هند ممنوعیت لطمه می زند چینی فناوری در بزرگترین بازار بکر

مردم با استفاده از Infinite انجام شده روز سه شنبه برای یک ویدیو در اللهآباد (هند), هندوستان. دهلی نو منتقل شده به ممنوعیت 59 برنامه های چینی با استناد به نگرانی های امنیت سایبر.

عکس: سانجی kanojia/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

هند تصمیم به ممنوعیت ده ها تن از برنامه های چینی به دلایل امنیتی یک شکست بزرگ برای چین بالا شرکت فنی’ کمپین به تکرار خود قابل توجه داخلی موفقیت در سراسر جهان به عنوان آنها در حال حاضر ممکن است تا حد زیادی قفل شده است و از آنچه در نظر بسیاری از جهان آخرین بکر بازار دیجیتال.

به عنوان تنش بین دو پرجمعیت ترین کشورهای هایش همراه خود را مورد مناقشه مرزی در هیمالیا ماه گذشته به یک درگیری که به کشته شدن حداقل 20 سرخپوستان دهلی نو در اواخر روز دوشنبه گفت: این امر ممنوعیت 59 برنامه های چینی در امنیت سایبر نگرانی. در میان آنها Bytedance Ltd.’s hit تصویری برنامه Infinite—که بیشتر کاربران در هند از هر جای دیگری خارج از چین—همراه با Alibaba Group Holding Ltd. s محبوب UC Browser و Tencent Holdings Ltd. s WeChat پیام پلت فرم.

این نرم افزار را به خود جذب میلیاردها محبوبیت در هند در سال های اخیر و شرکت های چینی شده اند صرف پول بیشتر و تلاش در تلاش برای ضربه بازار هند. در حالی که هند هنوز هم ممکن است تولید درآمد بزرگ تحلیلگران می گویند, آن را دارای پتانسیل عظیمی. شرط بزرگ هستند در حال حاضر گفت: Ron کائو بنیانگذار Sky9 سرمایه سرمایه گذاری سرمایه گذار با دفاتر در چین و ایالات متحده آمریکا است.

“بسیاری از [چینی] شرکت خواهد شد صبر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد به عنوان یک نتیجه از این ممنوعیت قبل از رفتن پیش با هند گسترش استراتژی” او گفت:. کوچکتر چینی با تکنولوژی نوپا به دنبال افزایش سرمایه وارد بازار خواهد شد و همچنین دیدار با برخی از مقاومت آقای کائو اضافه شده است.

Infinite در روند مطابق با بان کی مون و این شرکت شده است “دعوت برای ملاقات با نگرانی دست اندرکاران دولت برای یک فرصت برای پاسخگویی و ارائه توضیحات” Nikhil گاندی Infinite هند سر در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه. پلت فرم رسانه های اجتماعی گفت: آن را مطابق با تمام اطلاعات خصوصی و امنیت مورد نیاز در قانون هند.

راهنمایی و Baidu, Inc., که خدمات نقشه برداری شد و در لیست ممنوع, برنامه نیست بلافاصله نظر. سخنران برای Tencent به گوگل و اپل نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

چین در نظر گرفتن این ممنوعیت به طور جدی و رسمی پیشنهاد کرده است که این ناعادلانه است و می تواند مختل هند شهرت به عنوان یک مقصد برای سرمایه گذاری است.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian روز سه شنبه گفت که چین “به شدت نگران” در مورد هند حرکت می کند و این که چین نیاز به آن شرکت ها به رعایت حقوق بین المللی و محلی قوانین. “دولت هند مسئولیت حفاظت از حقوق مشروع و منافع سرمایه گذاران بین المللی از جمله شرکت های چینی” او گفت:.

چینی با تکنولوژی تیتان مشتاق به رشد خارج از کشور و ساخت مخاطبان بین المللی ساخته اند گام های بزرگ در هند در سال های اخیر است. آنها در حال بهره برداری از صدها میلیون ها نفر از مصرف کنندگان که در حال گرفتن آنلاین برای اولین بار به لطف ارزان موبایل برنامه های داده ها و گوشی های هوشمند است.

به عنوان شرکت در صورت کاهش رشد اقتصادی و افزایش سانسور در چین و هند و تبدیل به یک بازار کلیدی با توجه به پتانسیل آن برای رشد و کاربران جدید است. بسیاری از سرخپوستان که جدید به اینترنت در حال باز به تلاش خود نرم افزار تحلیلگران می گویند در حالی که کاربران در بازارهای بالغ به احتمال زیاد قفل شده است و به خوبی تاسیس خدمات از الفبا, Inc.’s, Google, YouTube, Facebook, Inc. و دیگران است.

برنامه های چینی ساخته شده تاخت و تاز به هند بین 2015 و 2019 در هزینه از همتایان آمریکایی خود, با توجه به مطالعه انجام شده توسط MacroPolo یک مخزن فکر می کنم مربوط به پالسون موسسه شیکاگو فکر می کنم تانک. در سال 2019 شش برنامه های چینی بودند در لیست بالا 10 بیشترین دانلود رایگان نرم افزار با Infinite در بالا مطالعه نشان داد. این رقم در مقایسه با سال 2015 زمانی که سه چینی برنامه ها در لیست و پنج متحده برنامه ها گنجانده شده است.

