در این جنگ در برابر تاج سه چیز ما می توانیم بدون

با وجود این جمعه سنبله 105 Covid-19 موارد مثبت و یک ثبت مرگ, Tamil Nadu به نظر می رسد برای انجام شده است به خوبی در کند کردن گسترش ویروس. رهبری سیاسی بوده و کمتر مات از آن استفاده می شود (اگر آن را همچنان به عقب نگه دارید اعداد به ‘توزیع’ در سراسر روز) بوروکراسی کار کرده است سخت تر از حد معمول و بهداشت کارگران در ادامه به خط مقدم رزمندگان. در کل هر کس انجام شده است ، وجود دارد اما چند چیز ما می توانید بدون انجام دهد. در اینجا من سه میدارد.

تاج گرافیتی: هنرمندان با استعداد از جمله چند از Kollywood نقاشی شده است این رمان coronavirus در قرمز درخشان و فلورسنت سبز. هنر خیابانی برای یک علت خوب برای تلفن های موبایل اما این تصاویر کروی هیولا با تحمیل نمی کمک به کاهش گریم خلق و خوی. و اگر این ایده است که برای ترساندن مردم به ماندن در خانه آن کار نمی کند. تاج چهره یا خنده دار یا ساده زشت هرگز ترسناک است. به جای این هنرمندان می تواند انجام برخی از نقاشی های دیواری منعکس کننده وحدت انعطاف پذیری و امید است.

خیابان هنر اعتقاد بر این است که سرچشمه در دهه 1920 هنگامی که دار و دستههای نیویورک رفت و در نقاشی boxcars قطار با رنگی پیام. آن را در سراسر جهان به عنوان یک فلسفه و یک فرقه است. کریس Daze, Dondi سفید و صورتی هستند که برخی از این هنرمندان خیابانی که در سمت چپ علامت پاک نشدنی به معنای واقعی کلمه بر روی بوم به نام زمین. برخی از آثار برجسته در هنر خیابانی که از هنرمندان ناشناس که منتقل قوی پیام اغلب با یک سخاوتمندانه دوز هتک حرمت. اما هیچ یک از آنها استخدام شد و دولت با به رنگ یک پاتوژن.

فیزیکی کنفرانس مطبوعاتی: من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم که با استفاده از پیشوند به ‘کنفرانس های مطبوعاتی’ ، اما پس از آن که به فکر ما خواهد بود در lockdown برای بیش از یک ماه! پس از پزشکان و پلیس در حال حاضر دو خبرنگاران در چنای آلوده شده توسط virus. این نمی تواند یک سورپرایز برای هر کسی که دیده است که چگونه تامیل نادو در بخش بهداشت و درمان کنفرانس های مطبوعاتی در حال انجام است.

همان روزنامه نگارانی که در نوشتن و صحبت در مورد اجتماعی فاصله رد به راه رفتن صحبت, و تنه به صورت بایت از وزیر بهداشت و مسئولان. فیلمبرداران استدلال می کنند آنها نمی “زاویه” اگر اجتماعی فاصله دارد نگهداری می شود در این مطبوعات دیدار کرد. وزیر بهداشت باید ممنوعیت فیزیکی کنفرانس های مطبوعاتی و مختصر رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس به عنوان اجتماعی فاصله است که به عنوان مهم به عنوان شفافیت و اطلاعات در مبارزه با ویروس.

خرده سیاست: کار از خانه گزاره دشوار است برای کسانی که استفاده نمی شود به آن (من می توانم تایید این). تغییر راه ما کار آسان نیست اما این ویروس به ما آموخته این است که ممکن است اگر ما را به صورت جدی تلاش کنند. این به خصوص در زمان سختی برای سیاستمداران که لذت بردن از mudslinging اما لطفا مقاومت در برابر وسوسه. مخالفت و انتقاد اجتناب ناپذیر برای یک دموکراسی سالم اما بسیاری از سیاستمداران ما در نظر اشتباه رقبای خود اکسیژن از حرفه خود.

تا آنجا که شهروندان و سیاستمداران باید اشاره دولت اشتباهات, اما این بار به تجمع در پشت دولت برای ایالات نبرد در برابر سرایت. هرگز متوقف به درخواست کسانی که مربوط به سوالات ناراحت کننده زمانی که استقرار سعی در پنهان کردن و یا تحریف حقایق و همچنین کمک ایده ها و منابع است که تقویت دولت را تلاش برای رسیدگی به این اورژانس است. اگر جهانی همه گیر نمی تواند متحد ما هیچ چیز دیگری خواهد شد. برای آن بخشی که دولت باید در اتخاذ فراگیر راه کار گرفتن تمام احزاب همراه است. بیایید فراموش نکنید رنگ ما پرچم برای نهایی بنر که flutters بیش پیروزی ما در صفوف منظم باید به عنوان خوانده شده: بشریت به دست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>