مردم جمع شده بودند در خارج از دهلی نو در زندان اوایل روز شنبه به مناسبت اعدام چهار مرد به اتهام 2012 باند تجاوز به عنف و قتل یک دانش آموز.

عکس: پول sharma/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

دهلی نو—هند به دار آویخته شدند چهار مرد به اتهام 2012 تجاوز و قتل یک زن 23 ساله دانشجو با هدف ارسال این پیام است که ملت طول می کشد زنان ایمنی را جدی بگیرید.

این حمله که در آن زن شد و بارها و بارها مورد تجاوز و تجاوز جنسی با یک نوار فلزی در یک اتوبوس در حال حرکت در دهلی نو قبل از ریخته شدن در کنار جاده یکی از ترین هند با مشخصات بالا جنایات علیه زنان است. قربانی که نمی توان نام عمومی تحت قانون هند درگذشت سنگاپور بیمارستان را از آسيب 13 روز پس از این حمله است.

داستان جرم و جنایت به پایان رسید که زندگی یک زن است که پس از ایجاد یک زندگی بهتر برای خود و خانواده اش طنین انداز با مردم در بزرگترین دموکراسی جهان. این گالوانیزه افکار عمومی و موجب تظاهرات و خواسته های به عمل است. آن را منجر به تقویت قوانین و بیشتر آگاهی عمومی در مورد خشونت علیه زنان است.

قبل از اعدام محکومین متعدد و درخواست تجدید نظر از آنها خانواده و وکلای مرسی تبدیل شد توسط دادگاه ها و دولت است. آخرین شکست خورده تقاضای آمد ساعت قبل از آنها به دار آویخته شدند در یک زندان در دهلی نو حدود 5:30 صبح جمعه.

یک دادگاه در سال 2013 پیدا کرده بود چهار مرد به جرم قتل و تجاوز به عنف و آدم ربایی و دیگر اتهامات و آنها را محکوم به مرگ است. وزن نیاز به سخت ترین مجازات برای عاملان قاضی که شنیده و تصمیم گرفت در این مورد گفت: در آن زمان که مجرم باید به دار آویخته شد برای داشتن “شوکه وجدان جمعی” از هند است.

“در این زمان زمانی که جرم و جنایت علیه زنان در حال افزایش است دادگاه نمی تواند به نوبه خود چشم به سمت چنین وحشتناک جرم” قاضی گفت. “می تواند وجود داشته باشد هر گونه تحمل است.”

صحبت کردن با رسانه ها به زودی پس از اعدام, مادر زن صحبت کرد و از دخترش. “من نمی توانستم او را نجات دهد,” او گفت: “اما در نهایت او عدالت است.”

از شش مظنون در مورد یک نوجوان بود که اجازه رفتن او پس از صرف چند سال در یک اصلاحات ، یک پنجم بزرگسالان مشکوک پیدا شد حلق آویز در زندان در سال 2013 زمانی که دادگاه محاکمه شد و هنوز هم در جریان است.

مرتبط

  • هند محکومیت چهار به مرگ در دهلی نو مورد تجاوز به عنف (Sept. 13, 2013)
  • دهلی نو حمله: قربانی داستان (Jan. 9, 2013)
  • چگونه یک شب در دهلی نو تبدیل شده غم انگیز (Dec. 31, 2012)
  • دهلی نو قربانی تجاوز می میرد در بیمارستان (Dec. 29, 2012)

نوشتن به کریشنا Pokharel در krishna.pokharel@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net