در سوریه از ترکیه می یابد محدودیت های محوری به پوتین

سوریه دعا در استان ادلب در شمال سوریه روز شنبه پس از ده ها تن از سربازان ترکیه کشته شدند در حملات هوایی روز قبل.

عکس: عبدالعزیز ketaz/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

با نصب تلفات در سوریه و هیچ نشانه آن است که ترکیه با متحدان غربی مایل به ارائه مهم نظامی حمایت رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در مقابله با محدودیت های استراتژی خود را از همکاری با دولت سوریه را اصلی حامی روسیه.

ترکیه روز جمعه گفت که این انتقام در برابر نیروهای بشار اسد یک روز پس از حداقل 33 از آن سربازان کشته شده توسط داعش در سوریه.

ترکیه سرزنش تلفات که مطرح ضرر و زیان خود را به بیش از 50 در این ماه بر رژیم اسد. وزارت دفاع روسیه گفت: آن جت جنگنده که کنترل بسیار سوریه آسمان و انجام بسیاری از حملات هوایی علیه ترکیه-حمایت شورشیان تثبیت شده در سوریه ادلب استان نیست درگیر در پنجشنبه برخورد.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین و آقای اردوغان صحبت با تلفن جمعه و توافق برای برگزاری یک جلسه برای رسیدگی به این وضعیت در ادلب کرملین گفت.

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین در سمت چپ در دیدار با ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان در برلین در ژانویه.

عکس: /آسوشیتد پرس

درام در ادلب نشان داده است که محدودیت های آقای اردوغان استراتژی مقابله با رژیم اسد—که آنکارا مخالف در طول جنگ داخلی سوریه—در حالی که به دنبال همکاری با آقای پوتین. هزاران نفر از جنگجویان شورشی و بیش از یک میلیون غیر نظامی مجبور به عقب نشینی ادلب به عنوان آقای اسد به دست آورد بسیاری از کشور است.

به عنوان آقای اسد حرکت به ادلب آخرین تکه بزرگ از خاک سوریه است که او نمی کند و در عین حال کنترل آقای اردوغان رو به چشم انداز تمام عیار درگیری میان ترکیه و روسیه است.

“از هوا روسیه, جنگنده های جت در حال ریختن پایین مرگ” Devlet Bahceli, رئیس حزب ناسیونالیست جنبش ملی و سیاسی متحد آقای اردوغان گفت: در یک سخنرانی در روز سه شنبه بازتاب رشد اپوزیسیون در صفحه اصلی به آقای اردوغان در آغوش مسکو است.

رئیس جمهور ترکیه به نام آقای پوتین یک دوست قابل اعتماد امضای یک سری قرارداد با او در سال های اخیر برای خرید گاز یک نیروگاه هسته ای و پیچیده هوایی-سیستم دفاع از روسیه است.

آقای Bahceli گفت: روشن شده است که روسیه نمی تواند به عنوان یک شریک استراتژیک زیرا با وجود “بغل کردن آقای اردوغان” آقای پوتین انتخاب کرده است دمشق بیش از آنکارا.

مقامات روسی می گویند که ارتش سوریه را به سرکوب گروه های افراطی در استان ادلب.

Pivoting دور از ایالات متحده و نسبت به روسیه شده است یک هسته تخته از آقای اردوغان داخلی و سیاست خارجی پس از بازمانده یک کودتای شکست خورده در جولای 2016.

در حالی که ترکیه عصبانی شد توسط ایالات متحده تصمیم گیری به بازوی کردستان سوریه مبارزان—که از آن به عنوان دیدگاه تهدیدات تروریستی و رد درخواست خود را برای کمک به تعقیب اتهام کودتا پلاتر آقای پوتین به میزبانی آقای اردوغان در سن پترزبورگ بعد از آن که در تابستان و ارائه شده برای افزایش همکاری های دو جانبه در مسائل از تجارت به دفاع.

در اواخر سال 2017, ترکیه امضا $2.5 میلیارد دلار قرارداد برای به دست آوردن روسیه به S-400 air-defense سیستم جرقه اتهامات از اعضای سازمان پیمان آتلانتیک شمالی که آن را تبدیل پشت خود را در نظامی داد.

“آن را با ارسال یک پیام از حاکمیت” گفت: آیدین Sezer, یک مقاله نویس که در خدمت به عنوان یک تجارت وابسته در مسکو. “این نشانه آن است که ترکیه می تواند بحث به هر دو ایالات متحده و روسیه در برابر. ترکیه در افکار عمومی استقبال کرده است.”

