هند و اتحادیه اروپا: انعقاد یک قرارداد تجاری بین دو طرف ضروری است

به دهلی نو چرخ دنده تا برای 15th هند و اتحادیه اروپا در نشست فردا نیاز به یک معامله تجاری بین دو طرف بيشترین. در واقع تجارت و صنایع وزیر Piyush Goyal به تازگی گفت که هند دوباره تجارت ایران با اتحادیه اروپا برای یک توافقنامه تجارت ترجیحی با هدف نهایی از actualising یک توافقنامه تجارت آزاد. از آن خواهد شد به یاد می آورد که مذاکرات برای یک تجارت دو جانبه و سرمایه گذاری توافق بین هند و اتحادیه اروپا متوقف شد و در سال 2013 به عنوان دو طرف به بن بست رسیده در مورد مسائل مانند تعرفه های اتومبیل های اروپایی و شراب امنیت اطلاعات و هند زمین شامل خدمات و بیشتر ویزاها به صورت حرفه ای, هندی, در قرارداد است.

پس از چند تلاش شده است به این مذاکرات می رویم اما آنها موفق به تولید شتاب. در میان موانع هند تصمیم به لغو معاهدات دوجانبه سرمایه گذاری با 22 کشور اتحادیه اروپا در سال 2016. این کاهش بهره از شرکت های اروپایی که نمی خواهید به خطر سرمایه گذاری مگر اینکه سرمایه گذاری جامد حفاظت توافق در محل قرار داده شد. اما در حال حاضر با داشتن جیبش منطقه ای جامع اقتصادی قرارداد مشارکت در سال گذشته بیش از ترس از چین مسلط است که تجارت گروه هند برای انجام معاملات تجاری در جاهای دیگر اگر آن را به طور جدی می خواهد به entrench خود را در جهانی زنجیره تامین.

مطمئن شوید که یک معامله تجاری با ایالات متحده خواهد شد. اما با توجه به معاملاتي خلق و خوی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اینجا پیشرفت دشوار خواهد بود. به همین دلیل است که یک قرارداد تجاری با اتحادیه اروپا و یک جداگانه با انگلستان – مهم می شود. علاوه بر این هر دو کشور هند و اتحادیه اروپا امروز در مورد چین درنده تجارت و شیوه های سرمایه گذاری و در حال برداشتن گام برای مقابله با آنها. این باید به اندازه کافی ایجاد هم افزایی برای ارائه یک هند-تجارت اتحادیه اروپا توافق بدون گرفتن sidetracked محلی لابی و منافع.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>