در کمربند آفتاب را افزایش موارد باعث کمتر همه گیر فعالیت سیاسی?

در ماه ژوئن سنبله در coronavirus موارد قرار گرفته و به ویژه در کشورهای که فرمانداران جمهوریخواه ballyhooed تصمیم گیری های خود برای بازگشایی پیش از نشست فدرال دستورالعمل. آنها عبارتند از Govs. ران DeSantis در فلوریدا, mlb در آریزونا و گرگ ابوت در تگزاس است.

“متاسفانه زمانی که ما ترک خورده باز است که درب هر زمان که به عنوان یک نشانه آن است که آن امن بود و هر کس متهم طریق می گوید:” آنجلا Clendenin استادیار در تگزاس A&M دانشکده بهداشت عمومی. در همان زمان او می افزاید: “آن است که واقعا به چالش کشیدن باید به تصمیم گیری در آن محیط زیست است. …”

در حال حاضر کمربند آفتاب فرمانداران سفارش میله بسته شده و مقامات محلی در حال بستن سواحل و شفاعت با ساکنان به پوشیدن ماسک ،

در فلوریدا Nassau County, آشپز ریکی Pigg می گوید که او می یابد آرامش در حمایت از جامعه حتی اگر برخی از مشتریان رستوران دیوانه زمانی که او می پوشد یک ماسک.

“من قصد دارم به صدا مانند یک هیپی که من نیستم, اما این در حال حاضر نیاز به همدلی و تفاهم و احترام به یکدیگر را در تصمیم گیری کمک به یکدیگر و شفاف می گوید:” آقای Pigg. “تنها راه برای دریافت از طریق آن با هم است.”

فلوریدا, فلوریدا.; و Austin تگزاس

زمانی که ریکی Pigg آشپز-صاحب جو 2nd Street اغذیه فروشی و مشروب فروشی در فلوریدا, فلوریدا ظهور به صحبت کردن با مشتریان او می پوشد یک چهره پوشش bandido-سبک.

او سعی و کوشش به دست آورده است او ناسائو امن گواهینامه از اتاق بازرگانی محلی اما او نیز ملاقات کرد glares تحقیر از برخی از کاربران که آن را احساس می کنید نامناسب است برای آشپز حاضر به حذف ماسک خود را.

“عجیب است که چگونه استرس زا و احساسی فقط محتاط بودن تبدیل شده است,” او می گوید.

آقای Pigg را تجربه می آید در میان ملی حساب به عنوان پرجمعیت خورشید کمربند متحده از کارولینای جنوبی به تگزاس دیدن نمایشی خوشه در COVID-19 نفر و بستری شدن در بیمارستان, باعث مسئولان برای مهار reopenings و تمنایی برای ساکنان به پوشیدن ماسک در جمعیت. روز دوشنبه در جکسون ویل فلوریدا موظف ماسک توان در داخل خانه و در فضاهای عمومی که در آن اجتماعی فاصله امکان پذیر نیست.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

“متاسفانه زمانی که [تگزاس] cracked باز است که درب هر زمان که به عنوان یک نشانه آن است که آن امن بود و هر کس متهم طریق می گوید:” آنجلا Clendenin استادیار اپیدمیولوژی و آمار زیستی در تگزاس A&M دانشکده بهداشت عمومی. در همان زمان او می افزاید: “آن است که واقعا به چالش کشیدن باید به تصمیم گیری در آن محیط به خصوص یکی که بیماری شما در حال تلاش برای مهار و کنترل گاهی اوقات باعث می شود تیز چپ به نوبه خود بر شما.”

چالش ها نه تنها در جنوب بلکه در غرب نشان می دهد که ایالات متحده در حال ورود به طولانی “تقلا” فاز گیر خوردگی و اعتقادات شخصی و منطقه ای ارزش در برابر آنچه کارشناسان می گویند در حال رشد ضروری است برای آمریکایی ها به مسئولیت برای یکی دیگر.

“این یک رمز و راز به بسیاری از ما چه خبر است. … شما باید به فکر می کنم در مورد آن را با یک معامله بزرگ از تواضع و فروتنی می گوید:” مایکل Osterholm نویسنده “مرگبارترین دشمن: جنگ ما در برابر قاتل میکروب ها است.”

“هنگامی که ما ملی مستند ما هرگز ایجاد یک انتظار از آنچه در آن بود و دیگر از آن را در کوتاه مدت نوع از برنامه است که به پاسخ اولیه منحنی است که ما در حال تلاش برای اصلاح کردن. هنگامی که آن را در جای خود نگه داشته مردم گفت: “یک دقیقه صبر کنید من نمی دانم اگر من به این توافق رسیدند,'” او می افزاید. آب و هوا در تابستان و یک ویروس است که ضربه سخت تر در برخی از نقاط از دیگران نیز تشدید مسائل. “شما آن را قرار دهید با هم بودند و ما فقط در ابتدا برای دیدن آنچه که ما در حال حاضر شاهد.”

