‘هند 3-5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است که در آن می توانید به این روند و بازگرداندن ثبات به اقتصاد’

Junaid احمد است که بانک جهانی در هند کشور, مدیر. او را به صحبت Nalin مهتا در بانک جهانی 1 میلیارد دلار اضطراری بسته حمایتی برای هند:

چه بانک جهانی 1 میلیارد دلار Covid-19 بسته برای هند به دنبال ؟

هدف این است که برای حمایت از دولت در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر. آن را در مورد قرار دادن پول به, تست, غربالگری, جامعه, نظارت سیستم آزمایشگاهی, واردات تجهیزات مانند هواکش در صورت نیاز و تولید تجهیزات خاص دنده محافظ. این پول در دسترس است برای تمام جنبه های نظام سلامت برای خط مقدم کار بلکه برای تحقیقات به دلیل وضوح پول برای رفتن به توسعه واکسن و مواد مخدر.

چگونه متفاوت است Covid-19 بحران از سال 2008 بحران اقتصادی?

سال 2008 یک شوک مالی. پاسخ آن ساده بود: شما افزایش تقاضای شما یک محرک اقتصادی و شما بلند اقتصاد از شوک های مالی. بهداشت و درمان شوک در حال حاضر عرضه شوک عمیق در داخل بخش بهداشت و درمان. در اینجا پاسخ می شود بسیار متفاوت است. آن را تا به در سلامت جانبی. اجتماعی فاصله معنی است که شما را به عقب نگه دارید و اقتصاد است. که یک تفاوت بزرگ از 2008-09 که در آن شما بلافاصله تا به حال برای تحریک اقتصاد. در همان زمان شما باید برای ایجاد پل بین سلامت طرف و اقتصادی است که باید بیاید پایین جاده. که پل است که در مورد حمایت اجتماعی به منابع بسیار ضعیف به طوری که ما می توانیم پل آنها را از طریق این بحران و در پایان می آید محرک های مالی که در آن شما سپس می خواهید برای بلند کردن اقتصاد است. هند در حال انجام است دقیقا این است.

چگونه بانک جهانی مشاهده اقتصادی دولت محرک?

ما در قلمرو ناشناخته. دولت است و اختراع این طرح به صورت روزانه و ما باید به دولت ها در سراسر جهان است که نوع فضا و احترام به آنها را برای ساخت در درسهایی که آموخته می شوند. محرک اقتصادی است که واقعا در مورد ایجاد ثبات در اقتصاد است. شما نمی خواهید شرکت به اجازه رفتن از کارگران خود را در این مرحله است. ما نمی توانیم اجازه این کارگران بیرون رفتن از نیروی کار به دلیل به آنها را در حال رفتن به دشوار است. چه نیز متفاوت برای هند است مقدار زیادی از کار خود را با قدرت و نیروی کار خود را در بخش غیررسمی و نیاز به شکل های مختلف حمایت اجتماعی. در اینجا دولت است که به دنبال در چگونه شما با استفاده از پایگاه داده در PDS. بحث ما در مورد حمایت از کوچک و متوسط شرکت است که دقیقا. این است که واقعا در مورد برقراری ثبات در اقتصاد و پس از آن شما می توانید رفتن به پایین به زمین محرک های مالی.

دولت است که در آن نیروی کامل در سراسر جهان است. بدون نقش دولت امروز, اقتصاد نمی خواهد بود قادر به دوباره خود را برای آینده است. در ایالات متحده هزینه خواهد شد در حدود 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی. من فکر می کنم در اروپا آن را به طور متوسط حدود 5 درصد از تولید ناخالص داخلی. در حال حاضر کسانی که در کشور در حال مالی پایه برای شروع کردن از. کشورهای در حال ظهور جهان همین حالا شروع کردن با این نوع از مالی پایه. اما این مهم است به درک که هند بدهی نه بزرگ آن سهام بدهی های محلی و سهام بدهی بلند مدت ارز. بر این اساس است که احساس ما این است که هند 3-5 ٪ از تولید ناخالص داخلی است که در آن می توانید قرار داده و به کل این روند و بازگرداندن ثبات به اقتصاد و به آماده شدن برای مرحله بعدی برای دریافت محرک رفتن.

آیا هند نیاز جهانی درآمد اولیه با استفاده از Aadhaar یا جم تثلیث ؟

من فکر می کنم ما خواهد خود را انجام دهد به نفع و نه به ایدئولوژیک بحث از UBI. آنچه که ما نیاز به تمرکز بر روی آنچه شما گفت. دولت هند یک Aadhaar سیستم آن است Jan Dhan حساب مربا و آن را در آن. که بر اساس آن می توانید شروع به هدف قرار دادن آسیب پذیر جوامع است. که دقیقا گفتگو دولت با ما. ما در حال صحبت کردن در مورد مهاجر labourers unorganised کارگران و در واقع ما کار را به ببینید که چگونه ما می تواند در آمده. آن را در مورد [داشتن] UBI یا نه, آن را در مورد عملی بودن و حرکت داستان رو به جلو است. موضع من در UBI شده است بسیار ساده است: ساخت این ساختار را قادر خواهد ساخت که شما را به نهایت انجام یک UBI زمانی که شما می توانید. شما فقط نمی تواند یک شبه انجام UBI. شما باید برای ایجاد دولت ظرفیت به حرکت پول از حساب دولت به حساب یک فرد فقیر و همچنین آخرین مایل. که ساختار باید ساخته شود قبل از اینکه شما شروع به بحث در مورد UBI.

چه چشم انداز برای اقتصاد هند پست Covid-19?

من انتظار دارم که در جنوب آسیا ما را پیدا خواهد کرد که رشد سقوط خواهد کرد. چقدر رشد سقوط خواهد کرد چیزی است که من می تواند پروژه در این محیط نامشخص.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>