در مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اسرائیلی عرب دیدن حمله به هویت خود را

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه معامله نشان می دهد مرزهای بود دوباره ترسیم بنابراین 300,000 شهروندان عرب اسرائیل تبدیل شدن به بخشی از یک آینده فلسطین. خود را سریع و خشمگین پاسخ که کاهش به هسته اصلی خود پیچیده هویت شده است تقریبا به اتفاق آراء: به هیچ وجه.

با وجود چالش های مداوم آنها چهره اعراب اسرائیلی هستند بیشتر از لحاظ اقتصادی و اجتماعی یکپارچه در حال حاضر بیش از هر زمان در تاریخ اسرائیل است. و آنها تعجب است که یک ایده برای اولین بار شناور در اسرائیل راست افراطی در حال حاضر شده است به تصویب رسید از سوی کاخ سفید به عنوان یکی از راههای حل و فصل مناقشه اسرائیل و فلسطین. آنها آن را به عنوان تلاش برای سلب مشروعیت خود را از تابعیت و نمایش بسیار ایده به عنوان هر دو نژادپرستانه و غیر قانونی است.

اختلاف است که باعث گفتگو در مورد آن چیزهایی که بسیاری از فلسطینی ها فراموش ارزش بودن بخشی از جامعه اسرائیل. “ما بخشی از کشور بازار کار ما و وضعيت اقتصادی و اجتماعی در اینجا می گوید:” یوسف Jabareen, یک عرب عضو مجلس. “این است که در مورد تلاش برای سوال ما وضعیت به عنوان اگر ما واقعا تمام شهروندان است.”

می گوید سلام عیاش یک راننده کامیون: “ما نه مشکل ما در واقع بخشی از راه حل به این جنگ است. ما می تواند یک پل ارتباطی بین ملت ما و دولت ما.”

تل آویو

آن را به نام “مثلث” – یک خوشه از شهرها و روستاهای واقع در امتداد یک دره و در دامنه های مجاور تپه در شمال و مرکز اسرائیل در سراسر مرز از شمال غرب بانک.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جدید صلح خاورمیانه معامله نشان می دهد مرزهای بود دوباره ترسیم بنابراین 300,000 شهروندان عرب اسرائیل زندگی می کنند که در این مثلث یک پنجم از این کشور عربی اقلیت تبدیل شدن به بخشی از یک آینده فلسطین.

سریع و خشمگین پاسخ به این پیشنهاد از کسانی که زندگی می کنند وجود دارد که کاهش به هسته اصلی خود پیچیده هویت شده است تقریبا به اتفاق آراء: به هیچ وجه.

با وجود چالش های مداوم آنها چهره اعراب اسرائیل – و یا شهروندان فلسطینی اسرائیل را به عنوان آنها به طور فزاینده ای شناسایی هستند بیشتر از لحاظ اقتصادی و اجتماعی یکپارچه در حال حاضر بیش از هر زمان در تاریخ اسرائیل است.

و آنها همراه با برخی از اسرائیلی ها یهودی هستند و تعجب است که یک ایده برای اولین بار شناور در کشور را با راست افراطی در حال حاضر شده است به تصویب رسید از سوی کاخ سفید به عنوان یکی از راه های اسرائیلی-فلسطینی ممکن است حل و فصل شود.

آنها را رد پیشنهاد – بخشی از یک طرح کلی به شدت کج شده به سمت اسرائیل مذاکره موقعیت – به عنوان تلاش برای سلب مشروعیت خود را از تابعیت و نمایش بسیار ایده به عنوان هر دو نژادپرستانه و غیر قانونی است.

“این نشان می دهد که چگونه دولت اسرائیل انداز ما – به عنوان ستون پنجم. به همین دلیل آنها می خواهند ما را جابجا می گوید:” دیانا Buttu یک تحلیلگر سیاسی فلسطینی و شهروند اسرائیل است.