ایالت های جنوبی در حال حاضر شاهد جهش در موارد بسیار کاهش مرگ و عوارض از آن دیده می شود در ایالت های شمالی در بهار. متوسط سن کسانی که تست مثبت کاهش یافته است به اواسط 30s که ممکن است تجربه کمتر علائم شدید. اما کارشناسان بهداشت عمومی می گویند مرگ و میر عقب مانده شاخص و آن را به دو تا چهار هفته به دانستن اینکه آیا تلفات از زمان سنبله واقعا می خواهد پایین تر است.

انعکاس روند در آریزونا و فلوریدا و کالیفرنیا بستری شدن در بیمارستان تگزاس از این ویروس سه برابر شده پس از شروع ماه ژوئن به دولت داده با بیش از 5,500 COVID-19 بيمار که از روز شنبه. هفته گذشته مرکز پزشکی تگزاس در هوستون گزارش شده است که در آن بخش های مراقبت ويژه hit 100% ظرفیت.

درصد آزمون برای این ویروس که دوباره مثبت شده است به طور پیوسته بالا رفتن از آنجا که ممکن است. هفت روز مثبت رای در تگزاس هفته گذشته بیش از 13 درصد در مقایسه با 1% در نیویورک, قبلی ایالات متحده, کانون با بستری شدن در بیمارستان در دولت که انداختن زیر 1000 برای اولین بار در هفته گذشته است.

اگر چه تنها دو کشور دیده می شود کاهش در موارد سنبله قرار گرفته و به ویژه در کشورهای که فرمانداران جمهوریخواه ballyhooed تصمیم گیری های خود برای بازگشایی پیش از نشست فدرال دستورالعمل. آنها عبارتند از Govs. ران DeSantis در فلوریدا, mlb در آریزونا و گرگ ابوت در تگزاس است.

یک مارس نظرسنجی توسط تگزاس تریبون و دانشگاه تگزاس در آستین داشت که در حالی که 66 درصد از رای دهندگان تگزاس در نظر گرفته coronavirus یک بحران جدی 72 درصد شد “بسیار” یا “بسیار” نگران اقتصاد ملی است.

با عجله به بازگشایی اقتصاد خود را از فرماندار ابوت و شاید دیگر خورشید کمربند فرمانداران “قمار در توانایی خود را برای مدیریت این و رک و پوست کنده بر این واقعیت است که مردم می تواند سازگار و تعاونی می گوید:” جیمز Henson, مدیر سیاست های تگزاس پروژه در دانشگاه تگزاس در آستین. “همانطور که در حال حاضر که کار نمی کند.”

خوشه به این معنی است که ویروس “تبدیل شدن به واقعی تر برای مردم می گوید:” Austin ساکن لری Tu, توقف به بستنی در روز شنبه با سه فرزند خود را.

نظرسنجی ها نشان می دهد دموکراتیک نامزد جو بایدن با سرب بیش از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در جمهوری خورشید کمربند پایگاه از جمله تگزاس و فلوریدا و گرجستان است. برخی از 55 درصد از آمریکایی ها ایران از رئیس جمهور رسیدگی به این ویروس در حالی که 40 درصد تصویب با توجه به نظرسنجی به طور متوسط وارد شده توسط وب سایت megyn kelly.

روز جمعه و فرمانداران ابوت و DeSantis معکوس دوره و بسته میله فقط یک روز پس از تگزاس سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک گفته فاکس نیوز “ما نمی خواهد برای رفتن به عقب است.” آقای ابوت نیز ممنوع لوله و دستور رستوران و بازگشت به 50 درصد ظرفیت و گفت ویروس گرفته بود “خطرناک” تبدیل و برای تگزاسی مراقب باشند.

حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت قرار دادند بازگشایی اقتصاد عنوان ماسک-پوشیدن, برگزار شد و این کشور اولین گردهمایی بزرگ حمایت از انتخاب مجدد کمپین در-یک-سکه-به نوبه خود در تن و سیاست در تگزاس و فلوریدا نشان می دهد که فرمانداران جمهوریخواه در حال حاضر به مجموعه ای از سیاست های گذشته به منظور حفاظت از خود مردم.

“وجود دارد یک قیمت پرداخت می شود و برای اینکه مشخصه unserious در مورد این مسائل و این فرمانداران می دانم که می گوید:” کال Jillson یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه متدیست جنوبی در دالاس.

