همان coronavirus پست نگه داشته و ظاهر در من Facebook تغذیه در هفته گذشته. مردم در شبکه یک مامان کالج همکلاسی و یکی دیگر از “دوست” که من مطمئن هستم که من حتی در فرد ملاقات کرد—تا به حال به نحوی به دست آمده یکسان علائم و درمان راهنمایی از دانشگاه استنفورد.

وجود دارد اطلاعات بیشتر در مورد در خانه تست تکنیکی که نفس برگزاری و همچنین به عنوان چیزی واقعا مشکوک در مورد جرعه جرعه آب هر 15 دقیقه. در مارس 12, دانشگاه گفت: متن “از دانشگاه استنفورد.”

یک شبه ویروسی پست ناپدید از شبکه های اجتماعی است.

سپس آخر هفته گذشته یک پیام فوری گردش از طریق چت گروهی. متن دروغ پیشنهاد مردم سهام تا قبل از به زودی-به-می شود-اعلام کرد که ملی شده است. لطفا به اشتراک گذاری با شبکه های, پیام التماس کرد. یکشنبه شب شورای امنیت ملی شات پایین گمانه زنی ها در توییتر. “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند.”

بسیاری از مردم گسترش این پست جعلی باید نیت خوب. هر کس در تلاش برای نگه دارید تا با همیشه در حال تغییر وضعیت است. (به یاد داشته باشید در هفته گذشته ؟ که احساس می کند مانند سال پیش است.) و آنها می خواهند برای کمک به هر یک از دیگر. اما زمان نظم فرستاده دروغ آشکار است: هر گونه عدم وجود اطلاعات خوب برگ های اتاق را برای بسیاری از وحشتناک اطلاعات است.

سازمان بهداشت جهانی اخیرا در توصیف این لحظه به عنوان یک “infodemic.” ما در حال گرفتن اخبار ویروس از طریق یک شلنگ آتش—اطلاعیه های فشار, تلویزیون و رسانه های اجتماعی و شایعات از طریق شبکه های ما. تاپیک گمراه کننده و یا اطلاعات نادرست در هر نوبت با وجود شرکت های’ تلاش برای حذف آن. و به عنوان شبکه های اجتماعی سرکوب اطلاعات غلط آن را در حال رشد در ریشه چمن کانال های متنی و ایمیل.

بسیاری از مردم اشتباه همه سر و صدا هنوز هم در جستجوی پاسخ. پس چگونه ما در اب راه رفتن را از طریق یورش ؟ من نام برخی از کارشناسان برای کمک به.

PolitiFact این پوینتر موسسه غیر انتفاعی واقعیت-چک کردن سازمان به یک وب سایت اختصاص داده شده به تایید و رد کردن coronavirus اطلاعات توسط مقامات دولتی, پیام های متنی و رسانه های اجتماعی.

تمرکز بر روی اطلاعات واقعی از کانال های رسمی. “من به شدت اصرار مردم برای گرفتن اطلاعات خود را از منابعی مانند مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و یا بسیار محترم سازمان های خبری. هر چیز دیگری باید به عنوان مظنون” گفت: انجی Drobnic Holan سردبیر در رئیس پوینتر موسسه غیر انتفاعی واقعیت-چک کردن سایت PolitiFact.

به عبارت دیگر تمرکز بیشتر بر روی حقایق از منابع رسمی و کمتر در تعقیب هر پاره که ممکن است درست می گوید کلر وردل یک محقق در دانشگاه هاروارد برکمن کلاین مرکز و از بنیانگذاران اولین پیش نویس یک سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به مطالعه اطلاعات غلط.

این افراد بیشتر در معرض ابتلا به باطل به احتمال زیاد آنها را به قبول آن را به عنوان واقعی—چه دکتر وردل اشاره به عنوان “آشنایی نافرجام اثر است.”

در این راستا من وال استریت ژورنال همکاران به طور منظم به روز رسانی یک راهنمای به آنچه دانشمندان و مقامات بهداشتی می دانم در مورد کوروناویروس و همچنین پاسخ دادن به خوانندگان اغلب با فشار دادن سوالات.

