هند انتخاب سوفی: دولت غم انگیز مستند معضل است که آن را به انتخاب بین زندگی

ایده های قدیمی است که تمدن نابود شده است از درون نه از بیرون بوده است وارونه. فقط در چند هفته یک ویروس ده هزارم میلیمتر در قطر شده است در سراسر جهان گسترش مانند آتش سوزی از یک بازار در ووهان به تهدید ما متمدن سفارش. چگونه ما پاسخ به معضلات اخلاقی مطرح شده توسط Covid-19 منعکس خواهد شد در ارزش های ما و زندگی ما را نجات دهد.

اولین معضل: با توجه به آن وحشتناک هزینه شد و مستند لازم است ؟ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در امریکا و نخست وزیر بوریس جانسون در انگلستان dawdled و هر دو کشور پرداخت قیمت سنگین. جانسون به عنوان یک جایگزین: اجازه می دهد که ویروس به گسترش تا زمانی که بسیاری از افراد آلوده و تبدیل به ایمنی بدن; با گله ایمنی وقوع خواهد محو شد. وقتی گفت که 2,60,000 مردم می میرند به طوری که بقیه از بریتانیا می تواند زندگی او مورد حمایت است.

هند را انتخاب نیز روشن شد که در مواجهه با عواقب. اپیدیولوژی’ مدل های پیش بینی شده در حدود 400 میلیون سرخپوستان خواهد بود آلوده پایان ژوئیه با 40 میلیون موارد شدید و در اوج 10 میلیون بیماران باید در بیمارستان بستری شود. اما هند تنها 1,00,000 فشرده-تخت های مراقبت و 20000 هواکش. ایجاد گله ایمنی به معنای حدود نیمی از هند خواهد نیاز به کامپیوتر و با 1% مرگ و مير 6.5 میلیون نفر می میرند. این یک خیالی ورزش: 17 میلیون سرخپوستان در واقع درگذشت در سال 1918 آنفلوآنزای اسپانیایی. مستند است بنابراین تنها پاسخ.

این مستند کار کرده است در چین و جهان است که اجرای برخی از گونه های مختلف آن است. اما فعالان اجتماعی مانند سخت فرمانده استدلال کرده اند در برابر آن چون: 1) آن خواهد صدمه دیده و ضعیف unconscionably; 2) اجتماعی فاصله است و در شلوغ هند; و 3) Covid-19 نفر در هند کوچک هستند. این استدلال ناقص است. این مستند را پایین آهسته ویروس را گسترش کمک خواهد کرد که فقیر به مراتب بیشتر از طریق بهبود شانس خود را برای یک تخت بیمارستان. هند Covid اعداد کوچک هستند که تا کنون از آنجا که ما در حال آزمایش مردم به اندازه کافی. ما مرگ تعداد نیز کم از آنجا که هند به طور معمول پرونده تنها در حدود 25 درصد از مرگ و میر بسیاری از که ممکن است نشان می دهد تا در سوابق به عنوان ديسترس تنفسی و نه Covid.

در این مستند یک فقیر مهاجر از بیهار شنیده شد بگو اگر تاج نمی کشتن من دست من و گرسنگی خواهد شد.’ او با بیان این که غم انگیز انتخاب رو به جان دولت: “چه کسی باید زندگی می کنند و کسی که باید بمیرد؟’ حتی اگر هند موفق به شامل مرگ و میر از طریق مستندات ، coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش تا زمانی که یک واکسن یا درمان است که به طور گسترده ای در دسترس است. تمدید یا چند مستندات بیاورد بیکاری توده و یک رکود است.

بدترین تحت تاثیر قرار خواهد شد و نیم میلیارد روزانه دستمزد حقوق بگیران بسیاری از آنها ممکن است از گرسنگی می میرند. هزینه رفاهی بسته را نابود دولت منابع مالی در حال حاضر ضعیف پس از یک رکود وحشتناک. همه گیر می تواند به نوبه خود به هند برگشت به دهه کشتن امید یک نسل است. از رشد سریع درآمد متوسط اقتصاد هند می تواند تبدیل به یک شدت فقیر کشور است.

معضل این است که در این ضرب المثل قدیمی: درمان بدتر از بیماری است ؟ برخی از ایالات در ایالات متحده را به دادگاه تجدید نظر به این اصل با توجیه نیست قفل کردن. تگزاس Lt فرماندار دن پاتریک اضافه شده یکی دیگر از ابعاد نشان می دهد که سالمندان باید مایل به مرگ به منظور صرفه جویی جوان است. می شهودهای اخلاقی ما توجیه چنین نتیجه گیری?

فریم این سوال به عنوان یک تجارت کردن بین صرفه جویی مردم از ویروس اما محکوم کردن کسانی که زنده ماندن برای یک زندگی از گرسنگی و فقر به شما در رسیدن به آنچه درک Parfit اخلاقی فیلسوف به نام “منفور نتيجهگيری’. هر دو گزینه به عنوان توهین آمیز به انتخاب سوفی وقتی مریل استریپ برای انتخاب بین صرفه جویی در یکی از کودکان خود را و کشتن دیگر. من خیلی تعجب اگر آن را به ارزش صرفه جویی در زندگی اگر نتیجه یک دنیای پرتکاپو با زندگی ارزش زندگی. اما پس از آن من از خودم پرسیدم که من را انتخاب کنید و اجازه دهید به پسر من مردن از Covid-19? من اخلاقی شهود روشن بود: من را انتخاب کنید برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر به جای نگرانی در مورد آینده زندگی می کند. Vidura در مهابهاراتا ساخته شده مخالف تصمیم گیری و تصمیم به قربانی کردن یک فرد برای صرفه جویی در روستا.

در هفته های آینده, هندی پزشکان را از دیگر معضلات: تنها با یک تخت ICU آیا من آن را به 20 ساله بیمار یا 50 سال دو برابر شانس بهبود ؟ قوانین فعلی از تریاژ ترجیح می دهند جوان که زندگی خود را هنوز را نادیده گرفت. برخی ترجیح می دهند که 50 سال است که تجربه و مهارت و ممکن است برای کمک بیشتر به جامعه است. اما همه قبول داریم که شما نمی انتخاب بر اساس ثروت و کاست و یا دین. من می خواهم را انتخاب کنید بر اساس “اول بیا اول خدمت کرده است’. هر پزشک تصمیم می گیرد چیزی از ارزش اخلاقی را از دست داده است او را ترک برای زندگی زخم. پس از بحران ما باید چهره دیگر معضلات. در حال حاضر برنامه های نظارت/ شبکه های داده در حال کمک به دولت برای ردیابی افراد آلوده. چگونه ما در گردش این قدرت از دولت پس از بحران ؟

آن قرن ها طول می کشد برای ایجاد تمدن اما تنها چند هفته به آن را از دست بدهند. چگونه رهبران ما در مقابله با معضلات اخلاقی منعکس کننده ارزش های ما. آمریکایی ها در حال پرداخت قیمت سنگین برای مغلوب ساختن پیشی جستن Covid شک و تردید. وینستون چرچیل منحرف آمریکایی کشتی های مواد غذایی به معنای بنگال را قحطی برای تغذیه سربازان در اروپا – فکر سیاسی خود را پس از جنگ. آن را دشوار است به خوبی در هر سنی است. اما در عصر coronavirus آن است که به ویژه مهم است برای پاسخ درستی برای حفظ ارزش های ما.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im