در زمان coronavirus دین می تواند سمی باشد

خدا در کنار بزرگ گردان می رود این گفته قدیمی که اغلب به اشتباه منسوب به ناپلئون. در طول coronavirus مستند در هندوستان خدا – یا حداقل دین – به نظر می رسید در کنار Covid-19.

در آشکار خلاف قوانین منع اجتماعات بزرگ در اواسط ماه مارس بیش از 13,700 نمازگزاران متعلق به Tablighi Jamaat فرقه که از سراسر کشور و همچنین از خارج از کشور جمع بسیار تنگ و چهارم در مرکز مسجد در دهلی Nizamuddin منطقه است.

زمان باقی مانده تا 2000-عجیب و غریب از کسانی که هنوز در این مسجد که در آن به زور تخلیه دیگران تا به حال سفر به نقاط مختلف کشور گسترش عفونت ویروسی در پی خود. در دهلی به تنهایی 129 مترو شهر 144 جدید کروناویروس-موارد مثبت گزارش شده در پنج شنبه, 2 آوریل به طور مستقیم مربوط به مرکز.

این نه تنها پیروان این جماعت که ناخواسته با توطئه ویروس به گسترش پاتوژن. به مناسبت Ramnavami که همچنین کاهش یافت و در مارس 2, هزاران نفر رفتند به معابد در کلکته و در دیگر شهرها و شهرستانها در هند تسهیل گسترش مرگبار پاتوژن.

نخست وزیر خواسته است تمام رهبران مذهبی به اطمینان حاصل شود که پیروان خود را به رعایت قوانین در سراسر کشور مستند و تعدادی از معابد و مکان های دیگر از عبادت در حال انجام ‘مجازی’ pujas و دیگر مراسم از طریق اینترنت و اقامت قرار داده شده است در آماده سازی برای سالانه Amarnath yatra آغاز می شود که در ماه ژوئن.

اما حتی چنین پیشگیرانه اقدامات ترس از ابتلا و تسلیم شدن به آن بیم بیماری به ناچار با غم انگیز طنز وادار مؤمنان به دنبال آرامش در جماعت دین در نتیجه تا حد زیادی افزایش خطر برای خود و دیگران از خود گله از ابتلا به ویروس قاتل آنها به دنبال دفع توسط نماز و مراسم رعایت.

مارکس به نام دین مواد مخدر توده ها. در زمان coronavirus دین می تواند به اثبات می شود به مواد مخدر نه اما کشنده توده سم.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>