در ووهان چین, شیوع ویروس تحت الشعاع مسکونی کمیته

جامعه کمیته کارگران در مرکز شهر ووهان.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

ووهان چین—محلی حزب کمونیست نماینده شیائو Lifang کار کرده است تقریبا بدون توقف پس از شیوع یک ویروس مرگبار در اینجا برای کمک به کشف کردن که نیاز به قرنطینه می شود و یا در بیمارستان بستری چک کردن دما و رساندن غذا و دارو به هزاران نفر از ساکنان او نظارت کند.

“همه چیز ریخته در shequ,” او گفت: با استفاده از کلمه چینی برای جامعه کمیته. “ما نه پزشکان.”

یک میراث مائو دوران, جامعه, کمیته های خدمت به عنوان دولت محله ناظران انجام حزب کمونیست اجباری, حل و فصل اختلافات و نگهداری چمن-ریشه های نظم اجتماعی. اما آنها شده اند محوری به خط مقدم مبارزه با کروناویروس که آلوده حدود 36,000 در ووهان و ضعف مقامات محلی و سیستم مراقبت های بهداشتی در این شهرستان از 11 میلیون نفر است.

خانم شیائو و تیم او نه کارگران مشغول به کار در شیفت در سراسر ساعت در یک اسپارتان به کمک 3,700 زندگی مردم در این اژدهای طلایی باغ مجتمع مسکونی. آنها باید آرامش اعضای خانواده تحویل سبزیجات مرتب خودرو سواری و جواب تلفن ثابت تماس از ساکنان که نیاز به کمک.

روز جمعه او ایستاده بود در خارج از دفتر او در ضخیم روپوش دار زانو ظهر کت و یک ماسک جراحی توصیف بدترین لحظات وقوع. “این گوش صدمه دیده است,” او گفت: با اشاره به سمت راست او است. “بازوی من نیست قدرت کافی برای نگه دارید تا گوشی. من تا به حال برای شارژ گوشی من دوباره و دوباره.”

خانم شیائو و تیم خود را نگه داشته اند سوابق درجه حرارت برای همه ساکنان. آنها همچنین ساخته شده در فرد بازدیدکننده داشته است به مردم آپارتمان حتی به عنوان آنها مطمئن بودند اگر آنها خود را می تواند آلوده به ویروس.

دروازه در مقابل اژدهای طلایی در باغ محل اقامت که در آن شیائو Lifang و یک تیم نه مشغول به کار در شیفت در سراسر ساعت.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

این ویروس در حال حاضر آلوده بیش از 63,000 مردم در سراسر چین و کشته شدن حداقل 1,380. اکثر موارد شده اند در ووهان را در اطراف استان هوبئی. تعداد مستند عفونت در این استان شروع به پریدن کرد بیش از 18,000 روز چهارشنبه و پنج شنبه پس از آنکه مقامات به تصویب رسید گسترده تر تشخیص طبقه بندی.

زور زدن به نگه دارید تا دولت اضافه کرده است هزاران نفر از تخت با باز کردن مراکز درمانی و repurposing هتل ها به عنوان مراکز قرنطینه. این وظیفه جامعه کمیته با طبقه بندی و جداسازی ساکنان امکانات مختلف بسته به شدت از قرار گرفتن در معرض خود را.

“هیچ کس نباید پشت” استان شیوع تیم پاسخ گفت: هفته گذشته پس از اعلام سیاست جدید. ساکنان که نمی منطبق خواهد صورت مجازات قانونی آن اضافه شده و بدون ارائه جزئیات.

خانواده ها باید chafed در داشتن overworked کمیته کارکنان درگیر در مراقبت های بهداشتی گیری.

در مجتمع آپارتمانی در ووهان را Chezhan محله مسکونی کمیته برای اولین بار تصمیم به قرنطینه زو Qingmei در یک هتل بدون مراقبت های پزشکی او گفت: حتی اگر او آنقدر بیمار است که او تا به حال مشکل در تنفس.

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

به عنوان 55 ساله بیماری بدتر شده و او تایید کرد که این ویروس در خانم زو خواسته به بستری در بیمارستان. او مسکونی کمیته به جای مرتب برای او را به رفتن به یک مرکز کنوانسیون که تبدیل شده بود به یک بیمارستان صحرایی برای بیماران با علائم خفیف.

خانم زو منتظر ساعت در پشت یک وانت در زمینه بیمارستان ورودی قبل از کارکنان پزشکی در داخل پیدا کردن سطح اکسیژن خون شد خطرناکی پایین و فرستاده او را به یک بیمارستان که تخصصی گوش و حلق و بینی و مراقبت. او صرف دو روز وجود دارد و در نهایت قبل از انتقال به بیمارستان تعیین شده برای درمان coronavirus.

“این بود که آنها فقط می خواستم به پایان کار خود را,” او گفت:. “زمانی که من آمد به بیرون از بیمارستان صحرایی آن را مثل من از دست نیمی از زندگی من است. من می توانم صحبت می کنند و تنفس دشوار بود.”

این Chezhan کمیته منطقه که نظارت بر خانم زو مجتمع آپارتمانی با کاهش درخواست برای مصاحبه. یک سخنگوی این کمیته گفت: برخی از موارد ممکن است جناح اما تنها به این دلیل که مقامات غرق شد.

