در Covid دوران اجرائی Repurpose شبکه های شخصی خود را به بحث ویروس

فولکس واگن که وارد راهنمایی برای چگونه برای محافظت از گیاهان خود را از coronavirus عفونت را باز کرد تا آن کتاب به تامین کنندگان و رقبا.

عکس: هوگو Amaral/زوما پرس

مدیران به دنبال بهترین راه برای ویروس-اثبات گیاهان خود را و یا مشتاق به بحث در مورد خود بیماری همه گیر-مبارزه با ایده های به طور فزاینده ای تبدیل به یک گروه برای مشاوره و بازخورد: همکار رهبران کسب و کار.

قبل از همه گیر بحث کوچک در میان شرکت های بزرگ نخبگان ممکن است در اطراف گلف معلولیت فرهنگ و مدیریت. در حال حاضر مکالمات—اغلب انجام آنلاین—تمرکز بر روی این ویروس چگونه برای جلوگیری از عفونت به عنوان اقتصاد بازگشایی و چگونه این بیماری همه گیر در حال تغییر است راه آنها انجام کسب و کار.

از این مذاکرات پشتیبانی شبکه های پرقدرت مدیران پدید آمده اند اغلب در اطراف خوشه صنایع خاص گاهی اوقات ساخته شده در بالا از قبل موجود محافل که در آن اعضای مبادله ویروس تصحیح دستور بحث تغییر سیاست با تنظیم کننده های اندیشیدن تاثیر دراز مدت از کار از خانه و اشفتگی فکری موقتی ایده های در مورد چگونگی کسب و کار می تواند کمک در بحران است.

امیلیو Herrera COO خودرو ساز کیا موتورز اروپا گفت که در طول یک جلسه در تاریخ 29 آوریل با مدیران از رپسول, اسپانیایی گروه انرژی گفتگو با تمرکز بر تجارت راهنمایی برای تطبیق با کسب و کار خود به این بیماری همه گیر.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“ما بسیاری از اطلاعات تماس با مدیران اجرائی در صنایع دیگر. صحبت کردن به بالا در رپسول ما در این مورد بحث شده. این تقریبا همه آنچه انجام شده است در حال حاضر” آقای Herrera گفت.

رپسول تایید نشست و گفت: آن را به حال هیچ نظر بیشتر.

همیشه از Covid-19 برتر اروپا در ژانویه جیووانی Liverani, مدیر عامل شرکت بیمه گر Generali Deutschland AG گفت که او به طور منظم برگزار می شود تماس های تلفنی و چت با مدیران عامل شرکت های دیگر در مورد ویروس.

با 9000 کارمند کار از خانه برای بیش از دو ماه آقای Liverani گفت: به طور منظم در تماس با شرکای کسب و کار مهم بود—مانند صحبت کردن به شرکت های هواپیمایی برای مقابله با مسائل تدارکات و تنظیم کننده برای رسیدگی به مسائل مربوط به سیاست.

اما او همچنین tapped های شخصی خود را با شبکه ای از مدیران ارشد به بحث گسترده تر تاثیر این ویروس بر اقتصاد و کسب و کار و استراتژی های خاص برای نگه داشتن چیزهای در حال اجرا است.

“تماس با دیگر مدیران بسیار مهم بود,” او گفت:. “پس از فرستاديم تا مردم ما به خانه و دفاتر بسیاری از دوستان من که در حال اجرائی با من تماس به ببینید که چگونه ما آن را انجام داد…البته وجود دارد بسیاری از شبکه های درون Generali ، اما با مدیران عامل شرکت های دیگر آن را بیشتر یک رابطه مبتنی بر فرایند است.”

برخی از این افراد شامل مدیران عامل فیات کرایسلر اتومبیل, NV و انرژی گروه انی آبگرم, او گفت:. یکی از مسائلی که آقای Liverani و شبکه غیررسمی از مدیران اجرائی مورد بحث است چه جدید در حالت عادی پس از Covid-19 خواهد بود.

“من مطمئن هستم که ما در حال رفتن به عقب بر گردیم به حالت عادی” آقای Liverani گفت. “ما در حال تلاش برای تعریف یک راه جدید برای کار در صنعت بیمه می کند که تکیه بر بزرگ دفاتر.”

انی کاهش یافته است به نظر. FCA نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

جیووانی Liverani مدیر اجرایی شرکت بیمه Generali گفت: او بوده است و مقایسه یادداشت ها با دیگر مدیران اجرائی برای ماه می باشد.

عکس: میگوئل مدینه/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در ماه مارس فولکس واگن AG آب گرفتگی شد و با استعلام از شرکت های دیگر از جمله از Toyota Motor Corp مدیران در ایالات متحده پس از وال استریت ژورنال گزارش داد در مورد فولکس واگن در خانه, ویروس, کتاب جزئیات 100 اقدامات برای محافظت از آن جهانی گیاهان از coronavirus عفونت.

در پاسخ فولکس واگن اعطا خارج از دسترسی به یک وب سایت داخلی راه اندازی به توضیح آن ضد coronavirus استراتژی و بهترین شیوه. این شرکت افتتاح شد این سایت به آن 40,000 تامین کنندگان و برخی از رقیب تولید کنندگان خودرو. از آن پس کتاب دانلود شده است بیش از 120 ، 000 بار توسط افراد خارج از شرکت.

