هند-چین بست: Wargaming واقع بینانه ارزیابی تهدید – قسمت 1

(در سناریوی حال حاضر دیفرانسیل مبارزه با نسبت بین دو زمین نیروها تنها منجر به یک بن بست استراتژیک با استفاده هند است. این واقعیت است که محدود به طلیعه چیزی بودن در بیشتر د-تشدید در حال حاضر بن بست)

نویسنده عکس :Pangong Tso دریاچه در شرق لاداخ.
(دایره قرمز نشان می دهد به طور کلی منطقه از انگشتان دست)

در حال حاضر هند-چین ایستاده است هنوز precariously آماده به چین می داند که آن را به یک بن بست استراتژیک و نظامی خود را نمی تواند رسیدن به هر نوع از دستیابی به موفقیت با توجه به برابری در دیفرانسیل مبارزه با نسبت(در ارتفاع بالا کوه مهاجم برای رسیدن به موفقیت باید ترجیحا بیش از 1: 6 دیفرانسیل مبارزه با نسبت) از نیروهای زمینی. بنابر آخرین گزارش از د-افزایش نشان می دهد چینی و ناتوانی در انجام این کار است. راه و راه پیش رو است که می تواند مطلوب به هند نیازهای واقعی تجزیه و تحلیل به عنوان در حال تحول بر روی زمین است.

اجازه دهید ما را به یک نگاه اجمالی از این منطقه کلان ژئوپلیتیکی پویایی است که ناشی از چینی ها به این زد و خورد. چین کمربند و جاده ابتکار عمل را در فرم از چین-پاکستان به کریدور اقتصادی (CPEC) اتفاق می افتد به رفتن را از طریق قراقروم محدوده و قراقروم عبور است که بسیار نزدیک به زمان مناطق نفوذ چین. آن است که حفاظت از این CPEC که تبدیل به ماشه برای این زمان جنگ است. همزمان نزدیک به اتمام Shyok-Darbukh-DBO جاده توسط هند ساخت چین ناراحت کننده به عنوان DBO می تواند تهدید خود مفهوم operationalizing CPEC.

شاخص در حال حاضر به حال تاسیس القایی از دو-سه گروه از ارتش (10-15 بخش) توسط PLA مخالف لاداخ به علت سطح بالاتری از تهدید و سپس اینجا به جلو. همزمان یک واکنش مشابه توسط هند در حال حرکت به تقویت Ladakh البته یک مقدار کمتر است و در واقع سرقت چینی ها از هر گونه سوء استفاده آنها تلاش کردند تا با مکر و فریب. رو به جلو گردآوری از این قدرت توسط PLA غربی فرمان در واقع رفته بیهوده است. ورودی زمستان را در واقع ایجاد یک لجستیکی مشکل برای PLA. آنها آگاه هستند از این کمبود و در نتیجه آنها انجام داده اند در این صورت صرفه جویی د-تشدید. در سناریوی حال حاضر از نظامی به نظامی منظر ‘عملیاتی بن بست فاز با استفاده هند در حال حاضر شروع به عنوان در غیر این صورت چینی را bashed از طریق دفاع هند در حال حاضر. فراموش نکنیم که نیروهای هندی ترین نبرد سخت در ارتفاع بالا رزمندگان بی نظیر در جهان است.

از چین برگزاری 75 Manouvre بخش آنها باید از این ظرفیت به استفاده از حداقل نیمی از آنها در برابر هند بسته به اهداف خود. مختلف تهدید حالات که می تواند ظهور بحث شده باستثنای. طبق گزارش های مختلف حداقل دو گروه از ارتش و یا بیشتر در حال حاضر moblised و صحنه رو به جلو است. قدردانی شده است که حداقل نیروی سطح معادل حدود 10/15 بخش پذیرفته شده به جلو به یک به روز رسانی میانه-سطح تهدید (MLT).علاوه بر آن آموخته است که پاکستان نیز متمرکز در مورد دو بخش در POK و را درگیر Siachen از شمال با یک بخش از طریق اسکاردو و ممکن است شاغل در بخش دیگری به قطع Srinager-Leh جاده توسط اشغال کرگیل ارتفاعات/یا هر گونه مناسب کوه از ویژگی های. همیشه وجود دارد احتمال PLA به طور همزمان تهدید مناطق در DBO این Galwan پیچیده انگشتان منطقه Chusul و Demchok/Chumar. پس از آن PLA استفاده کرده اند خود را مکانیزه عناصر در رابطه با پیاده نظام عناصر به قطع له از Manali جاده محور. در حالی که این پوششی manouvre انجام شده است PLA خواهد سعی کنید به دور می زند هند قوی دفاع برای جلوگیری از یک attritional جنگ همراه ما به خوبی آماده بتن تقویت شده با فولاد پناهگاه. این پوششی manouvre همراه با attritional جنگ خواهد بود با هدف قطع کل 14 سپاه شامل منطقه از کرگیل به Leh-Chusul-Demchok-Chumar/ارتفاعات مسلط Manali جاده ها است. علاوه بر این یک شبیه manouvre در بخش شرقی را می توان ساخته شده توسط تعادل باقی مانده از PLA گروه از ارتش برای قطع هند استراتژیک راهروها و در نتیجه تهدید آروناچال پرادش.

