در پیچ و تاب غیر منتظره, تکنولوژی, مسائل تاخیر حزبی آیووا نتایج

Des Moines, آیووا,

حزب دموکرات مقامات در آیووا کار می کرد با عصبانیت شنبه برای تحویل تاخیر در نتایج اول خود را-در-این-ملت حزبی به عنوان نا امید نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری ادعا کرد حرکت و کشت و زرع پیش رو در تلاش خود را برای کاخ سفید است.

تکنولوژی مشکلات و گزارش “تناقضات” نگه داشته آیووا حزب دموکرات مقامات از انتشار نتایج از روز دوشنبه حزبی که بسیار به کرات kickoff به 2020 اولیه. آن را شرم آور و تاب پس از ماه از ترویج این مسابقه به عنوان یک فرصت برای دموکرات ها برای پیدا کردن برخی از وضوح در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری زمینه با هیچ روشن پیشتاز.

به جای جلسه بعد به پایان رسید با هیچ برنده و هیچ نتایج رسمی و بسیاری از تازه سوال در مورد اینکه آیا آیووا می توانید خود را حفظ آرزو “اول” وضعیت.

دولت در انتخابات گفت: نتایج نهایی منتشر خواهد شد بعد از آن شنبه و ارائه اطمینان داد که مشکلی نیست و در نتیجه “یک هک یا نفوذ است.” مقامات انجام کنترل کیفیت و تایید نتایج اولویت یکپارچگی نتایج این حزب در بیانیه ای گفت.

این بیانیه پس از ده ها هزار نفر از رای دهندگان صرف ساعت دوشنبه شب مرتب سازی از طریق یک میدان نزدیک به یک دوجین از نامزدها که در حال صرف مقدار از سال گذشته مبارزه را به نفع خود باز مسابقه از سال 2020 مبارزات انتخاباتی و در نهایت این فرصت را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این پاییز.

نامزدها نیست صبر کنید برای این حزب برای حل و فصل مسائل مربوط به آن قبل از این ادعا اگر نه, پیروزی, پیشرفت و حرکت به بعدی-up, New Hampshire.

“به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به یک شب طولانی اما ما احساس خوب” معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گفت, نشان می دهد نتایج نهایی خواهد “نزدیک است.”

ایالت ورمونت برنی ساندرز گفت که او “یک احساس خوب در ما در حال رفتن به انجام این کار بسیار بسیار خوبی در اینجا در آیووا” پس از انتخابات شده بودند. “امروز نشانه آغاز پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” او پیش بینی کرد.

“گوش دادن آن را بیش از حد نزدیک به تماس” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت. “راه آسان نخواهد بود. اما ما هستند ساخته شده است برای مسافت های طولانی است.”

و پیت Buttigieg سابق شهردار South Bend, ایندیانا بود که بیشتر خاص.

“بنابراین ما نمی دانیم که تمام نتایج, اما ما می دانیم که زمان این همه گفته و انجام داده, آیووا شما را شوکه, ملت,,” او گفت:. “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

دموکرات ها مواجه احتمال این که هر چه تعداد آنها در نهایت منتشر می شود مورد سوال است. و فراتر از سال 2020 منتقدان شروع به تعجب با صدای بلند که آیا آیووا قفقاز یک مجموعه ای پیچیده از جلسات سیاسی برگزار می در یک دولت است که سفیدتر و از حزب دموکرات هستند یک سنت که زمان آن گذشته بود.

این حزب در تلاش است به جای منتقدان در این سال امیدوار به گزارش سه امتیاز داده در مورد ترجیحات رای دهندگان احتمالا بهبود شفافیت. اما سیستم جدید ایجاد شده جدید سردرد.

دولت سخنگوی مندی مک کلور در گفت و گو با “یافت تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” وادار کردن مقامات به سعی کنید به منظور بررسی نتایج با “زمینه ای اطلاعات” و دنباله مقاله.

برخی از این مشکلات ناشی از مسائل با یک برنامه جدید تلفن همراه توسعه یافته برای گزارش نتایج به حزب. انجمن برگزارکنندگان گزارش مشکلات دانلود برنامه و دیگر اشکالات.

Des Moines شهرستان دموکراتیک صندلی تام کورتنی گفت: برنامه جدید “ایجاد یک ظرف غذا.” به عنوان یک نتیجه آقای کورتنی گفت: حوزه شد نیم در نتایج به دولت مرکزی حزب بود که بیش از حد شلوغ برای پاسخ به تماس های خود را در برخی از موارد است.

سازمان هنوز هم به دنبال گم شده و نتایج چند ساعت پس از رای گیری به این نتیجه رسیدند.

مدت کوتاهی قبل از 2 صبح دولت بود برنامه ریزی برای اعزام افراد به خانه از حوزه کاپیتان که تا به حال گزارش شده تعداد آنها. که با توجه به یک دولت رسمی در اتاق بود که مجاز به اشتراک گذاری داخلی بحث های عمومی.

