در انگلستان یک پادشاه پیام امید

انگلیس نیاز به یک پیام از امید یکشنبه. ملکه آن را تحویل داده است.

ملکه الیزابت دوم ارائه پشتیبانی به یک کشور قفل شده در coronavirus همه گیر و امیدوار کننده این کشور است که این امر منجر به چالش و غلبه بر شیوع بیماری است.

در نادر آدرس به ملت 93 سال پادشاه اذعان رنج می برند که بسیاری از خانواده ها را تجربه کرده اند به دلیل COVID-19 بحران نیز آلوده کرده است که بیش از 47,806 مردم در انگلستان و کشته شدن حداقل 4,934 از آنها. او درو بر حکمت از دهه بریتانیا به عنوان رئیس دولت به اصرار حل و فصل در یک زمان بحران.

“در حالی که ما باید در مواجهه با چالش های قبل از این یکی متفاوت است,” او گفت:. “در این زمان ما با همه ملت ها در سراسر جهان در یک مشترک تلاش با استفاده از پیشرفت های بزرگ در علم و ما غریزی شفقت به زخم التیام یابد.

“ما موفق خواهد شد — و این موفقیت را متعلق به هر یک از ما.”

اظهارات او پخش شد تنها لحظاتی قبل از نخست وزیر بوریس جانسون خیابان داونینگ اعلام کرد که او پذیرفته شده بود به بیمارستان برای “پیشگیرانه انجام شد.” اخبار اضافه خواهد شد به خبري در بریتانیا است که در مستند نزدیک به دو هفته است.

ملکه می دهد سالانه پیام های کریسمس است اما با توجه به یک آدرس مثل این فقط در سه نوبت قبلی. او در سخنرانی پس از ملکه مرگ مادر در سال 2002 و قبل از تشییع جنازه دایانا شاهزاده ولز در سال 1997 و در زمان جنگ اول خلیج فارس در سال 1991.

اما زمان در حال بی سابقه است. او مورد تحسین قرار گرفته بریتانیا معشوق خدمات بهداشت ملی پخش است که تصاویر ویژه از تیم پزشکی استیلای تا رفتن به نبرد ویروس. او ستوده و دیگر خدمات ضروری به عنوان تصاویر از سربازان در حال بارگیری تجهیزات پزشکی در کامیون های نورد بر روی صفحه نمایش. او همچنین در ستایش روزمره شهروندان که در حال پیوستن به شرایط مستند و ماندن در خانه و کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

“من مطمئن هستم که ملت ملحق خواهد شد من در شما اطمینان که آنچه شما انجام شده است قدردانی و هر ساعت از کار سخت خود را به ارمغان می آورد ما را به بازگشت به عادی تر بار” ملکه گفت. “من همچنین می خواهم برای تشکر از کسانی از شما که به ماندن در خانه و در نتیجه کمک به محافظت از آسیب پذیر و مقدار کمی از بسیاری از خانواده ها در حال حاضر احساس درد توسط کسانی که عزیزانشان را از دست داده.

“ما با هم در حال مقابله با این بیماری و من می خواهم به شما اطمینان بدهم که اگر ما همچنان متحد و مصمم و سپس ما را به غلبه بر آن.”

رهبر که صرف بیشتر وقت خود را برش روبان و بازدید از سازمان های خیریه نیز نقطه ذکر عموم مانند 750,000 افرادی که به طور داوطلبانه برای کمک به افراد آسیب پذیر است.

“من امیدوارم که در سال آینده هر کس قادر خواهد بود به افتخار در چگونه آنها در پاسخ به این چالش” او گفت:. “کسانی که پس از ما خواهد گفت که انگلیسی ها از این نسل بودند به عنوان قوی به عنوان هر گونه.”

“که ویژگی های خود نظم و انضباط از آرام و خوش نیت حل و فصل و از شخص احساس هنوز مشخص این کشور است.”

بحران ضربه به صفحه اصلی برای ملکه. خود را پسر و وارث تاج و تخت 71 ساله و پرنس چارلز به حال مورد خفیف این بیماری است. او خودش را چپ لندن مرکز انگلستان شیوع و در زمان اقامت در خانه اش در ویندزور با همسرش دوک ادینبورگ.

هر دو پادشاه و 98 ساله, شوهر, در میان کسانی که بیش از 70 آنها به دولت بریتانیا توصیه کرده اند که برای ماندن در خانه به مدت 12 هفته.

این ویروس باعث خفيف علائم در اکثر افراد و به خصوص افراد مسن و بیماران می تواند باعث پنومونی و منجر به مرگ شود.

بسیاری در انگلستان را در مقایسه با این بیماری همه گیر به جنگ جهانی دوم نشان می دهد تلاش های مورد نیاز برای غلبه بر COVID-19 خواهد بود مشابه است. ملکه خودش پیشنهاد موازی و یادآوری این کشور است که بحران های دیگر خدمت کرده اند به گونه روابط خانوادگی.

“این مرا به یاد اولین پخش من ساخته شده در سال 1940 با کمک خواهر من. ما به عنوان فرزندان صحبت از اینجا در ویندزور به کودکانی که تا به حال شده است از تخلیه خانه های خود و دور فرستاده برای ایمنی خود را,” او گفت:. “امروز یک بار دیگر بسیاری از شما احساس یک حس دردناک از جدایی از عزیزان خود. اما در حال حاضر به عنوان ما می دانیم پایین است که آن چیزی که حق انجام دهد.”

آدرس ثبت شده در سفید نقاشی اتاق در قلعه ویندسور. محل انتخاب شده به طور خاص به دلیل آن اجازه داد فضای کافی بین پادشاه و دوربین که به تن تجهیزات حفاظت شخصی.

رهبری متخصص James o’rourke از دانشگاه نوتردام گفت که پادشاه این سخنان می تواند در یک لحظه بیش از حد به زودی. با جانسون بیمار مبتلا به ویروس خود را با ملکه ارائه می دهد یک پیام از تداوم و به یک کشور در مستند.

“انگلیسی ها مواجه اند از جمله گریم شرایط پس از تاریک ترین روزهای جنگ جهانی دوم با حمله رعد اسا و تخلیه توده در دانکرک در سال 1940” او گفت:. “در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری مردم انگلیس باید کسی را برای تکیه بر کسی که کلمه آنها می توانید اعتماد است.”

ملکه استناد کلمات از جنگ جهانی دوم-عصر ترانه “ما دیدار دوباره” توسط ورا لین که ارائه می گردد امیدواریم که برای بسیاری از یک سرباز به جنگ فرستاده و وعده داده است که عزیزان خواهد پیوست شود در پایان. موازی بود بی تردید: این نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.

“ما باید به راحتی در حالی که ما ممکن است هنوز هم بیشتر برای تحمل روز بهتر خواهد شد بازگشت” او گفت:. “ما با دوستان ما دوباره ما خواهد بود با خانواده ما دوباره ما دوباره ملاقات خواهد کرد.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>