان رویکرد در حال رفتن برای کمک به سوئد به سرعت در حال دریافت بیش از اوج این بیماری همه گیر با رشد دیوار ایمنی بدن سوئدی مسدود کردن ویروس. در فقط چند هفته از هم اکنون در کشور سوئد را شکست ویروس; آن خواهد گذشت بد فصل آنفولانزا. سوئد اقتصاد را کوچک یک ضربه و پس از آن به سرعت بهبود می یابند در حالی که بقیه جهان می رود به افسردگی عمیق و اکثر کشورهای در حال توسعه با اقتصاد (به ویژه هند را با بدترین حالت آن-ممکن است سیاست) سقوط.

اکثر کشورهای در حال رفتار مانند شترمرغ با سر خود مدفون در شن و ماسه با تب و رویاهای در مورد واکسن و درمان است. آنها می خواهند برای حفظ جامعه خود را به حالت تعلیق در انیمیشن در حالی که کاهش از دست دادن زندگی از ویروس. آنها بی اعتنا به غیر قابل درک هزینه های خود را در جامعه خواهد پرداخت به صورت نامحدود مستندات. استیو Kates یک اقتصاددان من تحسین تخمین زده است که هزینه به جامعه از صرفه جویی در زندگی در, تمدید مستندات می تواند در طیف وسیعی از $300 میلیون. موفق باشید به کشورهای غربی با آن است.

البته هند حتی نمی تواند رویای چنین اعداد بزرگ است. هند ندارد بسیاری از انتخاب ، به دنبال سوئدی/SBP رویکرد بلافاصله. هیچ روش دیگر این است که حتی از راه دور قابل دوام برای آن گسترده جمعیت و اقتصاد است که در حال حاضر در آستانه سقوط.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de