“این نیست که در داخل اسرائیل است و ما درمان نمی شود که برابر است و وجود دارد مقدار زیادی از تبعیض است. اما اسرائیل یک دولت است. تفاوت در این است که این مورد تحت فشار قرار دادند به دولت اجازه,” او می گوید توصیف او را در آینده فلسطین گذاشته شده در این طرح است.

“این رفتن به یک محل با آزادی یک اقتصاد توسعه یافته و یا توسعه زیرساخت های,” او می گوید. “این یک راه را برای فشار به فلسطینی ها را در یک بسته بندی فرم شغل.”

یک مجتمع هویت

Yousef Jabareen, یک عضو پارلمان از لیست مشترک یک ائتلاف احزاب عربی که نیروهای در انتخابات اخیر برای تبدیل شدن به سومین حزب بزرگ در اسرائیل زندگی در اومم ال-الفهم, بزرگترین شهر در مثلث. او می گوید که ترس واقعی دلیلی برای طرح این است که به ترویج “صلح” اما برای ارائه یک راه مناسب برای اسرائیلی تندرو به یک کشور با کمتر شهروندان عرب.

در عین حال با وجود چالش های اعراب اسرائیل به عنوان یک اقلیت جنجال بر مغلوب ساختن پیشی جستن طرح باعث گفتگو در مورد آن چیزهایی که بسیاری از فلسطینی ها فراموش ارزش بودن بخشی از جامعه اسرائیل – در میان آنها نقش خود را در مبارزه برای برابری و عدالت اجتماعی و رو به رشد خود را دید به دانشگاه و دانشجويان در پزشکی و حرفه های دیگر.

شهروندان عرب آقای Jabareen استدلال می کند هنوز هم می تواند خود را حفظ تاریخی فلسطین هویت ملی در حالی که حفظ هویت خود را به اسرائیلی ها.

“برای بیش از 70 سال ما ساخته شده اجتماعی و اقتصادی در درون ما عربی جامعه در اسرائیل,” او می گوید. “ما بخشی از کشور بازار کار ما و وضعيت اقتصادی و اجتماعی در اینجا. شما می توانید نشان می دهد مانند یک تغییر چشمگیر و بدون مشورت با جامعه است.

“این است که در مورد تلاش برای سوال ما وضعیت به عنوان اگر ما واقعا تمام شهروندان است. این است که چگونه یک کشور دموکراتیک معاملات با شهروندان آن است.”

آقای Jabareen سابق استاد حقوق می کند که یک تغییر چشمگیر در وضعیت تابعیت غیر قانونی خواهد بود و بدون رضایت شهروندان در سوال. عبارت از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح می گویند که طرف های درگیر را مجبور به موافقت با آن است.

نقاشی به عنوان دشمن

در حالی که طرح صلح اعلام شد با هیاهوی بسیار در کاخ سفید در روز سه شنبه هیچ فلسطینی همراه رئیس جمهور تهمت یا بنیامین نتانیاهو نخست وزیر.

پس از اخبار از مثلث پیشنهاد را شکست, Ayman عوده رئیس مشترک لیست هشدار داد طرح های پیشنهادی برای بیشتر مردم نقل و انتقال ممکن است به دنبال, مربوط به عرب اسرائیلی ها در دیگر نقاط کشور است.

“چه در مورد کسانی که زندگی نمی کنند توسط بانک غرب مرز ؟ آنها می تواند بخشی از آینده طرح,” او گفت:.

آریل Schalit/AP

Ayman عوده رئیس مشترک لیست ائتلاف احزاب عربی که در حال حاضر سومین حزب را در انتخابات مجلس کست رای خود را در حیفا, اسرائیل, Sept. 17, 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح اعلام شد در زمانی که شهروندان فلسطینی اسرائیل به طور فزاینده ای احساس رنگ را به عنوان دشمن توسط آقای نتانیاهو و سایر تندروها. آقای نتانیاهو که برای مبارزه سیاسی خود را در بقای او تحت تعقیب به اتهام فساد مالی در همان روز طرح خاورمیانه اعلام شد – بارها پیشنهاد به خصوص نزدیک به انتخابات اخیر که شهروندان عرب یک تهدید.