هنری Gass/کریستین ساینس مانیتور

Adamary کاریلو (سمت چپ) و Maynor اوچوا افزایش سالمندان در KIPP Austin, دانشگاهی, دبیرستان, پیک نیک در Mueller دریاچه پارک در Austin, Texas. “از آنجا که ما بازگشایی همه چیز مردم احتمالا فکر می کردند که [COVID-19] رفت که در زندگی واقعی …آن را هنوز هم در اینجا می گوید:” Maynor.

در Mueller دریاچه پارک در شنبه Adamary Carillo و Maynor اوچوا افزایش سالمندان در KIPP Austin دانشگاهی دبیرستان اعتراف کنم که این ویروس را گرفته اند ممکن است صندلی عقب در ذهن بسیاری از مردم.

“به خصوص با مشکلات دیگر آن را در زمان دور مورد توجه از این می گوید:” Adamary با اشاره به تظاهرات بزرگ علیه خشونت پلیس پس از قتل جورج فلوید در مینه سوتا در روز یادبود.

“از آنجا که ما بازگشایی همه چیز مردم احتمالا فکر می کردم که همه چیز از بین رفت زمانی که در زندگی واقعی … آن را هنوز هم در اینجا” می افزاید: Maynor.

در خاموش کردن برخی از کسب و کار دوباره آقای ابوت در حال انجام آنچه که او گفت که او ممکن است مجبور به انجام. اما رهبری او بوده است مبارز و گیج کننده در زمان می افزاید: استاد هنسون و آن را عادلانه به درخواست اگر فرماندار “منتقل کافی در مورد ضرورت درجه که مردم تا به حال به تغییر رفتار خود برای این مرحله باز به کار می کنند.”

“راست نیروهای حزب وجود دارد و به وضوح ریخته گری سایه خود را بیش از هر سیاست حرکت” او همچنان ادامه دارد. “اینجا جایی است که برخی از انگیزه ای برای باز کردن سریع و بی میلی برای رد گم کردن زمانی که اعداد شروع به حرکت در جهت اشتباه آمد.”

سردرگمی ناشی از همه گیر فعالیت سیاسی نیز بروز اختلافات بین فرماندار و محلی دموکراتیک در افغانستان ، بازگشایی منظور جایگزین هر محلی سفارشات که ممکن است در تضاد با آن – محلات برای مثال نمی تواند جریمه یا مجازات بر مردم پوشیده نیست پوشش صورت در عمومی.

در اواسط ماه ژوئن به عنوان موارد در ادامه به افزایش Bexar County, صفحه اصلی, به, San Antonio شهرستان قاضی نلسون ولف موظف است که کسب و کارهای محلی نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک. منظور او گفت: “ممکن است هل دادن مرزهای قانونی یک کمی.”

به جای اعتراض به او در گذشته انجام فرماندار ابوت چند روز بعد گفت که قاضی ولف “در نهایت نمیفهمد که.”

اما جامعه شناسان که به مطالعه فعل و انفعال از رفتار و بهداشت عمومی می گویند که ارزش های شخصی و ارزیابی ریسک حمل وزن بیشتری نسبت به سیاست در نحوه پاسخ مردم به بهداشت عمومی بحران – از جمله در جنوب “ایدئولوژیک بی میلی به مردم بگویید چه باید بکنید, می گوید:” استاد Jillson.

“این امر می تواند یک اشتباه می گویند که پیام را درمان کند این, و یا اگر تنها مردم بود و بیشتر اطلاعات آنها را درک مطلب می گوید:” جنیفر رایش نویسنده “فراخوانی عکس: چرا پدر و مادر رد واکسن.” “مردم تمایل به نه فقط به انجام آنچه آنها می دانند اما آیا آنچه احساس می کند درست است. آن را دانش است که منجر به سلامت کامل رفتارهای اما ارزش و حس هویت و چگونه همه چیز کار می کنند برای زندگی خود را.”

Patrik Jonsson/کریستین ساینس مانیتور

ریکی Pigg آشپز-صاحب جو 2nd Street اغذیه فروشی و مشروب فروشی در Fernardina, ساحل, فلوریدا در ژوئن 28, 2020, مذاکرات در مورد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ تصمیم به بستن میله برای بار دوم به عنوان دولت می بیند پنج برابر افزایش در coronavirus عفونت در دو هفته گذشته.

در فلوریدا Nassau County, آقای Pigg می گوید که او می یابد آرامش در حمایت از جامعه حتی اگر مشتریان دیوانه زمانی که او می پوشد یک ماسک.

“من قصد دارم به صدا مانند یک هیپی که من نیستم, اما این در حال حاضر نیاز به همدلی و تفاهم و احترام به یکدیگر را در تصمیم گیری کمک به یکدیگر و شفاف می گوید:” آقای Pigg. “تنها راه برای دریافت از طریق آن با هم است.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net