در سوریه نبرد نهایی یک آزمون جهانی از مهمان نوازی

جهان 25 میلیون پناهنده آواره جنگ بیشتر زندگی می کنند در کشورهای همسایه با استقبال قلب مانند کلمبیا و بنگلادش و اتیوپی. “کشور در بحران-مناطق آسیب دیده, به رغم منابع محدود را تا حد زیادی نگهداری می شود درهای خود را باز حفظ جان میلیون ها نفر” گفت: Filippo Grandi, سازمان ملل متحد, پناهندگان رئیس در ماه دسامبر.

از جمله همسایگی مهمان نوازی نیست همیشه مطمئن باشید. این درست است به خصوص برای ترکیه در حال حاضر.

در طول نزدیک به نه سال از جنگ داخلی در سوریه به ترکیه سخاوتمندانه در میزبانی پناهندگان سوری, 3.7 میلیون نفر در کل بیشتر پناهندگان از هر کشور دیگری در جهان است. استقبال روح است که در خدمت به عنوان یک اخلاقی مقابل به کشتار در سوریه است.

در عین حال پس Dec. 1 به عنوان آخرین نبرد عمده آن جنگ را تشدید کرده در استان ادلب در ترکیه بوده است در مواجهه با یک انتخاب دشوار است. باید آن را نگه داشتن مرزهای خود را بسته به سوریه در تلاش برای فرار از نبرد ادلب?

نیروهای نظامی رژیم سوریه با حمایت روسیه و ایران-متفقین ایران به نگه داشتن در حال پیشروی به شمال غربی استان نهایی دژ ضد رژیم شورشیان و خانه به 3 میلیون نفر است. تا کنون 586,000 مردم بی خانمان شده اند. بسیاری از آنها زنان و کودکان که در حال حاضر فرار از جنگ از دیگر استان ها. نبرد برای ایران می تواند در بدترین فاجعه انسانی از درگیری های سوریه, به گفته کارشناسان.

که پیش بینی این بستگی دارد که آیا ترکیه تصمیم به بازگشایی مرزهای خود و یک بار دیگر از میزبان سخاوتمند. میلیون ها نفر از پناهندگان سوری در حال حاضر در کشور پیدا کرده اند شغل و یا حضور در مدرسه و یکپارچه هست. بیش از 100 ، 000 داده شد تابعیت. در عین حال اکثر ترک ها با توجه به نظر سنجی باید “شفقت خستگی” و در نتیجه اخیر بسته شدن مرز. این کشور همچنین در تلاش برای آمدن به شرایط با آن خشونت درمان از اقلیت كرد.

مانند بسیاری از کشورها میزبانی پناهندگان ترکیه نیاز به کمک از کشورهای ثروتمند به ادامه آن مهمان نوازی سنتی.

U. N. مقامات اغلب یک نقطه از ابراز قدردانی به چنین کشور میزبان. بسیاری از پناهندگان انجام همان سپاسگزار برای یک پناهگاه امن است. و کشورهای غربی ارائه کرده اند میلیاردها دلار برای پناهندگان اردوگاه. در عین حال بیشتر انجام می شود. در واقع پایان جنگ در سوریه الهام گرفته از تغییر در نحوه جهان درگیر با پناهندگان.

در سال 2018 از U. N. مجمع عمومی به تصویب جهانی جمع و جور در, پناهندگان, یک پیشنهاد برای بهتر ادغام پناهندگان به کشور میزبان به عنوان طولانی به عنوان یک درگیری جلوگیری از آنها را از بازگشت به خانه. این طرح بر اساس مطالعات نشان می دهد که پناهندگان می تواند تبدیل به یک شبکه مثبت اقتصادی مشارکت کننده با حق سرمایه گذاری در آموزش و پرورش و مسکن و صنعت. جمع و جور است که در حال حاضر در حال استفاده در یک دوجین از کشورها مانند اردن و اتیوپی, کمک به میلیون ها نفر از پناهندگان و محلی خود را میزبان.

ترکیه سزاوار همان به ویژه با پتانسیل بحران انسانی در سراسر مرز خود را. مهمان نوازی در حالی که فراوان در دل ترکان رایگان نیست. به آن نیاز دارد سخاوت از بقیه جهان.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو