به صورت مختصر بیت دیروز به اندازه کافی طراحی twitterati را پس از مراسم اسکار, زندگی می کنند, آن را به روند 14 از 15 نقاط بالا در هند. تا کنون مسئله مهمی که در مراسم جایزه اسکار برای بهترین تصویر و هرگز قبل از این choicest جایزه گذاشته شده با یک “خارجی”. حتی زمانی که غول مانند ژان رنوار, Costa-Gavras و اینگمار برگمن موفق به دریافت معرفی شده در این رده زبان انگلیسی مانع در نهایت متوقف شده و هر از کسانی که تلاش. اما در این سال در کره جنوبی مولف بونگ جون هو ساخته شده تاریخ است. خود را جشن فیلم انگل است joyously سقوط قرن دیوار قدیمی.

البته این نه فقط در مورد یک فیلم است. آن را در مورد جزر و مد را تغییر دهید. حتی به عنوان جهانی شدن است و به نظر می رسید تحت عقب نشینی در حالی که به یک legup به hypernationalism و حمایت از تولیدات داخلی در چند حوزه بسیار متفاوت خلق شده در بین المللی صنعت فرهنگ.

در نظر بگیرید #BongHive آنلاین superfandom که سال گذشته طراحی شده انگل به محبوبیت در سراسر قاره حتی اگر بونگ خود را در Twitter, Facebook و یا Instagram – “آن است که بیش از حد خسته کننده است. من 50 سال است.” در موسیقی این است که حتی بیشتر قابل توجه است که superfans پیف پیف hidebound مفاهیم ‘foreignness’. که در آن پیام متصل foreignness می کند مخالف از دفع.

Glocality کلیدی است. قبل از جهان طرفداران جمع آوری در سراسر کشور را باید. بیش از 20 درصد از کره جنوبی با جمعیت دیده می شود انگل در تئاتر. و یا BTS. زمانی که این South Korean boy band شد دوم در جهان موفق ترین موسیقی عمل در سال 2018 سال خستگی ناپذیر حرکت ساختمان توسط ارتش آن (شایان ستایش نماینده MC برای جوانان) fandom ارزشمند بودند. در حال حاضر هر بازی را از خود چرای فعلی نمودار در یک شهری شهرستان مربع در هند, و شما ممکن است پیدا کردن یک نوجوان آواز همراه در کره ای.

Sunil سینگ

در واقع در این سن از جریان فقط یک نگاه سریع در بالای لیست های پخش در سراسر موسیقی فیلم و تلویزیون روشن می سازد که Anglophone برتری است که reformulated در همه جا. در اینجا گفتن آمار در فاطیما بوتو اخیر کتاب در تلویزیون سریال های بالیوود, و K-Pop, همه آنها او تماس جدید پادشاهان جهان: در سال 2008 در سراسر جهان بینندگان از جسورانه و زیبا به اوج خود رسید و در 26 میلیون کمتر از یک دهه بعد, ترکیه, درام, شکوه قرن بود در حال پخش در 43 کشور به 200 میلیون نفر است. استانبول توزیع کننده برآورد واقعی بینندگان می شود و نزدیک به 500 میلیون نفر است.

به عنوان بونگ گفت: در یکی از بی شماری جایزه سخنرانی او داده است بیش از چند ماه گذشته “هنگامی که شما در غلبه بر 1 اینچ قد بلند مانع از زیرنویس شما معرفی خواهد شد به طوری که بسیاری از شگفت انگیز فیلم است.” اما زمانی که یک کره جنوبی فن باعث انفرادی عمیق شیرجه رفتن به بالیوود همسالان خود نمی ممکن است فکر می کنم خیلی از طعم و مزه. و در جهت مخالف همان پویا خواهد بود در بازی در هند. که نمی خواهد بر خلاف آمریکایی گفتمان در مورد فیلم های خارجی بودن خیلی بد به طور کلی و در نتیجه مستحق جداگانه اسکار دسته خود را. کلیشه ها فقط جهل در لباس مبدل. همه قوی فرهنگ صنایع ترکیبی از خوب و بد و زشت است.

بونگ کار در یک+ لیگ. صنایع دستی را به خود جلب کرده مقایسه به هیچکاک و اسپیلبرگ. اجتماعی تفسیر (در امتداد خطوط از 1 درصد در مقابل 99 درصد) ترجمه کرده است تنگاتنگی در سراسر کشورهای مختلف. بونگ اول visualised انگل به عنوان یک داستان دو خانواده است. از قدیم زندگی می کنند در یک نیمه زیرزمین آپارتمان خارج که مردم ادرار کردن در چشم خود را در سطح و داخل آن حکم شهرداری بخور و stormwaters می توانید نادیده گرفتن آنها. پارک در یک زندگی پر از خورشید مدرن عمارت. و سپس او مصرانه خواست یک سوم خانواده است که زندگی در یک پناهگاه زیرزمینی با هیچ نور طبیعی ندارند. این triplication واقعا پیچیده مخاطبان همدردی – با سایه های ترسناک. شما دور و دور تلاش برای کشف کردن که درست انگل در فیلم است.

من تصور نخبگان ووهان خانواده که هرگز حتی فکر می کنم به بازدید از حیوانات زنده در بازار است. اما در میان آن گسترده کارکنان مطمئنا کسی که خواهد. یک راه یا دیگری coronavirus را در داخل عمارت بیش از حد. بونگ گفت: فیلم داستان در مورد سرمایه داری اما در این معنا که “قبل از این عظیم جامعه شناسی اصطلاح سرمایه داری است که فقط در زندگی ما است.” وجود دارد می تواند تعجب آور مشترکات در مورد زندگی از امریکا به هند به کره جنوبی.

طلایی “قاشق” ممکن است بیشتر در مشترک با هر یک از دیگر با “خاک قاشق” از کشور خود را دارند. مانند یک BTS آهنگ می رود “من تمام شب را هر روز/ در حالی که شما به چماقی” اما اگر کارفرمای من جوش این را به من چگونه بوی عرق? البته شما شنیده ام این در خندقها پسر موسیقی متن بیش از حد.

این همه در مورد چه کسی انتخاب کرده است و چه کسی نیست. برای هنرمندان این فوق العاده توانمند سازی به می دانم که آنچه را که آنها ایجاد می شود در سراسر جهان. زمانی که Chhapaak شد concertedly پایین-رای عضو شورای نظارت مدت در IMDB دیپیکا پادوکن reprised یاد دیالوگ از فیلم: “Unhone meri امتیاز badli hai mera mann ناهی.” واقعیت این است که در جهانی چند فرم بازار این پیش فرض نیست و در واقع او صدمه دیده است امتیاز.

در سراسر جهان کار کمک گزینه های دیپیکا ایستاده شانه به شانه با دانش آموزان JNU – و اوباما fave Prateek Kuhad آواز خواندن در شاهین باغ. این یک یادآوری از فرصت ها و آزادی است که با جهانی شدن. برای بونگ آن را به معنای او می تواند با فشار به عقب در برابر Harvey Weinstein قلدری (Snowpiercer) دریافت کل آزادی خلاق در کنار یک بودجه بزرگ از Netflix (Okja) و در حال حاضر بهترین گیلاس در کیک از 100 سال از سینمای کره ای. در فیلیپ لارکین را عبارت از آن است که در مورد اهمیت در جای دیگر.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im