در ووهان محتاط بازگشت به کار پس از coronavirus اببس

پکن

این استان در مرکز چین, شیوع ویروس شروع اجازه می دهد کارخانه ها و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی روز شنبه در یک نمایش از اعتماد به نفس است که پکن به دست آوردن کنترل این بیماری است که ویران اقتصاد آن است.

رهبران چینی در حال تلاش برای احیای کسب و کار پس از گسترده ترین ضد بیماری کنترل تا کنون تحمیل تعطیل تولید سفر و صنایع دیگر در اواخر ماه ژانویه با ارسال امواج شوک از طریق اقتصاد جهانی است.

روز سه شنبه رئیس جمهوری چین بازدید ووهان شهرستان که در آن coronavirus پدید آمده در ماه دسامبر در نشانه چین معتقد است که بحران ممکن است عبور حتی به عنوان ایالات متحده و دولت های اروپایی سفت ضد بیماری کنترل.

تولید کنندگان مواد غذایی و کسب و کارهای دیگر در ووهان است که ضروری است به اقتصاد ملی و یا ارائه نیازهای روزانه می توانید از سرگیری عملیات هوبئی استانی دولت اعلام کرد. این شهرستان از 11 میلیون نفر حدود 450 مایل در غرب شانگهای تولید hub مرکزی چین است.

این تغییرات به معنای “سرعت بخشیدن به استقرار اقتصادی و اجتماعی به منظور بهره برداری سازگار با این بیماری پیشگیری” گفت: در بیانیه دولت. شرکت هایی که بازگشایی نیاز به “اپیدمی” کنترل برنامه های بازرسی کارکنان برای نشانه ای از بیماری ها و حفظ محل ضد عفونی.

این بیانیه گفت که کنترل را نگه داشته و اکثر مردم در ووهان و شهرهای اطراف آن در خانه های خود به مدت هفت هفته خواهد بود کاسته اجازه می دهد تا کارکنان برای رفتن به کار می کنند اما جنبش خواهد بود شدیدا کنترل می شود.

شرکت ها در داخل و اطراف ووهان که در حال بازگشایی شامل سازندگان ماشین الکتریکی باتری, دارو, مخابرات, قطعات و چینی سبک, مشروب با توجه به گزارش های خبری.

کنترل شده اند کاسته در مناطق دیگر چین در نظر گرفته است که در پایین خطر ابتلا به بیماری اما سفر و دیگر محدودیت هایی هنوز در جای خود هستند. کارخانه در حال بازگشایی اما خودروسازان و صنایع دیگر انتظار نمی رود به بازگشت به حالت عادی تولید حداقل تا اواسط ماه مارس به دلیل اختلال در تامین قطعات ،

یک سخنگوی وزارت امور خارجه ابراز اطمینان کرد تاثیر بر اقتصاد چین است “موقت و محدود است.” او رد پیشنهادات شرکت ها باید حرکت عملیات در خارج از کشور و یا پیدا کردن خارجی تامین کنندگان قطعات و مواد اولیه برای کاهش خطر ابتلا به آینده اختلالات.

“عوامل و شرایط است که پشتیبانی از با کیفیت بالا و توسعه اقتصاد چین تغییر کرده است گفت:” سخنگوی Geng Shuang.

“با اخیر پیشرفت چین ساخته شده است در داخلی اپیدمی پیشگیری و کنترل صنایع کلیدی از جمله خارجی تامین مالی شرکت ها و شرکت های پیشرو از سر کار” آقای Geng گفت. “این است و نه واقع بینانه و نه عاقلانه مصنوعی قطع زنجیره تامین جهانی و نه حتی مشتری جلب کردن ‘انتقال’ و ‘واشدن’ از زنجیره تامین است.”

همچنین در روز چهارشنبه مقامات در جلسه کابینه به رهبری لی کچیانگ نخست وزیر چین رهبر شماره 2 وعده داده شده آسان تر اعتبار و کمک های دیگر برای کمک به شرکت های بازگشایی با توجه به بیانیه خوانده شده در تلویزیون دولتی اخبار شب.

مقامات وعده داده شده “تسکین سیاست خواهد بود به همان اندازه لذت می برد داخلی و خارجی شرکت” بیانیه ای گفت:.

بیش از 80,000 نفر در چین تشخیص داده شده اند با کوروناویروس. نزدیک به 60,000 بهبود یافته اند.

بیشتر دسترسی به ووهان بود به حالت تعلیق در Jan. 23 چشمگیر تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است. ساکنان دستور داده شد تا به ماندن در خانه های خود.

محدودیت های گسترش به شهرستانها با مجموع 60 میلیون نفر است. سال جدید قمری تعطیلات تمدید شد برای حفظ کارخانه ها و دفاتر بسته شده است. دولت لغو تورهای گروهی و بسته مراکز خرید و رستوران ها و سینماها در سراسر کشور.

که در حال تکان خودکار جهانی گوشی های هوشمند و مارک های دیگر که نگاه به چین به عنوان یک مرکز تولیدی و عمده بازار است.

در مناطق با خطر بالا از هوبئی خارج ووهان کسب و کار است که عرضه مواد غذایی و مایحتاج روزانه حمل و نقل, حمل و برخی خدمات دیگر خواهد بود و مجاز به ادامه این بیانیه گفت:. آن را نمی گویند زمانی که محدودیت در صنایع دیگر ممکن است در نهایت.

حتی در کم خطر مناطق کسب و کار مانند سینما, سالن مو و کارائوکه میله های زندان “را نه از سر تا وضعیت اپیدمی است که حل و فصل” در بیانیه ای گفت:.

در مناطق پر خطر از جمله ووهان افرادی که عاری از عفونت ممکن است استفاده از “نقطه به نقطه” حمل و نقل ارائه شده توسط دولت یا کارفرمایان استانی دولت در بیانیه ای گفت:.

عمومی اتوبوس و مترو سر گرفته خواهد شد عامل در پایین و متوسط-مناطق با خطر اما ووهان را در سیستم حمل و نقل باقی خواهد ماند و خاموش کردن آن گفت.

ووهان و در نزدیکی مناطق هوبئی خانه به کارخانه ها برای جهانی خودروسازان و تامین کنندگان قطعات الکترونیک تلفن های هوشمند و دیگر صنایع. این استان حدود 6 درصد از چین در تولید خودرو.

Groupe Renault یکی از تعدادی از جهانی خودکار علامت های تجاری است که فعالیت کارخانه ها در ووهان با شرکای چینی گفت: آن طور آزمایشی برنامه ای برای راه اندازی مجدد تولید در 20 مارس است اما انتظار نهایی تصمیم دولت است.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im