در ماه مارس اسرائیل سر به سوم آن انتخابات در یک سال – نتیجه هیچ یک برد قاطعانه به اندازه کافی برای تشکیل یک ائتلاف بزرگ”.

پس از انتخابات در ماه سپتامبر وجود دارد حدس و گمان مشترک لیست ممکن است حمایت آقای نتانیاهو از رقیب سیاسی – آبی و سفید حزب به رهبری Benny Gantz یک ژنرال بازنشسته.

عرب سیاستمداران نیز استدلال پیشنهاد برای انتقال مثلث به فلسطینی کنترل اسرائیل راه برای خلاص شدن از رای دهندگان چه مقدار به gerrymandering.

واکنش در میان یهودیان

مخالفت با قرار دادن مثلث منطقه تحت آینده فلسطینی قانون نیز آمده است از یهودی اسرائیلی در سراسر بخش هایی از طیف سیاسی است.

Ofer شالح پسر یهودا یک عضو کنست از مرکز-راست آبی و سفید حزب گفت: با استناد به هر دو یهودی و عرب شهرهای خود را به نقطه “یک چیز را باید رد کرد: اسرائیل شهروندان و جوامع را نمی توان منتقل به دولت فلسطینی. نه کفار سابا و نه Tira نه Kochav یائیر و نه Taibeh. ایده بسیار زشت و ناپسند است.”

روز جمعه هیئت تحریریه جناح چپ از روزنامه هاآرتص منتشر شده آن را در طرح زیر تیتر “اسرائیل و اعراب نیست آلت.”

اسرائیل سرمقاله می گوید باید “رد را از دست این ایده های منحرف از واشنگتن صلح که آشنا نیستند با تار و پود زندگی در اسرائیل است. … اکثریت قریب به اتفاق [عرب اسرائیلی ها] خود را به عنوان یک بخش جدایی ناپذیر از اسرائیل است. آنها متولد شده و تحصیل کرده در اسرائیل که در آن بسیاری از آنها می خواهید برای حفظ زندگی است. … اگر عرب اسرائیلی به طور موقت شهروندان دولت نباید انتظار وفاداری خود را و ادغام. اگر اسرائیل می خواهد وفادار به شهروندان خود همه آنها باید آن را بلافاصله رها خطرناک و ظالمانه ایده به درایو این جامعه از اینجا.”

فلسطینی و اسرائیلی ها به عنوان پل

سلام عیاش یک راننده کامیون از ام ال-الفهم است بسیار عملی پرسش از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح است.

“آنچه که در این دولت فلسطینی? آن را عبور از مرز? این فرودگاه ؟ یک بندر ؟ آن را مانند زندگی در غزه است که تحت یک بسته و شما نمی آیند و رفتن به عنوان شما می خواهید ؟ ” او می پرسد.

“ما در حال استفاده می شود به این کشور استفاده می شود برای رفتن به دریا و متصل به آن تپه ها و زمین های,” او می گوید. “از سال 1948 که اسرائیل تاسیس شد ما را تبدیل به یک جامعه از خود ما از شهروندان عرب.”

و اشاره کرد که خانواده ها زندگی می کنند در نقاط مختلف اسرائیل, آقای عیاش ادامه می دهد: “شما نمی توانید ما را از هم جدا از یکدیگر و … ما یک اقلیت وفادار به دولت است. ما کمک به ساخت این کشور است. ما پزشکان درمان مردم در آن بیمارستان و استادان ما تدریس در آن دانشگاه. شما می توانید برش ما چون کسی مثل تهمت یا نتانیاهو تصمیم می گیرد.

“ما نه مشکل” او می گوید: “ما در واقع بخشی از راه حل به این جنگ است. ما می تواند یک پل ارتباطی بین ملت ما و دولت ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو