پس از پر رونق شهرستانها و شهرها در تمام طول Monongahela River در جنوب غربی پنسیلوانیا شده اند کاهش 70 سال یا بیشتر. بزرگترین شوک در آمد و در سال 1980 به خصوص نزدیک به پیتسبورگ زمانی که گیاهان فولاد بسته یکی پس از دیگری.

در عین حال دو عامل ترغیب امید. رونق در گاز fracking در این دو شهرستان در جنوب پیتسبورگ و گاز-به-پلاستیک کارخانه فرآوری, تحت ساخت و ساز در شمال شهر می تواند ایجاد موجی از پلاستیک صنایع در این منطقه است. روند دیگر این است که کارآفرینان در حال کشف رودخانه شهرها.

در شرلروآ در جنوب پیتسبورگ برخی از کسب و کارهای کوچک در حال باز کردن و محلی پارک های صنعتی در حال جذب دیگران. اما بسیاری از مغازه خالی باقی می ماند و حتی خوشبین واگذار منطقه دارای یک راه طولانی برای رفتن.

“آجر و ملات باید به وخامت خود ادامه داد; وجود دارد بسیاری از ifs می گوید:” جیمی Protin یک توسعه اقتصادی مشاور و خستگی ناپذیر منطقه پروموتر. “اما روح مردم شور و شوق و امید و ایمان و همه کسانی که همه چیز شروع به گرد هم می آیند. … من واقعا شاهد یک تغییر اساسی در طرز فکر مردم است.”

CHARLEROI, Pa.

کروز پایین McKean خیابان اصلی کشیدن این یقه آبی رودخانه شهر در جنوب غربی پنسیلوانیا, Charleroi ارائه دو چهره.

یکی عادلانه گرمایش و تهویه مطبوع در decked سفید و پودر آبی, موتیف از دوران گذشته از رفاه است که در حال حاضر خالی مانند بسیاری از مغازه ها در شهر است.

دیگر Perked تا کافه سه سال سرمایه گذاری است که تساوی زوج ها و خانواده ها و محرک های محلی و shakers که به یکدیگر دست انداز در حالی که سفارش در رستوران ترکیب ویژه ای از قهوه است.

که یکی نشان دهنده آینده شرلروآ (تلفظ SHARL-آه-roy) و دیگر جوامع در اینجا همراه Monongahela River که مردم محلی تماس اواسط دوشنبه دره ؟ این بستگی دارد که چگونه به شما نگاه.

“آجر و ملات باید به وخامت خود ادامه داد; وجود دارد بسیاری از ifs می گوید:” جیمی Protin یک توسعه اقتصادی مشاور و خستگی ناپذیر منطقه پروموتر. “اما روح مردم شور و شوق و امید و ایمان و همه کسانی که همه چیز شروع به گرد هم می آیند. … من واقعا شاهد یک تغییر اساسی در طرز فکر مردم است.”

زمانی boomtowns شهرستانها و شهرهای کوچک (به نام شهرکی در اینجا) در تمام طول Monongahela شده اند کاهش 70 سال یا بیشتر. بزرگترین شوک در آمد و در سال 1980 به خصوص downriver در پایین Mon دره نزدیک به پیتسبورگ زمانی که صنعت فولاد پژمرده به یک پوسته از گذشته خود و گیاهان بسته یکی پس از دیگری.

حتی در اینجا در مکان هایی مانند Charleroi کاهش در آمد مانند یک لوله خلاء مکیدن نشاط از رودخانه شهرها. پیتسبورگ و جوامع دیگر است که می تواند تبدیل به تکنولوژی بالا و خدمات بهبود و رونق یافت. جدید اتاق خواب جوامع انجامید مانند چهل تکه در تپه های اطراف.

اما در Mon, دره خودی خود یک چرخش هنوز هم به نظر می رسد دشوار است.

در عین حال دو عامل ترغیب امید. رونق در گاز fracking در این دو شهرستان در جنوب پیتسبورگ و گاز-به-پلاستیک کارخانه فرآوری, تحت ساخت و ساز در شمال شهر می تواند ایجاد موجی از پلاستیک صنایع در این منطقه است. روند دیگر این است که کارآفرینان در حال کشف رودخانه شهرها.

“وجود دارد بسیار جذابیت در شهرهای مثل این می گوید:” کیسی کلارک که صاحب Perked تا کافه با شوهرش اریک.

مشغول به کار در یک کارخانه در نزدیکی Donora آنها خریداری یک ساختمان در مرکز شهر Charleroi برای یک استودیوی هنری در سال 2014. سه سال بعد هنگامی که ساختمان خالی در کنار درب آمد تا برای فروش آنها آن را خریداری و آن را تبدیل به یک کافی شاپ.

“کسب و کار خوب است می گوید:” Eric Clark. “ما فقط رفتن راست بالا.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

بسیاری از مغازه ها در مرکز شهر در منطقه کسب و کار از Charleroi, Pa. از جمله عادلانه گرمایش و تهویه مطبوع در حال خالی Jan. 21, 2020.

چند مکان دیگر را باز کرده اند تا در شهر در سال های اخیر – یک رستوران چینی و یک اطاق نشیمن خال کوبی. Corelle مارک های که باعث می شود معروف پیرکس ظروف در شرلروآ سال گذشته آغاز شد 16 میلیون دلار ارتقاء آن گیاه در نظر گرفته شده برای نگه داشتن آن 350 نفر از کارگران برای سال آمده است. بزرگراه پروژه بهبود دسترسی به رودخانه جوامع است. و محلی پارک های صنعتی را به خود جذب کسب و کار جدید.

“تولید می شود منطقه ای که ما می توانیم حرکت رو به جلو در می گوید:” دیانا Irey-Vaughan یک کمیسر Washington County. “این همه چیز را از تامین کنندگان تجهیزات برای پلاستیک.”

هنوز حتی خوشبین واگذار منطقه دارای یک راه طولانی برای رفتن.

“برخی از مردم هنوز هم در ذهن خود را در دهه 60 زمانی که کارخانه های تولید فولاد به کار 1,500” کارگران هر کدام می گوید: علامت Alterici که صاحب دی بی سیم, منطقه ای و زنجیره ای از فروشگاه های تلفن همراه است که آخرین تجسم از تلویزیون فروشگاه پدرش به اجرا استفاده می شود. “پدر من شعار این بود: همیشه چیزی جدید است.”

خاطرات چه بود را ساخته اند آن را بسیار دشوار را برای منطقه به جلو حرکت کند. زمانی که مایکل Coury و همسر خود را نقل مکان کرد به شرلروآ از پیتسبورگ 17 سال پیش و پیشنهاد باز کردن یک مغازه پیتزا محلی “مردم به من گفت که من حتی دیگر تجار محلی,”, به یاد می آورد آقای Coury. اما اولین شب زن و شوهر, باز, محل بسته بندی شده بود, او به یاد می آورد.

چهار سال بعد, زن و شوهر نقل مکان کرد و یک نیم بلوک دور و باز, رودخانه, خانه, کافه مورد علاقه برای مردم از سراسر منطقه است.

“این است که یک شهر بزرگ برای یک کارآفرین جوان: ارزان اجاره املاک و ارزان قیمت واقعی می گوید:” آقای Coury. “وجود دارد مقدار زیادی از پول در این شهرهای کوچک.”

تونی Bottino, یک نماینده بیمه و رئیس جمهور Monongahela منطقه اتاق بازرگانی نیز خوش بین است. “ما در حال استفاده بودن خیلی بدبین” او می گوید: “در واقع من فکر می کنم ما در یک موقعیت خوب به برنامه ریزی برای رشد است.”

در برخی از راه های Monongahela برخی از 10 مایل downriver از Charleroi ممکن است به عنوان یک الگو برای سایر رودخانه جوامع است. آن را تا به حال هرگز بزرگ صنعتی آسیاب پس از آن همواره در حال توسعه آن بخش خرده فروشی و گردشگری.

“ده سال پیش از آن 40 درصد 50 درصد جای خالی” در بخش کسب و کار” آقای Bottino به یاد می آورد. “در حال حاضر آن را سخت برای پیدا کردن یک محل بر خیابان اصلی که قابل استفاده است.”

ملانی Stetson فریمن/کارکنان

ساختمان های قدیمی خط یکی از دو خیابان اصلی در مرکز شهر در منطقه کسب و کار از Charleroi, Pa. Jan. 20, 2020. اگر چه بسیاری از مغازه ها خالی وجود دارد نشانه هایی از یک تجدید حیات اقتصادی.

چالش های دلهره آور باقی می ماند. در حالی که املاک و ارزان قیمت واقعی کمک می کند تا کارآفرینان و نتایج آن را در یک پایه مالیاتی است که باعث می شود آن را سخت برای مدارس به صندوق برنامه ها و جذب اساتید برتر. U. s. اخبار & گزارش جهانی سال گذشته رتبه شرلروآ دبیرستان میان پایین سوم پیتسبورگ-منطقه مدارس بالا است.

اما “جامعه ما پشتیبانی به هیچ یک دوم است می گوید:” ادوارد Zelich, سرپرست مدرسه محلی منطقه.

هر سال Charleroi منطقه مدرسه منطقه افزایش حدود 30.000 دلار برای آن داوطلب از برنامه غذایی. در روزهای جمعه ابتدایی و معلمان مدرسه بسته 175 کیسه های مواد غذایی به طوری نیازمند محلی دانش آموزان خواهد شد که به اندازه کافی به غذا خوردن بیش از آخر هفته.

چالش دیگر این است که مسکن خود را که نمی قرض خود را به جذب افراد حرفه ای. بزرگترین مانع ممکن است کوته نظری است که infuses منطقه است. ساکنان’ وفاداری به جوامع خود که یک قدرت محلی برای فعالیت باعث می شود آن را سخت به سادگی یک استراتژی منطقه ای.

در عوض شرکت های بزرگ – و حتی غیر انتفاعی بیمارستان – باید با یک گاهی اوقات آرایه سردرگم از مقامات جغرافیایی و اشخاص.

برای انجام کارها “من صلیب, حزب, خطوط, منطقه, خطوط, خطوط شهرستان می گوید:” لوئیس Panza, مدیر عامل شرکت Monongahela دره بیمارستان یک وابستگی اقتصادی منطقه است که در استخدام 1,350 مردم است. پس از آن وجود دارد رودخانه خود را که ایجاد می کند هنوز هم بیشتر جغرافیایی تقسیم.

کنند که آیا رودخانه توسعه باید در درجه اول صنعتی و مسکونی و یا گردشگری مبتنی بر.

آقای Protin درایو را به Monongahela Aquatorium یک 3,700-صندلی, هوای آزاد, مرحله که در آن گروهها و خوانندگان انجام در سمت راست رودخانه در طول تابستان است.

“من فکر می کنم ما می تواند آینده منطقه رشد: رودخانه, ریل, تاریخ,” او می گوید. “شرلروآ هرگز آنچه در آن یک بار بود. آن می تواند چیزی متفاوت است.”

این یک نگرش می گوید: خانم کلارک در Perked تا کافه. او نگه می دارد دست خود را افقی در هوا. “این سخت خط. در هر صورت شما تا اینجا و یا شما در حال پایین وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im