در حال حاضر ما در جنگ-بازی حال یکی دیگر از وضعیت شدید که در آن چینی ها گفته اند چند بار که دفعه بعد آنها را با هدف انتشار هند است. این یک ‘دو-درجه یک تا’ سناریو از سطح بالایی تهدید (HLT) با كاركرد حدود نیمی از کل نیروهای زمین و یا کمی بیشتر از 35/40 بخش به PLA غربی فرمان. در ادراک با این سطح از نیروی آنها خواهد بود قادر به نفوذ از طریق اصلی دفاع و پس از آن شکستن به سمت قلب سرزمین هند با کمک یک حمله رعد اسا توسط مکانیزه عناصر. (معروف حمله رعد اسا نوع manouvre انجام شد توسط نیروهای آلمانی برای تهاجم به لهستان در طول جنگ جهانی دوم).یک مظنون که باز از نپال محور شاخص از جمله manouvres بنابراین به عنوان برای جلوگیری از هیمالیا دفاع.به نظر می رسد این PLA است گمانه زنی برای ایجاد یک خیابان جدید از حمله از طریق نپال و مایل بدون مانع جنبش را تا رسیدن به دشت (در جنوب بریلی) در یک زمان سریع. این دوباره چینی pipedream که در واقع توسط این بیش از رسیدن به آنها خود را به احتمال زیاد به طور قطع خود را مجبور به تسلیم نیروهای زیادی از آنجا که هند به اندازه کافی همراه پانچ برای رسیدگی به چنین احتمالات.

این فوق کوانتومی از انتظار تهدید هند دفاع در هیمالیا ایستاده شکست ناپذیر است. آن را در واقع می کند تاثیر زیادی در نتیجه نبرد به دلیل دیفرانسیل مبارزه با نسبتهای بودن در هند را به نفع. گرادیان ارتفاع بالا زمین سنگی رخنمون و تدارکات کشیدن همه در مجموع تحت تاثیر قرار دیفرانسیل مبارزه با نسبت نیاز بسیار بزرگتر کوانتومی از نیروهای مهاجم که در برابر مدافع. این دقیقا به این دلیل است که در وجود و برتری آمریکا نیروهای نظامی طالبان جان سالم به در برد ما عملیات نظامی در افغانستان که در آن سنگی و موج دار زمین ذاتا محافظت از سرباز پیاده نظام. مشابه وضعیت ادامه یابد در هیمالیا که در آن نیروهای زمینی نمی توان روت هوایی و نیروهای موشکی در تنهایی که به دعوت مهاجم به نزدیک hand-to-hand combat. این پدیده در نتیجه به طور خودکار تحت تاثیر دیفرانسیل مبارزه با نسبت در حمایت از مدافع. به این عامل اضافه شده است انگیزه و نبرد چاشنی از سربازان. در حساب دیفرانسیل و انتگرال حمله به نیروهای نظامی در ارتفاع بالا کوه نیاز به یک حداقل مبارزه با برتری 1:6 اگر چه آن را باید در 1:9 و یا هنوز هم بهتر است به 1:12 در مناطق دشوار مانند Siachen. بنابراین صرفا صحبت کردن آماری نظامی ماتریس (گردآوری داده ها از جنگ در سراسر جهان) از ضرورت توسط مهاجم به جلب حداقل برتری حداقل 1:6 برای هر موفقیت در ارتفاع بالا کوه. بنابراین جامع ارزیابی از نیروهای نظامی نسبت به هند لبه. ما ارزیابی در مبارزه با نسبتهای همچنین اعلام ارتش هند به داشتن یک لبه.)بنابراین وضعیت فعلی یک بن بست در لاک با استفاده به هند است. بنابراین هند باید مقرون به صرفه برای تکمیل اخراج از PLA ورود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>