فراگیر & انسانی مستند: در روح Antyodaya, BabaSaheb & اساسی

Covid-19 منجر به یک وضعیت مستند در بسیاری از کشورها از جمله هند است. گذشته 21 روز ضرورت حفظ اجتماعی فاصله ماندن در خانه و اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش عفونت با ویروس کرونا شدت مستند کشور گسترده باعث شده است که خاص اختلال و درد و رنج برای بسیاری از خانواده ها و افراد در مناطق شهری و روستایی در سراسر کشور است.

در حالی که دولت ملی و دولت اعلام کرده اند که تعدادی از حمایت اجتماعی و مالی به نفع اقدامات واقعیت بر روی زمین همچنان بسیار دشوار است برای بسیاری از خانواده ها. پیشنهاد ما پایین به بالا چشم انداز برای رسیدگی به این مشکلات فوری در نور از تمدید دوره از مستند تا آوریل 3 سال 2020 (در حال حاضر).

گاندی جی خواسته پیروان خود را به فکر می کنم از آخر اول’ نتیجه گیری antyodaya—ترقی گذشته یک استراتژی ملی برای فقر ریشه کن کردن. بابا Saheb Ambedkar استدلال برای حقوق از کسانی که تا به حال شده است به لحاظ اجتماعی-اقتصادی از مطالعه خارج شدند که به ‘حداقل’ منابع (SC/ST; Dalits). هند قانون اساسی تضمین برابری در میان همه شهروندان صرف نظر از دین و طبقه و جنسیت و سن و زبان و غیره. امروز بسیاری از سرخپوستان در حال از دست رفته در صفحه اصلی; enroute’ به دلیل مستند و مرتبط اقدامات لازم برای جلوگیری از گسترش بیشتر این عفونت است.

ملی و دولت می تواند چند اقدامات فوری برای کاهش درد و رنج از سرخپوستان که در “آخرین حداقل و از دست رفته’ در این مقطع در طول این دوره از مستند.

رایگان PDS جیره برای همه کسانی که می خواهند صرف نظر از واجد شرایط بودن و یا در دسترس بودن انواع مختلف کارت های هویت با آنها یا نه. برخی از دولت های ایالتی در حال حاضر گرفته شده از جمله اقدامات است. دولت Madhya Pradesh صادر کرده است که مشاوره به این اثر که در 25 دسته از خانواده ها گنجانده شده اند. در علاوه بر این به Antyodaya BPL خانواده های آن شامل کارگران ساختمانی, خیابان, فروشندگان دست-سبد خرید; کالسکه-دستگاه کشش, تمام خانه های سالمندان و سرپناه و خانه برای destitutes و یتیم خانه برای غیر فعال مندی کارگران, کارگران بسته اقتصادی شرکت های عشایری خانواده, آرایشگران, بافندگان همه بی زمین کشاورزی کارگران تمام برنامه ریزی قبیله خانواده رانندگان وسایل نقلیه تجاری ، زن داخلی کارگران باید به رسمیت شناخته شده به عنوان غیر رسمی کارگران و باید دسترسی برابر به خدمات ضروری است.

در این مقطع ما باید به درمان آنها را به عنوان شهروندان این که آیا آنها واجد شرایط به عنوان ذینفع. برای 3 ماه آینده حداقل. ضروری خدمات لطفا!

اگر خدمت با شرافت هیچ خانواده ای است که خود وسیله ای می خواهم به استفاده ناروا از این تسهیلات در این مقطع.

  • در حالی که نقل و انتقالات پول نقد از مقادیر مختلف برای دسته های مختلف از خانواده ها اعلام شده است و برخی از نقل و انتقالات در حال حاضر ساخته شده بسیاری از خانواده ها قادر به برداشت پول نقد با توجه به محدودیت های سفر و در دسترس نبودن از خود پرداز و یا بانکی خبرنگاران محلی است. صفحه اصلی تحویل پول برای خانواده ها از جمله ضروری و مورد نیاز به تضمین می شود.

گرم panchayats محلی و گروه های جامعه مدنی می تواند تسهیل این گونه است که پول نقد در حال رسیدن به کسانی که در نیاز فوری. این ضروری است خدمات.

