در دشمنی بین دو نفر از انگلیس ثروتمندترین مردان, اعضای خانواده می گویند که آنها Bugged عمو

دیوید بارکلی چپ و برادر دوقلوی او فردریک پس از دریافت خود را knighthoods از ملکه در کاخ باکینگهام در سال 2000.

عکس: Michael Stephens/PA سیم/زوما پرس

لندن—چند تن از اعضای بریتانیا میلیاردر بارکلی خانواده بستری برای شنود دایی و پسرخاله در دادگاه مربوط به فروش از لندن هتل ریتز است که تقسیم مخفی قبیله.

برادران دوقلو دیوید و فردریک بارکلی, 85 سال, ساخته ثروت خود را با هم در هتل خرده فروشی آنلاین و روزنامه ها. روز دوشنبه سه نفر از دیوید پسران بستری برای شنود فردریک بارکلی و دختر خود را بیش از یک ماه دو دوره به عنوان دو شنبه چت در هنرستان ریتز.

فردریک و آماندا بارکلی suing the three یکی از فرزندان خود و دو خانواده کسب و کار مدیران به اتهام سوء استفاده از اطلاعات خصوصی, نقض اعتماد به نفس و نقض انگلستان اطلاعات-قوانین حفاظت از.

در دفاع قانونی که کت و شلوار ظ روز دوشنبه وکلای دیوید بارکلی را در کنار خانواده علنا اذعان کرد که یکی از پسرانش Alistair بارکلی bugged این جفت ارز است. آنها اعتراف به نقض اعتماد به نفس و سوء استفاده از اطلاعات خصوصی و ارائه به پرداخت خسارت است. آنها انکار سایر اتهامات در این پرونده از جمله هر گونه مسئولیت در رابطه با فردریک و آماندا بارکلی ادعا برای “ضرر اقتصادی” بیش از شنود.

“اقدامات ما در نتیجه نگرانی های جدی در مورد جنبه های آقا فردریک انجام و تهيه و اعتقاد به این که آنها لازم و مناسب برای حفاظت از بارکلی گروه منافع کسب و کار از آسیب های بالقوه” Ellerman برگزاری شرکت برای کسب و کار خانواده در بیانیه ای گفت:. یک سخنگوی فردریک و آماندا بارکلی کاهش یافته است به نظر در مورد روز دوشنبه دفاع تسلیم است.

دفاع تشکیل پرونده گفت که فردریک بارکلی نشده است به طور مستقیم درگیر در کسب و کار خانوادگی برای بهترین بخشی از 30 سال اما تا به حال شده است برگزاری گفتگو در مورد حساس تجاری مهم است که به طور بالقوه آسیب رساندن به خانواده و کسب و کار.

در خصوص متهمان گفته اند که آنها تا به حال شده است در مورد بحث فردریک بارکلی بود مربوط به فروش ریتز یک قرن هتل در قلب تونی غرب لندن است.

فردریک بارکلی بود که شوالیه در کنار برادر خود را در سال 2000 در بیانیه ای گفت: در ممکن است که او تا به حال موفق به دریافت دو مناقصه برای ریتز برای هر یک از بیش از £1 میلیارد دلار ($1.27 میلیارد دلار) است که نادیده گرفته شد توسط برادرزاده خود را. Ellerman را رد کرده است که وجود دارد, رسمی, مناقصه این اندازه برای هتل.

مورد ضربه زدن به سرفصل ها اینجا را در اوایل سال جاری پس از وکلای فردریک بارکلی منتشر شد فیلم Alistair بارکلی که دیوید جوانترین پسر, لباس پوشیدن و در یک دانشگاه هاروارد hoodie, ورود به اتاق در ریتز و ظاهر می شود به جای دیجیتال کارت حافظه از یک دستگاه گوش دادن با توجه به این فیلم و یک فرد آشنا با این موضوع.

Alistair بارکلی تحریک شنود خرید یک قفسه دستگاه ضبط از یک فروشگاه در مرکز لندن که از نوامبر. 6 تا اوایل ژانویه با توجه به دفاع حقوقی اسناد ظ روز شنبه. Alistair بارکلی, 31, نمی, پاسخ دادن به ایمیل های درخواست نظرات.

مورد علائم چشمگیر فصل در پوش به ثروت داستان از بار جدا دوقلوهای همسان که شروع به نقاشی خانه قبل از ساخت یک ثروت است که ساندی تایمز غنی لیست سالانه, خلاصه ای از انگلیس ثروتمندترین تخمین زده در 7 میلیارد پوند.

دو دیگر, بحث, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع.

نوشتن به Alistair مک دونالد در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>