پیش از آن در شب, Iowa دموکرات ها در سراسر کشور رای خود را متعادل یک اولویت قوی برای تغییر اساسی با یک میل شدید برای شکست آقای مغلوب ساختن پیشی جستن. حداقل چهار بالا مشخصات نامزدهای رقابت برای برتری در یک مسابقه که ارائه شده باز تست از چه کسانی و چه حزب مخفف در سن آشفته آقای مغلوب ساختن پیشی جستن.

این فقط برای اولین بار در یک اولیه فصل است که دهانه تمام 50 ایالت و چند تن از مناطق ایالات متحده به پایان در حزب ملی کنوانسیون در اواسط ماه جولای.

برای دموکرات ها لحظه ای بود که ضخیم با وعده برای یک حزب است که کشف و ضبط شده است عمده دستاوردهای متحده از آقای ترامپ برنده کاخ سفید در سال 2016. اما به جای پاک کردن خوش بینی رشد ابر عدم قطعیت و intraparty خشم آویزان بیش از انتخابات به عنوان چشم انداز نامشخص نتیجه نگرانی از طولانی و تفرقه اولیه در ماه های آینده.

یکی تعجب آور توسعه: آقای ترامپ برنده جمهوریخواه کمیته های پارلمانی تا حد زیادی نمادین پیروزی داده است که او با آن مواجه داری مخالف است.

رئیس جمهور مشتاقانه در ایران دموکرات ها’ مشکلات.

“از دموکرات حزبی است که یک فاجعه کامل” آقای ترامپ توییتی اوایل روز سه شنبه. “هیچ چیز با این نسخهها کار درست مانند فرار آنها از کشور است.” وی افزود: “تنها کسی است که می تواند بسیار بزرگ پیروزی در آیوا شب گذشته است” مغلوب ساختن پیشی جستن.'”

قبل از جلسه نظر سنجی پیشنهاد آقای ساندرز وارد شب با باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد – آقای ساندرز آقای بایدن خانم وارن و آقای Buttigieg – قرار شد به نمره یک پیروزی است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه مینه سوتا نیز مدعی حرکت در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard می تواند عوامل است.

“ما می دانیم که یک چیز: ما در حال مشت زدن و بالاتر از وزن ما,” خانم Klobuchar گفت: اواخر روز دوشنبه امیدوار کننده برای ادامه جنگ در نیوهمپشایر.

رای دهندگان جدید نقش مهمی در شکل دادن به آیووا انتخابات است.

حدود یک چهارم از تمام رای دهندگان گزارش دادند که آنها caucusing برای اولین بار با توجه به AP VoteCast یک نظرسنجی از رای دهندگان گفت که آنها برنامه ریزی برای شرکت در روز دوشنبه دموکرات قفقاز. برای اولین بار-تایمر بودند کمی بیشتر احتمال دارد برای حمایت از آقای ساندرز خانم وارن یا آقای Buttigieg در مقایسه با دیگر نامزدها.

در همان زمان VoteCast پیدا کردم که تقریبا دو سوم از caucusgoers گفت: حمایت از یک نامزد که اساسا تغییر سیستم چگونه در واشنگتن کار می کند مهم بود که به آنها رای بدهند. که در مقایسه با حدود یک سوم از caucusgoers که گفت: از آن مهم تر بود برای حمایت از یک نامزد که بازگرداندن نظام سیاسی به, چگونه آن را قبل از آقای تهمت انتخابات در سال 2016.

جای تعجب نیست که تقریبا هر آیووا دموکرات گفت: این توانایی به ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن یک کیفیت مهم برای یک نامزد ریاست جمهوری. VoteCast یافت که اندازه گیری outranked دیگران به عنوان مهم ترین کیفیت برای یک نامزد.

2020 مبارزه در حال حاضر بیش از هزاران حواس او را پرت به خصوص دموکرات کنگره با فشار به استیضاح آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت الشعاع قرار اولیه و به طور موثر دوخته چند نامزد پیشرو به واشنگتن در اوج اوایل مبارزات انتخاباتی شود.

در ضمن ultrabillionaire مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در حال اجرا است به موازات مبارزات انتخاباتی که نادیده گرفته آیووا به عنوان او آماده برای حمله با چنگال در هر درک نقاط ضعف در این زمینه آمده مارس.

این ترکیبی از عجایب بود ساختمان نسبت به آنچه می تواند یک تیره آیووا آخر قبل از مسابقه چرخد و به سرعت به نیوهمپشایر که رای Feb. 11.

برای اولین بار حزب دموکرات آیوا برنامه ریزی شده به گزارش سه مجموعه نتایج: چوب خط حساب کردن از caucusgoers اولیه نامزد ترجیح; مجموع رای از نهایی “تراز” پس از حامیان کاهش-رتبه بندی از نامزدها قادر به انتخاب دوم و تعداد کل هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند.

هیچ تضمینی وجود ندارد که هر سه را نشان می دهد برنده همان زمانی که آنها در نهایت منتشر شد.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو