دیروز من به نام برادر کوچکتر من Vipul یک پزشک در نیویورک پس از خواندن در مورد چگونه پزشکان به طور فزاینده ای به آلوده شدن در اروپا است.

او به من گفت که هیچ پنهان برای او دیگر — تاج است که در اینجا. او تا به حال بسیاری از بیماران بستری در حال حاضر بسیاری از پزشکان و مردم سرفه. به نظر می رسد جهان در حال حاضر آلوده ما نه فقط پذیرش آن هنوز هم امیدوار به نحوی ما نمی خواهد آن را دریافت کند. در حالی که دانشمندان برتر هستند گفت: 70 درصد از جهان را آلوده و بسیاری از ما فقط یک روال تب ویروسی.

برادر کوچکتر من است که در خط مقدم جنگ در حالی که من مخفی در اتاق من در دانشگاه استنفورد چگونه جالب. جداول را در واقع تبدیل در زندگی من; ترس مانند بسیاری از جهان بدست کرده بود به بهترین من. چقدر من آمده اند از یک دکتر در Lok نایاک بیمارستان دهلی نو از IAS کمیسر شهرستان کتا شهرداری شرکت. این زمان برای عمل پنهان نمی کند.

چه خواهد شد به برادر من در نیویورک به پدر بزرگ من در جیند برای من عزیز کشور هند ؟ باید چه کار کنم ؟ تصویر به نظر می رسد بسیار ترسناک از دیدگاه من. اما l باید به شما بگویم آنچه که من فکر می کنم. من برای شما آماده; بسیاری از جوانان در حال حاضر Coronavirus; آنها فقط بدون علامت.

آنچه اتفاق می افتد در جهان است ؟

در سه ماه گذشته کشور پس از کشورها را فرا گرفته در موج تاج — چین, ایالات متحده, ایتالیا, ایران, و بسیاری دیگر. رهبری سیاسی در همه جا آن را خنک تا زمانی که وزرای بهداشت و رئیس جمهور خود را شروع به سقوط بیمار; تا گورهای جمعی شناسایی شد از آسمان تا پزشکان مجبور شدند برای تصمیم گیری که برای صرفه جویی در و که به شما اجازه می میرند; تا زمانی که حتی یک نفر باقی مانده بود در شلوغ خیابان های رم.

رهبران باید برای حفظ آرامش و نشان دادن قدرت; به نگه داشتن کشورها با هم. در عین حال در همان زمان پاسخ آنها را نمی توان هدایت کرد. بسیاری از دانش ما از تاج است که فقط دو هفته است. اما دو هفته به نظر می رسد یک عمر برای تاج. ما باید یاد بگیرند که از اشتباهات و موفقیت های چین و ایتالیا و کره و یادگیری بسیار سریع ما فقط یک شانس.

مرحله انکار

آنها می گویند هند احتمالا بدترین عفونت یا ما قادر خواهد بود به دور و فقط با شستن دست ها. که مرا به یاد دوران کودکی داستان “وقتی کبوتر می بیند یک گربه آن را چشم بسته خود را. که راه آن فرض می شود که پس از کبوتر نمی توانید ببینید گربه, گربه وجود ندارد.”

مردم در زادگاه من در حال فکر کردن چین و ایتالیا در حال حاضر در تلاش است که ایالات متحده آمریکا و آنها امن زندگی فقط طبیعی است. آنها باید بدانند که این ویروس خواهد فوران پس از آن ساخته شده است تا خود پایدار پایه در جامعه است. در دنیای واقعی کار نمی کند مانند “The Walking Dead”.

نمی توان توهم; تمام کشورهای جهان در همان مسیر است. در آن طول می کشد برای هر گونه عفونت در یک زمان خاص و یک حداقل تعداد افراد آلوده به شروع یک واکنش زنجیره ای و یک بار که اتفاق می افتد وجود دارد و نه توقف آن. زمان از اولین عفونت به هزارم از مرگ اول به هزارم است همان در هر کشور و نه حتی یک استثنا است. هند است که در آن ایتالیا بود سه هفته به عقب و ایالات متحده آمریکا بود ده روز به عقب. همه ما در همان مسیر است. پس از یک آستانه از 200 تشخيص موارد و ده مرگ و میر دو برابر عفونت هر روز سوم.

دیدن این داده ها برای خودتان را.

به خوبی شما را در رسیدن به یک نتیجه گیری اجازه می دهد تا قرنطینه این 100 آلوده و جلوگیری از آنهایی که جدید از ورود به کشور ما خوب خواهد شد. این جایی است که ما در حال ساخت یک اشتباه جدی به عنوان یک ملت; کامپیوتر اعداد صدها بار به موارد تشخیص داده شده. دلیل این است که از بدون علامت بزرگسالان که عفونت اما هیچ نشانه ای ندارند. این تماس برای یک بازنگری از ما زمان ملی تلاش.

ما مجبور به تغییر مسیر با اراده ملی و قوی عمل و من مطمئن هستم که ما خواهد شد.

مورد بدون علامت آلوده – اخبار خوب و بد

مردم نشان دادن نشانه هایی از تب پس از ده روز از جوجه کشی, در حالی که آنها هنوز هم آلوده از روز اول. در اکثر پورت های ورودی بین المللی غربالگری تنها برای تب. تنها علامتی آمده در بیمارستان برای آزمایش. که بیش از حد اگر ما به اندازه کافی تست کیت. ما هیچ متفاوت از جهان ما هیچ جایگزین; هیچ کشور است که بسیاری از تست کیت برای بررسی هر فرد است.