مقامات بهداشت نگران است که سبب شیوع سیستم است در معرض افراد سالم به ویروس.

یک جامعه کارگر امضای ساکنان خارج از ترکیب است.

عکس: Chao Deng/وال استریت ژورنال

در اوایل این ماه یکی مسکونی کمیته به طور تصادفی فرستاده شده یک مورد تایید شده برای قرنطینه به یک هتل است که به معنای تنها برای افرادی که در تماس نزدیک با بیماران مبتلا به ویروس. یک راننده تعیین شده توسط کمیته بود که با پوشیدن تنها یک فولاد, ماسک, برای, حفاظت, حال برداشت یک مادر که تا به حال آلوده شده است به جای دخترش که نمی باید علائم.

“آن را مانند یک ظرف غذا” گفت: آقای Xia منطقه کمیسیون بهداشت افسر که در وظیفه در هتل. او کاهش یافته است به نام خود. “آن را به دیگران آلوده.”

شهر اخراج مدیر یکی از کمیته های منطقه ای برای mismanaging ده ها تن از بیماران بدحال با توجه به شهرستان را اجرا Changjiang روزنامه. آن مواخذه و داد انضباطی هشدار به دو نفر دیگر که یکی از آنها را برای به اشتباه ارسال به شدت بیمار بیماران به اشتباه بیمارستان. مقامات “باید به پیشگیری از بیماری های مهم سیاسی کار” آن را گفت.

در اژدهای طلایی, جامعه, یکی از ساکنان در زمان اجتماعی-رسانه ای پلت فرم Weibo به شکایت که این کمیته در حال حاضر به قرنطینه او و همسرش که هر دو بیمار. “ویروس نیست ترسناک تا آنجا که مردم به نیت,” او نوشت. “آیا شما می خواهید به قرنطینه من یا باید من می میرند؟”

این کمیته بعد مرتب برای اقامت شوهر, 44 ساله زو Weijie به حرکت به یک هتل برای نظارت و قرنطینه.

آخرین ويروس

  • ترس و خستگی روی قرنطینه Coronavirus کشتی کروز
  • آنچه ما می دانیم درباره کروناویروس
  • چین می بیند دوم پرش راست در عفونت ویروس
  • چین خواست باز کردن مرزها. حتی متحدان مقاومت در برابر.

در حالی که اعتراف به مبارزات جامعه کمیته گفت: آنها تا به حال کمک زیادی در نیاز. شده است وجود دارد, پیشرفت, با نزدیک به 1500 نفر به طور جدی بیمار coronavirus بیماران بستری شدن برای بیمارستان ها در عرض دو روز ووهان سابق حزب کمونیست, منشی, Ma Guoqiang گفت: در اوایل این هفته.

گویی به تازگی شروع به رسیدن به عنوان دولت به ارمغان می آورد کارگران از شرکت های دولتی و داوطلبان برای کمک به.

در اژدهای طلایی حدود 40 ساکنان پایین آمده اند با تب پس از وقوع آغاز شد و با توجه به جامعه کمیته. تقریبا نیمی منظم داشتند سرماخوردگی در حالی که یکی دیگر از 10 تایید شد به این ویروس است که باعث Covid-19 قرار داده و در بیمارستان است. نه دیگر موارد مشکوک شدند و یا قرار دادن در بیمارستان و یا انتقال به هتل ها برای تست.

خانم شیائو گفت که او شروع به کار خود در این کمیته نزدیک به دو دهه پیش طولانی نیست قبل از چین دچار شیوع سندرم حاد تنفسی یا سارس. این شیوع احساس جدی تر, او گفت:. هوبئی ثبت نام تنها هفت عفونت و مرگ یکی از سارس در سال 2003.

اخبار بهداشت و درمان در صندوق پستی خود را

گرفتن سرپرستی یک هفته نگاهی به ویژگی های ستون ها و عناوین در بهداشت شخصی و بهداشت میباشد. ثبت نام.

خانم شیائو کمیته حزب وزیر امور خارجه گفت: او در تماس با هر بیمار از طریق WeChat, محبوب چینی برنامه و تیم او شادی هر زمان آلوده ساکن است قادر به تامین تخت بیمارستان.

به دنبال بازگشت او گفت, او هنوز مطمئن شوید که چگونه او و تیم رو از طریق هفته گذشته. تلاش برای مهار شیوع این بیماری شده است, خسته کننده و وحشتناک به گفته خانم شیائو, که گفت که او به طور معمول دریافت نمی کند تا نیمه شب. پس از راه رفتن در درب او اسپری لباس او را با الکل و طول می کشد دوش نگران او را این ویروس به خانواده اش.

او گفت که او تا متوجه تغییر در میان ساکنان شده است. کمتر وجود دارد و ترس و بحث در WeChat گروه شروع به بازگشت به موضوعات دنیوی از زندگی روزمره مانند نحوه پخت کیک و طبخ پیتزا.

او احساس می کند جنگ در برابر ویروس به مراتب بیش از. “من می ترسم به, خوش بینانه,” او گفت:.

نوشتن به Chao Deng در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im