در چشم طوفان

دو سال پس از آنها به عنوان جشن ابرقهرمانان برای صرفه جویی قربانیان سیل های ساحلی جوامع بیشتر ماهیگیران در حال حاضر مقصر برای این افزایش ناگهانی در Covid-19 مورد در مناطق ساحلی.

برای یک جمعیت است که کشتی زندگی از دریا, آن را دشوار است به درک مفهوم ماندن cooped داخل خانه های بیش از نگرانی های ایمنی می گویند کارشناسان اجتماعی کار و تعامل با این جوامع است.

آنها خود را صرف زندگی زیر سایه ترس مداوم دانستن است که امواج می تواند خراب کردن قایق خود را و یا دور حاجت خود را در هر زمان. “آنها در معرض خطر در همه زمان ها. زمانی که آنها شنیدن تصادف آنها با عجله خود را نجات قایق. آنها به طور غریزی جسورانه و برای آنها فاجعه چیزی نیست که برای فرار از. آن چیزی است که شما ایستاده و به چهره می گوید:” K S Purushan یک کارشناس در جوامع ساحلی و بخش شیلات.

“شما در حال تلاش برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در مناطقی که تراکم جمعیت در حدود 10-20,000 در هر متر مربع آن Poonthura در تریواندروم یا Chellanam در Ernakulam. زندگی خود را از نظر اجتماعی خیلی بیشتر متصل است. آنها در خانه زندگی می کنند در کنار یکدیگر و هنگامی که مردان مجموعه ای از دریاها و ناپدید می شوند برای روز زنان بستگی به یکدیگر و حفظ یک سیستم پشتیبانی,” او می گوید.

رهبران جامعه می گویند در حالی که برنامه ریزی Covid پیشگیری و کنترل اقدامات مقامات را مجبور به در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها که در مواجهه با عدم قطعیت همه را از طریق زندگی خود شده اند و تلاش خود را برای به اشتراک گذاری از مزایای رشد.

“اولیه در مراکز بهداشتی و درمانی در مناطق ساحلی بسته هستند بعد از ظهر. برای هر اضطراری مردم باید به عجله به شهرستانها. آگاهی از برنامه ها باید برنامه ریزی شده در چنین راهی است که مردم محلی می تواند حضور آنها را. ساعات کار ما متفاوت است. برای روز ما دور از ساحل. نیمی از زمان ما به طور کامل با آنچه اتفاق می افتد در اطراف ما تا زمانی که ما مطلع هستند به طور خاص می گوید:” T پیتر, منشی, ملی ماهی اتحادیه کارگران.

“بر خلاف جاهای دیگر Covid قوانین نمی شد به شدت اجرا در بنادر ماهیگیری و فرود مراکز. آن را باید مدیریت شیلات, اداره پلیس, بهداشت و درمان و دولت.”

Purushan که سفر در سراسر مناطق ساحلی در, دولت, اشاره, حادثه روایت های او را به یک معلم استفاده می شود که برای تدریس در یک مدرسه در Puthiyappa در کالیکوت چند سال پیش.

“کلاس بود که ناگهان ما از مردم شنیده ام فریاد در مورد یک قایق ماهیگیری نزدیک شدن به ساحل است. همه بچه ها در کلاس با عجله به استقبال قایق. بعد از آنها آمد و پس از گرفتن بريدن ، او گفت: دانش آموزان معنی نیست که هر بی احترامی. آن است که خود را واکنش طبیعی!”

شیلات مقامات می گویند آن را بسیار دشوار است برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله در فرود مراکز. “هنگامی که یک قایق می رسد انبوهی از مردم فقط در عجله. آنها اهمیتی نمی دهند در مورد هر چیز دیگری در آن زمان است. و آن را همه دریافت بیش از چند دقیقه گفت:” یک مقام ارشد با شیلات.

اما پیتر اشاره می کند که در بعضی از نقاط مقامات قادر به اعمال اجتماعی فاصله پس از ساختن مردم از خطرات آگاه. “ما به اجرا در Thangassery بندر ماهیگیری و آن را بسیار موفق توسط اعضای جامعه خود,” او می گوید.

چیزهایی که به نوبه خود برای بدتر برای جامعه برای چند سال گذشته. “شما باید درک کنند که در یک سال گذشته شده است وجود دارد شدید دریا موج غیر معمول گونو و مکش. ما ماهیگیری روز شده اند کاهش می یابد و معیشت یک ضربه گرفته اند. در بالای آن, مستند لگد. ماهی است که ما مواد غذایی و امرار معاش. ما لازم نیست هر دو. بنابراین هنگامی که فرود مراکز باز همه می خواستم به بخشی از آن می گوید:” چارلز جورج, دولت, رئیس جمهور, کرالا Matsya Thozhilali اتحادیه.

وجود دارد بسیاری از ناآرامی در میان جوامع ساحلی بیش از درآمد از دست دادن بدهی های بزرگ و ترس از سقوط جلب.

“وجود اعتراض و اعتصاب در رفتن در مکان های مختلف. ما آماده هستیم به, دنبال, دولت, قوانین, اما هنگامی که هیچ درآمد مردم سعی خواهد کرد به بیرون بروید. ما شده اند به دنبال یک درآمد ماهانه تا در رفتن بحران در ادامه می گوید:” چارلز.

وجود دارد هیچ انکار که این جامعه است که یکی از بزرگترین نابسامان امنیت گروه امنیت دولت کشش کل از خط ساحلی. اگر شما به منطقه ساحلی اولین بار مردم را فقط در نگاه شما و رفتن در مورد کسب و کار خود را. بار دوم چند می آیند و سوالات. اما اگر شما دوباره دیده در منطقه آنها را احاطه کرده و از تمام جزئیات خود را. آنها هشدار مقامات بیش از حد.

تاج همه گیر است که یک پدیده جدید خطراتی که واقعا نفوذ در این جامعه است که انعطاف پذیر برای افزایش هر زمان بلایای طبیعی و حملات آنها است. اگر آنها را امن نگه داشته آن را تنها می تواند انجام شود از طریق مدیریت مشارکتی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>