Andreas Tostmann فولکس واگن عضو هیئت مدیره مسئول تولید جهانی مورد استفاده کسب و کار شبکه اجتماعی LinkedIn به اشتراک بگذارید این سند است.

روند گسترش به شدت رقابتی صنعت فناوری. رقبای اپل وارز. و الفبای Inc.’s گوگل در ارتباط اند تا به توسعه یک چارچوب برای تماس با-ردیابی نرم افزار که ضبط زمانی که کاربران گوشی های هوشمند نزدیک کسی که زود تشخیص داده شود با Covid-19. الفبای مدیر عامل سوندار پیچای گفته سیمی هفته گذشته او در مورد پروژه به طور مستقیم با مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک.

ژاکلین Guichelaar معاون ارشد رئیس جمهور و CIO در Cisco Systems, Inc. گفت: “این دیوار ها قطعا پایین در مقایسه با آنچه که آنها استفاده می شود. ما در حال به اشتراک گذاری هر چیزی و همه چیز در حال حاضر است.”

گروه های موجود از مدیران, رهبران جهان و دیگر گروه هایی که اتصال رهبران مانند مجمع جهانی اقتصاد نیز درگیر خود شبکه جهانی برای کمک به مبارزه با ویروس.

در ماه فوریه WEF میزبان سالانه سطح بالا نشست اقتصادی در داووس سوئیس ایجاد COVID اکشن پلت فرم شبکه ای جهانی از اعضای آن با حدود 35 جداگانه گروه های کاری پرداختن به طیف گسترده ای از, اقتصادی, بهداشت و درمان و مسائل مربوط به سیاست.

از یک کافی شاپ و تحویل آموزش در نیوزیلند به پلاستیک پارتیشن در از eateries در تایلند و کشورهای مختلف در حال پیدا کردن راه هایی برای کمک به مردم حفظ اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان محدودیت شروع به سهولت. اعتبار: Saul لوئب/AFP

در سلامت جوامع در اروپا و آمریکا از سر گرفته تجهیزات پزشکی از جمله فولاد سواب نیاز به جمع آوری مخاط نمونه از بيماران مشکوک برای تست.

مشکل: بسیاری از سواب های مورد استفاده در سطح جهان تولید شد توسط دو شرکت یکی در مین و دیگر در شمال ایتالیا. تقاضا بیش از ظرفیت خود و عملیات راه اندازی شد به ایتالیا به عنوان قفل شده است. وضعیت آنقدر وخیم است که نیروی هوایی آمریکا پرواز یک C-17 حمل و نقل هواپیما به ایتالیا, در اواسط ماه مارس به جعبه بار از سواب از کارخانه تولید برای حمل و نقل به ایالات متحده بیمارستان.

Ric Fulop مدیر عامل شرکت رومیزی فلزی 3D-printing machine manufacturer, به یاد می آورد کشیدن موهای خود را در طول تماس های ویدئویی با معمولی تولید کنندگان بودند که نشان می دهد آنها می تواند گسترش ظرفیت در عرض یک سال است.

“من فکر کردم این است که هرگز اتفاق خواهد افتاد این بود,” او گفت:. “آنها نیاز به میلیون ها نفر از این چیزها در پایان هفته است.”

کارشناسان پزشکی از دانشکده پزشکی هاروارد که در آن کنفرانس ویدئویی رسیده به آقای Fulop به کشف امکانات که چاپ 3D ارائه شده برای تولید تجهیزات پزشکی سریع تر از معمولی تولید قادر به انجام آن است.

در این هفته که به دنبال آقای Fulop marshaled یک سرباز پیاده صنعت مخاطبین که می خواستم و فکر می کردم آنها می تواند مشکل را حل کند. بیش از یک آخر هفته کار با یک تیم از کارشناسان پزشکی در دانشگاه هاروارد طراحی تیم از شرکت های مختلف بررسی برخی از 200 طرح برای چاپ سواب.

به زودی این گروه به توافق ادامه با طرح یک سریع گرد و خاک-فرایند چاپ از HP Inc., سان فرانسیسکو-بر اساس راه اندازی منبع Laboratories, Inc., ماساچوست-بر اساس Formlabs Inc., و شهر ردوود کالیفرنیا مبتنی بر کربن, Inc., آقای Fulop گفت.

در روز اول سواب بودند که چاپ شده و در عرض یک ماه آنها به صورت تجاری در دسترس است.

“آنچه ما امروز در مقیاس صنعتی” آقای Fulop گفت. “پنج تجاری از محصولات است که به صورت جداگانه بسته بندی و استریل. میلیون ها نفر از محصولات حمل به صدها بیمارستان.”

فیلیپ یونگ ارشد اجرایی در HP 3D-چاپ کسب و کار گفت: این همکاری است که او شاهد بود که نادر است.

“این چیزی بود که منحصر به فرد است که رانده شد همه گیر و نیاز وجود دارد.”

نوشتن به ویلیام بوستون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>