خوب یک کشور فقط این است که آنچه می تواند ما را از آنها یاد بگیرند.

کره جنوبی تنها کشوری است که تست شده بدون علامت تحت سی; آنها مثبت برای این ویروس در عین حال بدون تب یا علائم دیگر. و میزان مرگ و میر نزدیک به صفر در این جمعیت ،

چه که به ما بگویید ؟ که تحت سی یا حتی چهل و جمعیت شما خیلی بیشتر از ما زمان تخمین می زند. تمرکز باید بر روی انتقال از افراد جوان با میزان مرگ و میر نزدیک به صفر برای کسانی که در بالا 50. بالای 50 میزان مرگ و میر افزایش می یابد نمایی از .4% به 7.2 درصد در افراد مسن تر از 80. همین دلیل است که 350 نفر در ایتالیا در آخرین 24hrs.

چرخه زندگی از عفونت کورونا

دو سوم از ما را آلوده امروز ماه آینده و یا در یک سال است. ما هیچ ایمنی نسبت به آن است و هیچ کس نمی تواند فرار از آن. هیچ واکسن را قبل از یک سال است. از هر صد نفر آلوده بیست به پایان خواهد رسید تا در بیمارستان و تا ده در ICU. از هر صد!!

به طور کلی مرگ و میر است 1% اما با عملکرد خوب سیستم بهداشت و درمان. در سبب شیوع یک سیستم مانند دهلی نو با فقط 8000 تخت ICU خدمت به جمعیت 20 میلیون مرگ و میر می تواند ده برابر 10% و حتی بیشتر به خصوص در افراد بالای 60. در حالی که بسیاری از کسانی که کمتر از 30 را دریافت کنید یک قسمت از تب ویروسی.

زمان ملی تلاش

همانطور که در حال حاضر ما ملی تلاش شده است با تمرکز بر پیدا کردن علامتی افراد در هر سنی و به خود و قرنطینه آنها. چک کردن مردم برای تب و در حال اجرا شستن دست و انزوای اجتماعی در مبارزات انتخاباتی.

اگر ما بر این باورند که اطلاعات ویروس بسیار بیشتر گسترش جمعیت جوان و حتی قبل از اولین تلفات. احتمالا در پشت یک مرگ وجود دارد بیش از 10000 بزرگسالان بدون علامت در جامعه و در شهرهای متعدد.

در حال حاضر زمان برای تجدید نظر چگونه غربالگری در فرودگاه ها خواهد بود به اندازه کافی زمانی که بسیاری از ما زیر 30 جمعیت در حال حاضر آلوده. اگر ما همه موارد تشخیص داده شده در بیمارستان از چرا عفونت در حال افزایش است ؟ ما باید واقعا بعد از هر تشخیص مورد با سازمان ؟ من فایل ذکر است توسط شهرداری بدن ردیابی هر صورت من ترس آن را کمی دیر است.

تصادفی آزمون در 1000 نفر زیر سن سی در مترو می تواند تایید پیدا کردن. در چنین لحظه ای نباید ما شروع به تمرکز بر گروه های آسیب پذیر?

اجتماعی فاصله است که باید برای جوان یا مسن برای جلوگیری از انتقال بیشتر. اما ما اجتماعی فاصله پروتکل های کوتاه اندیش? شاید ما باید در ذهن نگه دارید این ویروس بسیار خوبی در گردش خون نه فقط در خارج از مرزها و در بیمارستان تنها در تعداد کمی از افراد.

ما آمادگی به عنوان یک کشور

یک دکتر از دوستان به من گفت که در ایتالیا بیماران مسن تر از 65 در حال گرفتن انتوبه; آنها که از چپ به مرگ. از چپ به مرگ از آنجا که پزشکان و تجهیزات محدود هستند. این کشور با دوم بهترین سیستم بهداشت و درمان در جهان; هند بهداشت و درمان در محل 112th.

در سال 2018 ما تا به حال سی پلاس مرگ و میر در شهرستان کوتا به دلیل دانگ. حتی پس از استقرار کامل ممکن است دولت سیستم نه تنها موفق به کنترل عفونت بلکه حتی نمی تواند توافق بر سر تعداد متوفی مردم است. و جای تعجب این بود که فقط با 200-300 مجموع موارد در سراسر چهار ماه.

اما تاج هیچ دانگ آن را به مانند یک جنگل آتش بسیار سریع تر از پشه شمعی میلیون ها نفر در چند هفته.

چه

ما کشور در حال توسعه منحصر به فرد است. در حالی که ما هیچ قحط و غلا از شجاعت و روح مبارزه و در عین حال ما در حال محدود منابع ما. ما به مراتب کمتر تخت بیمارستان از جهان ما در شهرستانها هستند و بیشتر شلوغ و مردم ما بیش از حد ساده به درک پیچیدگی چنین عفونت است.

هیچ کس نمی تواند مشخص می گویند اگر در تابستان تاثیر ویروس. من می دانم که هر بخشی از بدن خود را می خواهد به این باور است که نه از نظر علمی ثابت شده که در حال حاضر فقط نابینا امید. آنفلوآنزای اسپانیایی در آمد در مارس 1918. موج دوم پس از استراحت در تابستان بود خیلی کشنده تر!!

قفل کردن کشور از یک میلیارد دلار از خارج نمی خواهد به اندازه کافی در حال حاضر. نه خواهد بود ردیابی هر مورد به عنوان آن می آید. ما باید این ویروس به اندازه کافی خوب گردش خون در سراسر کشور.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net