  • محلی حرکت از کشاورزی و تولید لبنیات و سبزیجات و میوه و تخم مرغ و شیلات و غیره نیاز به فعال می شود به طوری که برداشت و بازاریابی محصولات کشاورزی و جزئی محصولات جنگل از طریق محلی Mandis تسهیل می شود فوری. این ارائه بسیار مورد نیاز درآمد در دست خانواده های روستایی و همچنین اطمینان از عرضه از تولید به امنیت غذایی.

بلوک panchayats و SDMs باید پرسید به کار با هم برای پیدا کردن سریع و امن راه حل های محلی بلافاصله این ضروری است خدمات.

  • میلیون ها نفر از کارگران رسمی و خانواده های آنها زندگی و کار در شهرهای کوچک و بزرگ. بسیاری از زندگی شلوغ اتاق shanties, محله های فقیر نشین و سکونتگاه های غیررسمی. آنها را از دست داده اند و درآمد روزانه و در حال حاضر نیاز به مواد غذایی است. برخی از آنها نیاز به سرپناه بیش از حد به عنوان آنها قادر به پرداخت اجاره. تعداد زیادی از خانواده ها در شهرهای مختلف در سراسر کشور انجام نشده دسترسی کامل و یا ظرفیت برای حرکت های دیجیتال و سایبر ارتباطات مشاوره و یا حقوق. مقامات شهرداری حتی یک مثال از چنین خانواده ها و مکان های.

تیم های کوچک از داوطلبان باید با توجه به عبور در هر Mohalla و بخش برای رسیدن به چنین خانواده ها با خشک جیره و سایر لوازم برای حداقل دو ماه. این ضروری است خدمات.

  • مهاجران سرگردان در بین محل کار و خانه است. با توجه به ترس از کرونا ویروس و تمدید مستند همه آنها می خواهند به بازگشت به خانه های خود می شود و با بقیه خانواده خود را. اما آنها قرنطینه و اقامت در مدارس و یا ساختمان های دیگر است. بهداشت پایه (از جمله قاعدگی بهداشت), بهسازی, و, آب, امکانات, در علاوه بر این به نظم غذایی ناکافی با توجه به اعداد بزرگ است. باید وجود داشته باشد حداقل نظر برای ایمنی از زنان مهاجر و زنان بی خانمان که در حال قرار داده و به امداد اردوگاه در مقصد یا در خانههای امن.

چندین دولت, دولت داده اند, منابع اضافی به panchayats و nagarpalikas به ارائه مواد غذایی, سرپناه و بهداشت حمایت در طول این مستند.

روشن مشاوره نیاز صادر می شود به چنین محلی بدن و panchayats به فوریت ترتیبات برای مواد غذایی و پناهگاه های امن, نقاشی در همه وجوه در اختیار خود دارد. هیچ کس نباید گرسنه!

  • ما شاهد بی سابقه سنبله در گزارش از همسرآزاری در این مستند وضعیت. تحرک محدودیت افزایش یافته بازماندگان’ آسیب پذیری سوء استفاده و نیاز به حفاظت و خدمات است. فرار دشوار شده است به عنوان سوء استفاده و شریک در همه زمان ها است. محدود بودن در خانه با یک مجرم از خشونت خانگی با استفاده از فرار و با در دسترس, گزارش, گزینه های زیر سناریو فعلی تنها از طریق رسانه های اجتماعی, ایمیل و یا ثبت نام آنلاین زنان بدون دسترسی به تلفن و تکنولوژی خود را درمانده به فایل رسمی گزارش و یا به اشتراک گذاشتن با خانواده خود را. با اداره پلیس تحت ذوات و بیش از حد کار کرده در طول بحران کنونی وضعیت دشوار است برای بازماندگان خشونت به شکایت و انتظار اقدام فوری. کار از خانه موقعیت های مبهم محل کار مرزهای آزار و اذیت جنسی در محل کار گرفته شده فرم های جدید و افزایش یافته و در بسیاری از جاها.

منطقه دولت محلی پلیس panchayats و شهرداری ها باید با توصیه به توجه ویژه به چنین خشونت علیه زنان و دختران در طول مستند.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im