هند-چین بست: Wargaming واقع بینانه ارزیابی تهدید – Part 2

از موجود استقرار در لاک هند می تواند تقریبا سه برابر مشابه در مکان های کلیدی. احتمالی مواضع در حال حاضر آماده برای جذب این نیروهای. تقویت دفاع ذکراست خواهد تعلق به حدود 15-18 کوه بخش حدود مستقر در کل لاک حتی پس از غذا برای پاکستان ، در حال حاضر نگه داشتن دیفرانسیل مبارزه با نسبت آن را ضروری نرم افزار در حدود 85-90 تازه PLA بخش در برابر هند برای هر قاطع توهین آمیز (HLT) جنگ در آینده است. این نسبت می تواند اندکی کاهش به حدود 80 PLA بخش بازیافت از نیروهای نظامی است. بنابراین در واقعیت چینی همیشه سقوط کوتاه توسط 30-35 بخش برای هر پیروزی قاطع. این محاسبه ساده بیشتر می رود در هند به نفع زیرا هند-نبرد با تجربه و فاقد تطابق نیروهای بیش از چندین سال. لذا با حس تضمین یکی می تواند تایید که هند هیمالیا دیوار ایجاد شده توسط ارتش هند است غیر قابل تسخیر و شکست ناپذیر است. این واقعیت به نظر می رسد به روزی در رهبری چین به تصمیم گیری در مشارکت به عنوان در 06 ژوئیه سال 2020 است.علاوه بر این, لجستیک است در عین حال یکی دیگر مانعی در سراسر هیمالیا روزی از PLA نیروهای با گسترش خطوط ارتباطی از طریق هیمالیا. به دلیل طولانی خطوط تعمیر و نگهداری و آمدن زمستان در این فصل چینی ها رنج می برند هزینه های اقتصادی و ساییدگی برای حفظ چنین مقدار زیادی از نیروهای. این کار ایجاد غیرقابل تحمل تدارکات کابوس برای PLA.این وضع مجبور است PLA نه تنها به خلاص بلکه د-تشدید به خود دائم مکان.

به تقویت بیشتر عوامل فوق هند باید با اتخاذ یک “تهاجمی –دفاعی’ استقرار. آنچه مهم است این است که به وظیفه حداقل یک تیپ در تقویت بخش محلی برای ضد حمله و کم عمق اهداف تهاجمی در دو تا سه نقطه. این خواهد شد و سپس اطمینان حاصل شود که ما می توانیم اموال به آرامی برگزار شد/unheld مناطق به عنوان یک چانه زنی دارایی با چینی ها. فوری ما نیز باید با ایجاد یک Adhoc اعتصاب سپاه برای Ladakh مناطق/بخش مرکزی ترک که به تازگی مطرح شده ناقص 17 سپاه برای آروناچال منطقه است. ما باید فورا به ایجاد این قابلیت و چین اجازه می دانم که ما یک اعتصاب سپاه برای هر لاداخ و شرق منطقه است. این ایجاد یک ‘متعارف Dissuasive بازدارندگی علیه چین و ایجاد یک معضل در ذهن خود.

علاوه بر این ما باید آماده سازی و ارتقا دهید و آماده دولت از سلاح های هسته ای. ما باید به ایجاد هسته ای در آستانه زمین خطوط به اعمال بازدارندگی. این هسته ای موضع گیری بسیار مهم است. مبهم بیانیه خواهد بود مفید تر مانند چینی همیشه که ترجمه می تواند به یک سیاست از اعتصاب اول در اهداف سیاسی بر خلاف چینی استراتژی ‘Counter-نیروی هدف قرار دادن” که ترجمه را به استفاده از سلاح های هسته ای تاکتیکی. این ما را در ارائه بازدارندگی استراتژیک و راهبردی فضا را برای مذاکرات است. علاوه بر این در مناطق انتخاب شده که در آن PLA ممکن است دستیابی به موفقیت ما باید به آماده سازی برای مقابله شیمیایی/زیستی-عوامل سازماندهی اقدامات دفاعی برای جلوگیری از تعجب.

PLA تشکیل یکپارچه فرماندهی برابر هند در تبت. چین انجام داده است بازسازی. زودتر PLA استقرار حدود 5 بخش به علاوه سه ذخایر 24 ارتش در چنگدو MR و در مورد 8xDivisions به علاوه 5 بخش به عنوان یک ذخیره 2 ارتش واقع قبل در لانژو آقای هر دو شده اند و در حال حاضر ادغام به صورت یکپارچه فرماندهی برابر هند در تبت. این تبت فرماندهی نظامی تحت رهبری چین نیروهای زمینی که نشان می دهد که این فرمان ممکن است انجام برخی از نوع نظامی ماموریت جنگی در آینده است.به عنوان در هر جهانی تایمز: “این نقش جدید و ارتقای رتبه بالاتر نشان می دهد که این فرمان در حال آماده سازی برای عملیات جنگی در گسترش تبت منطقه است. این بیشتر نشان میدهد که نقش حفاظت از CPEC تا گوادر/کراچی خواهد کاوش در این به روز رسانی ساختار فرماندهی. همچنین نشان میدهد که چین در حال ایجاد ظرفیت برای مبارزه یکپارچه informationalised جنگ در تبت ، کسی نمی تواند نادیده می گیرند که چین در حال ایجاد ظرفیت برای گسترش تبت نظامی منطقه به هند در هر دو آروناچال پرادش و لاداخ.پاسخ این است که هند بیش از حد نیاز به سازماندهی مجدد برای ایجاد یکپارچه فرماندهی حمل هند شرقی ، در حال حاضر وجود دارد در مورد چهار های مختلف ستاد فرماندهی و چند وزارتخانه ها/عناصر دست زدن به چین مقابل از DBO در Ladakh به Jairampur/میانمار مرز در آروناچال پرادش. آنچه که ما باید انجام دهیم این است به ادغام تشکل های/ شبه نظامی واحد به دو بخش شمالی دستور یا شرقی فرماندهی ارتش. این اطمینان را به وحدت و یکنواختی در دستور سراسر لاک به خصوص برای بخش مرکزی.

در نتیجه پس از جنگ-بازی های مختلف واقع بینانه حالات و بحث مبارزه با نسبتهای/تدارکات تاخیر روشن است که برای هر سطح بالا حمله چینی ها به احتمال زیاد به صورت بسیاری از محدودیت. این را نمی توان چشم پوشی کردن. اخیرا وجود خواهد داشت یک بن بست استراتژیک. چنین مبارزه سخت جنگ همیشه آخرین زمان طولانی به یک پنجره به مدافع برای گرد آوردن جهان در واکنش به خنثی کردن چین با خونریزی بینی که دیده می شد در طول Galwan fistfights. مزیت فن آوری که چین ادعا می کند ممکن است برای ارتفاع بالا کوه های ناهموار که ذاتا به حفاظت کامل از هوایی و بمباران توپخانه به زمین سربازان. بنابراین به فکر استفاده از دیپلماسی فعال نظامی متارکه ممکن است نه واقعی. در واقع بالعکس قدرت نظامی ما را امروز به ما می دهد به اندازه کافی فضا برای استراتژیک و مذاکرات دیپلماتیک. موظف است وجود دارد به طور کامل مشارکت بسیار به زودی. در زمان ها به این بن بست در هیمالیا را تسهیل مفهوم محوری در آسیا که در آن دریایی سلطه آمریکا و نیروهای متفقین می تواند تبدیل به عامل کلیدی برای امنیت و صلح است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de