آقای پوتین تعقیب یک رابطه نزدیک با رئیس جمهور ترکیه اجازه داده است او را به درایو یک گوه بین ترکیه و دیگر اعضای ناتو اما اولویت خود را به پیروزی برای دولت اسد در سوریه گفت: ولادیمیر فرولوف خارجی-تحلیلگر سیاست در مسکو.

“وجود اهداف مشترک با رئیس جمهور اسد برای برقراری مجدد کنترل کامل بر مرز شکست دادن شورشیان و بیرون راندن بی وفا سنی جمعیت از سوریه به ترکیه” آقای فرولوف گفت.

آقای اردوغان در عمل تعادل بین روسیه و آمریکا سخت تر شد زمانی که مسکو شروع به بازی در یک نقش بزرگتر در سوریه و جاهای دیگر در خاورمیانه در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به ارزیابی مجدد میزان که باید آن را دریافت درگیر در خارج از کشور در تضاد است.

رئیس جمهور تهمت صحبت کرد و روز جمعه با آقای اردوغان با توجه به کاخ سفید ابراز همدردی و محکوم کردن روز پنج شنبه در این حمله که به کشته شدن ترکی پرسنل در سوریه است. پس از تماس با کاخ سفید را اعلام نکرد هر گونه اقدامات خاص در حمایت از ترکیه است.

در آشکار پیشنهاد برای دریافت حمایت بیشتر از سوی ایالات متحده و اتحادیه اروپا هر دو برای مقابله با آن تورم جمعیت پناهنده و مقابله با رژیم اسد, ترکیه افتتاح شد زمین و دریا هم مرز با اتحادیه اروپا در روز جمعه اجازه می دهد این کشور تورم جمعیت پناهنده به جریان به سمت یونان و بلغارستان. دو کشور اتحادیه اروپا پاسخ داد: با افزایش گشت زنی در امتداد مرزهای خود را.

مبارزه با تشدید در استان ادلب آقایان اردوغان و پوتین در تلاش برای نگه داشتن درب ظرف را در رشد تنش های بین آنها را.

آقای اردوغان مستقر حدود 10,000 سرباز به سوریه در اوایل این ماه برای کمک به شورشیان مقاومت در برابر پیشروی ارتش سوریه و همچنین برای جلوگیری از صدها نفر از هزاران نفر از غیرنظامیان در حال فرار از جنگ از جریان به ترکیه است. اما روسیه حاضر اجازه ترک هواپیما را به ارائه پشتیبانی هوایی در استان ادلب به عنوان آن را تا به حال انجام شده در سایر نقاط سوریه در گذشته ترک ترکیه نیروهای آسیب پذیر برای حمله به.

در بسته خروج از حریم هوایی سوریه است “ما بزرگترین مشکل” آقای اردوغان روز چهارشنبه گفت:. آن را نمی توانید با استفاده از S-400 یا به عنوان آن را ندارد و در عین حال عملیاتی.

آقای اردوغان همچنین گفت ایالات متحده تبدیل کردن یک درخواست برای استقرار ایالات متحده ساخته شده سیستم دفاع موشکی پاتریوت در حالی که پنتاگون منجمد تحویل به ترکیه از F-35 stealth jet fighters.

سابق رئیس جمهور ترکیه عبدالله گل که تاسیس حزب حاکم عدالت و توسعه خواست آقای اردوغان به دبه کردن در معامله به خرید روسیه ساخته شده S-400 سیستم و تمرکز ترکیه در ناتو است.

“کارشناسان نظامی و دیپلمات ها باید دیده می شود که یک کشور نمی تواند داشته باشد و هر دو S-400 و یک هواپیما طراحی شده برای گول زدن آنها” او گفت: در مصاحبه اخیر خود با روزنامه Karar. “شاید هم هنوز وجود دارد.”

مقامات ترکیه می گویند که آنها باقی می ماند و امیدوار است که آنکارا می تواند رسیدن به یک توافق آتش بس در سوریه با روسیه و جلوگیری از مقاصدشان رویارویی نظامی است. به این منظور آقای اردوغان هنوز هم نیاز به مسکو در گوشه ای خود را تسلیت گفت.

“آتش بس توافق هنوز ممکن است” گفت: Yasar Yakis بازنشسته ترکیه دیپلمات برگزار شد که چندین پست در خاورمیانه از جمله در دمشق. “اما هر معامله را ترک خواهد کرد یک طعم ترش است. هر اعتماد از دست خواهد رفت.”

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در [email protected] و ان M. سیمونز در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im