تمرکز بر حقایق به طور مستقیم از کانال های رسمی: سازمان بهداشت جهانی به تازگی راه اندازی WhatsApp یک سرویس پیام آوردن تغييرات در شیوع و اطلاعات در مورد اسطوره های راست به گوشی خود را.

منابع اصلی که خبرنگاران تکیه می کنند عبارتند از: سازمان بهداشت جهانی و ایالات متحده بر اساس CDC. هر دو سازمان ارائه شیوع ویروس به روز رسانی و راهنمایی در مورد چگونگی سالم ماندن از مقامات دولتی. سی دی نرم افزار تلفن همراه در خدمت این اطلاعات درست به گوشی خود را. نرم افزار نکته: روشن در برنامه فیلتر برای “Coronavirus بیماری 2019.” این که راه اندازی WhatsApp یک سرویس پیام رسانی فراهم می کند که وضعیت گزارش در زمان واقعی و همچنین اطلاعات در coronavirus اسطوره ها است. (اگر شما بر روی تلفن خود را این پیوند شما را به این برنامه به ثبت نام است.)

بسیاری از دولت و مقامات محلی نیز از منابع بسیار عالی خانم Holan گفت. CDC وب سایت شامل لینک کلیک کنید برای هر مورد تأیید دولت و وزارت بهداشت در سراسر ایالات متحده

بیشتر به اشتراک گذاشته شده اطلاعات غلط به نظر می رسد قابل قبول. تازه ترین موج از اطلاعات غلط می خواند بیشتر مانند شایعه است که می تواند درست یا نزدیک به حقیقت و نه دروغ آشکار به گفته دکتر وردل. جعلی پیام های اغلب منسوب به “یک دوست از دوستان من که با این نسخهها کار در دولت” و یا دیگر معتبر اشخاص.

“بسیاری از این مسائل است نه مخرب. این افراد در تلاش برای کمک به هر یک از دیگر, اما آن را به غلط” او گفت:.

اطلاعات غلط در حال حرکت است و از عمومی به خصوصی کانال. اینترنت بزرگترین شبکه های اجتماعی هستند به شدت تعدیل coronavirus محتوا. در مارس 16, Facebook, گوگل, لینک, مایکروسافت, ق توییتر و یوتیوب با ارسال بیانیه مشترک: “ما در حال … به طور مشترک مبارزه با تقلب و اطلاعات غلط در مورد ویروس های [و] بالا بردن معتبر محتوا در سیستم عامل های ما.”

سرکوب کرده است عواقب ناخواسته. “مردم شروع به حرکت به فضای که در آن آنها نمی تواند دنبال شود. تنها چیزی که نگه داشتن همه چیز با هم است و مردم در برگزاری دیگر مردم پاسخگو,” دکتر گفت: وردل.

رمزگذاری پیام و خدمات مانند WhatsApp, تلاش برای پلیس اطلاعات فرستاده شده از طریق سیستم های خود را. برای حفظ حریم خصوصی کاربران پیام ماندن رمزگذاری پایان به پایان بدون سرور در وسط قادر به خواندن مطالب خود را. برای کاهش اطلاعات غلط مدیران باید قادر به دیدن محتویات پیام را. روز چهارشنبه در واتساپ راه اندازی شد coronavirus سایت, درخواست کاربران به جلو یک پیام اگر آنها مطمئن نیستند که این درست است.

مربوط تصویری

در دسامبر. 1, 2019, یک بیمار در ووهان چین شروع به نشان دادن علائم از آنچه پزشکان تعیین شد, جدید کروناویروس. پس از ویروس برای آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر است. در اینجا این است که چگونه این ویروس به رشد جهانی همه گیر. عکس: گتی ایماژ

اپل iMessage پایان به پایان رمزگذاری شده در یک روش مشابه به طوری که شرکت می تواند دیدن محتویات یک پیام به شناسایی آن است که آیا اطلاعات غلط و یا دادن.

مکث قبل از اینکه شما به اشتراک گذاری. “اطلاعات غلط تمایل به این بازی در مردم ترس گفت:” خانم Holan. به عبارت دیگر اگر شما احساس به شدت—در هر صورت شما در حال ترس و یا احساس وجود یک نیاز فوری برای اقدام—که ممکن است نشانه آن است که اطلاعات مشکوک است.

اگر مردم متوقف شد های به طور کامل و فقط با تکیه بر منابع رسمی ما می خواهم به احتمال زیاد بهتر است دکتر وردل گفت. “آن را مانند شستن دست ما. ما باید به عادات جدید در مورد به اشتراک گذاری تنها چیزی که ما می دانیم,” او گفت:.

نگاه کردن که رسانه های تحت پوشش این خبر. همانطور که قبلا ذکر تمرکز بر حقایق است. اما اگر شما می خواهید به انجام خود را برای مشق شب در اینجا چگونه است.

قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات انجام یک جستجوی سریع برای دیدن اگر دیگر رسانه ها گزارش داده اند همان چیزی که توصیه جان کیگان یک کمکی دستیار استاد در دانشگاه کلمبیا مدرسه روزنامه نگاری. او در حال حاضر یک تحقیقی داده نگار در نشانه گذاری شده است. (او همچنین سابق وال استریت ژورنال بصری خبرنگار.)

آقای کیگان پیشنهاد GroundNews نرم افزار و وب سایت است که به شما نشان می دهد چگونه بسیاری از رسانه ها را تحت پوشش خبرها در یک نگاه. بیشتر به طور گسترده ای از یک داستان است که تحت پوشش این معتبر تر آن را به احتمال زیاد است.

مهم ترین آقای کیگان اشاره کرد, نگاهی به منبع نام در این رسانه ها’ گزارش. اگر گزارش های متعدد لینک به همان سوال برانگیز داستان به جای استناد به منابع اولیه می شود شک و تردید است. در حالت ایده آل, این گزارش خواهد آمد از یک کانال رسمی و یا به طور مستقل تایید توسط چند انتشارات.

هنوز هم کارشناسان همه موافق: تایید اطلاعات خود را لزوما مفید است. این واقعیت مستقل-چک کردن وب سایت انجام حفاری برای شما. PolitiFact اختصاصی coronavirus توپی است که به روز رسانی با مشترک از اطلاعات در وب است. هر واقعیت-بررسی درجه بندی شده است در آن سطح از صداقت و شامل منابع PolitiFact را خبرنگاران با استفاده از آن به منظور تعیین صحت. کمیسیون ارتباطات فدرال دارای یک Covid-19 مصرف کننده هشدار دهنده وب سایت است که شامل نمونه robocall و پیام های متنی کلاهبرداری است.

اگر کسی به شما ارسال اطلاعات نادرست ملایم باشد. هنگامی که مقابله با آن شخص (شما می دانید که من صحبت کردن در مورد) در چت گروهی نیست به شدت آنها درست باشد. “مردم تعطیل هنگامی که شما انجام این کار و یا عصبانی گفت:” خانم Holan. او توصیه ملاقات با آنها را به جایی که آنها هستند: “مردم بیشتر دلسوز به رسانه های آنها و آنچه آنها درک می شود تیم خود است.”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه رویکرد شما دوستان و یا خانواده که همراه ارسال گمراه کننده و یا اطلاعات نادرست در مورد این بیماری همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

سعی کنید کسی ارسال اصلاحی اطلاعات از یک خروجی آنها اعتماد. در صورتی که در دسترس نیست و همیشه وجود دارد منابع رسمی مانند CDC. گوگل جستجوی پیشرفته می توانید با این کمک. شما می توانید محدود کردن نتایج به یک پرس و جو به یک دامنه خاص مانند “cdc.gov.”

اگر شما تاکید دیجیتال سیل آن را خاموش. اگر شما می خواهید به ماندن متصل با به روز رسانی رسمی وجود دارد یک جایگزین عالی برای توییتر و تلویزیون: ثبت نام برای شهرستان خود را Covid-19 text alerts که در آن در دسترس است. سان فرانسیسکو و شیکاگو و سیاتل و نیویورک در میان کسانی که یک سیستم در محل.

بله, شما می توانید آن را قطع کند, همه گروه, متن, توییتر, حساب, Facebook, دوستان, ایمیل و شل. (فقط نمی چشم پوشی از رئیس خود!) وجود دارد مقدار زیادی از ترس و عدم اطمینان در این لحظه. لطفا مراقبت از خود را در تمام راه های که شما نیاز دارید حتی اگر این بدان معناست که عملا بستن تا عموی خود را.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de