بزرگترین American tech برندها نیز با هدف قرار دادن جدید خوانندگان وب. در آخرین نشانه از هند پتانسیل Facebook در آوریل گفت: آن را خواهد پرداخت 5.7 میلیارد دلار به صورت سهام در تلفن همراه هند Jio سیستم عامل Ltd. عظیم گسترش تعهد خود را به بازار است.

فروشنده نشان می دهد یک تی شرت با Infinite لوگو در دهلی نو در روز سه شنبه.

عکس: rajat gupta/شاتر

حتی به عنوان ایالات متحده tech رهبران ریخت و میلیاردها دلار به هند و برخی از نام چینی تبدیل شده اند و همه جا در گوشی های هوشمند است. Infinite دانلود شده است 660 میلیون بار در هند در سال های اخیر با توجه به برنامه تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج. UC Browser که با استفاده از داده های کمتر و حافظه نسبت به سایر مرورگرهای تلفن همراه ساخت آن را ایده آل برای تلفن های هوشمند ارزان قیمت شده است دانلود بیش از 680 میلیون بار. در حال حاضر ممنوع فایل های برنامه Shareit دانلود شده است بیش از 550 میلیون بار.

59 ممنوع برنامه متصلب تا 4.9 میلیارد محبوبیت در هند از ژانویه 2014 از جمله 750 میلیون تا کنون در این سال با توجه به SensorTower. از ماه آوریل هشت از 25 بیشترین دانلود ها نرم افزار در هند شده اند از شرکت های چینی است.

به عنوان از ظهر سه شنبه Infinite و دیگر Bytedance تصویری نرم افزار, Helo, نیست, موجود در Apple Inc.’s App Store یا Google Play. WeChat و UC Browser باقی مانده در دسترس شنبه در App Store و Google Play.

“ما در حال حاضر خواسته گوگل و اپل به توجه داشته باشید از دولت در آخرین تصمیم گیری و حذف برنامه” گفت: یک مقام دولتی. “آنها در روند اجرای ممنوعیت” این مقام گفت.

چینی نرم افزار هنوز در حال کار برای کاربران که در حال حاضر آنها را دریافت. جدید محبوبیت مسدود شده است. این مقام گفت: برنامه هایی که قبلا دانلود شده اند را متوقف کار در یک ماده از روز.

روز دوشنبه اعلام می افزاید: به رشد مقاومت در هند به وابستگی اقتصادی در چین است. زمانی که خبری از مرز درگیری برای اولین بار در ظاهر ممکن است یک توسعه دهنده نرم افزار معرفی شده نرم افزاری است که می حذف برنامه های منشاء چینی از یک کاربر تلفن. خواستار “تحریم چین” جنبش برای جلوگیری از ساخته شده در چین محصولات نیز رفته ویروسی در هند رسانه های اجتماعی فضای.

زودتر

ضد چین و تایوان را شکست در سراسر هند, هندی, مقامات گفت: 20 نفر از سربازان خود را از درگذشت در یک درگیری با نیروهای نظامی در کوه های هیمالیا. این بدترین رویارویی نظامی بین ایران مسلح به همسایگان در دهه. عکس: Narinder Nanu/AFP (در اصل منتشر شده 18 ژوئن 2020)

چین به طور فزاینده تهاجمی نظامی و سیاست خارجی موضع نیز صدمه چینی شرکت فنی مانند Huawei Technologies Co. و ZTE Corp در ماه ژوئن مقامات هندی گفتند که بار خود را دولتی شرکت های مخابراتی از خرید تجهیزات از این شرکت ها. اپراتورهای مخابراتی در کشور نیز به بخش خصوصی هشدار داد مقامات در برابر همکاری با شرکت های چینی در اجرای جدید 5G شبکه.

هند آخرین حرکت با هدف قرار دادن چین است اما همچنین در خط با روند افزایش حمایت از تولیدات داخلی گفت: Hosuk لی-greens in the ep مدیر مرکز اروپایی اقتصاد سیاسی بین الملل.

“این یک مورد واضح و روشن از تجارت اقدامی تلافی جویانه در منطقه که در آن هند است که در تلاش برای ترویج محلی آن صنعت” او گفت:. “آنها همچنین درگیر شدن در همان رفتار در برابر آمریکا”

سال گذشته هند شده است محدودیت های سفت در دره سیلیکون شرکت ها و به دنبال آن افزایش یابد وطنی بازیکنان.

تا مطمئن شوید که معلوم نیست چه مدت هر گونه ممنوعیت ممکن است تاریخ و زمان آخرین. یک دادگاه هند در سال گذشته متوقف محبوبیت از Infinite نگرانی از آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سوءاستفاده اما لغو این ممنوعیت پس از اعتراض از کاربران و توضیحات از شرکت مورد اقدامات آن گرفته شده برای جلوگیری از سوء استفاده.

نوشتن به لیزا لین در [email protected] و Newley Purnell در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de