در تاریکی همه گیر kindnesses عید درخشش روشن تر از همیشه

در میان همه چیز که Covid-19 تبدیل کرده است به طور چشمگیری امروز سعید فطر است بالا از ذهن است. به عنوان آن را به ارمغان می آورد مقدس مسلمانان ماه رمضان را هر سال آن است که معمولا جشن با جشن عمومی. تصاویر پور-بیش از همه در سراسر هند از مردم لباس پوشیدن و در لباس جدید, تجمع در مساجد و استقبال از هر یک از دیگر, و جشن گرفتن با هم. اما در این سال عید بازار باقی مانده اند بدون جمعیت مساجد خالی هستند و جامعه نماز ساخته شده است که راه را برای نماز در خانه. از کلکته به حیدرآباد ائمه را بر نام وفادار اجتماعی را حفظ فاصله.

عید خیریه درایوهای یکی از فعالیت های است که باید برداشت تا با سرعت. کمک به محروم است که البته یک عمل معمول در طول جشنواره. اما نیاز است که خیلی بیشتر دختران این زمان در اطراف. سالانه زکات (صدقه) است که در طول رمضان در حال حاضر به نام برای بیش از همیشه آن را به عنوان نه تنها فقیرترین اما حتی کارگران ماهر که امرار معاش خود را از دست داده اند. برای کارگران مهاجر گیر در پاساژ خانه و یا در قرنطینه لباس جدید فراتر از رسیدن به گرسنگی و غذا خوردن باشد. بنابراین در این زمان وجود دارد این است که یک ویژه جامعه فشار به استفاده از پول معمولا صرف خرید و خرید هدیه در کمک به نیازمندان به جای. در تاریکی همه گیر kindnesses عید درخشش روشن تر از همیشه است.

دفعات بازدید: همچنین: دهلی تاریخی جاما باقی مانده بسته در عید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>