در خانه های سالمندان شیوع کروناویروس است ‘از طرف’

بارسلونا—لورا Espallardo حذف او 64 ساله و مادر از مادرید خانه سالمندان در روز یکشنبه پس از مرگ نه ساکنان یک روز قبل از آن که نمایش داده می شود علائم جدید کروناویروس.

بسیاری از ساکنان دیگر نیز وجود دارد تا به حال علائمی از جمله تب و مشکلات تنفسی او گفت: آیا به عنوان 40 نفر از کارکنان که بیمار از مجموع 150 کارکنان با توجه به مدیریت. کسانی که باقی مانده بودند کمی و یا بدون دنده محافظ گفت: پرستاران در Vitalia لگانیس خانه سالمندان اضافه کرد که مدیران گفت: کارکنان که ماسک خواهد ترساندن ساکنان.

“احساس است که آنها به طور کامل غرق شده است و اوضاع رو از دست” گفت: خانم Espallardo, 43, که در حال حاضر مراقبت از مادر در خانه است.

آمبولانس کارگران حذف یک بیمار این هفته از خانه سالمندان خارج از مادرید.

عکس: خوان مدینه/ایسنا

در اسپانیا, خانه های پرستاری به عنوان یک منبع اصلی عفونت و مرگ و میر ناشی از Covid-19 در یک کشور با جهان دوم-بالاترین مرگ و میر پس از ایتالیا از بیماری تنفسی ناشی از ویروس و یکی از سریعترین رشد شیوع است. روز جمعه اسپانیا گزارش یکی دیگر از 932 مرگ و میر به صورت تجمعی تلفات 10,935 و 117,710 تایید عفونت.

حداقل 19 درصد از کلی Covid-19 مرگ و میر در کشور اسپانیا در حال ساکنان در این مراکز با توجه به اطلاعات جمع آوری شده توسط وال استریت ژورنال از اسپانیا و مقامات منطقه ای است که نظارت بر خانه های سالمندان. (که نمی عبارتند از: Madrid منطقه که گزارش 3,000 مرگ و میر در خانه های سالمندان در ماه مارس بدون تعیین علت مرگ سه نمونه شماره.)

“خانه های پرستاری آماده به صورت یک بیماری مسری” گفت: آنتونیو مورالس عملیات مدیر در Vitalia خانه صاحب مادرید خانه سالمندان و 49 نفر دیگر در سراسر کشور. “ما نه بیمارستان اما فضاهای اجتماعی. ما لازم نیست منابع را به صرفه جویی در زندگی می کند در این شرایط…ما درمانده است.”

تعدادی از کشورهای غربی از جمله آمریکا را تجربه کرده اند نگران کننده شیوع بیماری در خانه های سالمندان.

عدم وجود تجهیزات حفاظتی و بیمار و کارکنان کمک کرده اند سوخت گسترش به ویژه در تعدادی از Seattle-منطقه خانه های سالمندان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه اعلام کرد دستورالعمل جدید با هدف جلوگیری از گسترش در خانه های سالمندان از جمله مراحل تهاجمی به جداسازی آلوده و ثابت ماسک-پوشیدن برای کارکنان است.

در استان برگامو, بدترین ضربه منطقه در ایتالیا حداقل 10 درصد از ساکنان در خانه های سالمندان یا 600 نفر مرده بود بیش از 20 روز در ماه مارس به گفته نمایندگان محلی خانه های سالمندان. حدود 40 درصد از کارکنان برگامو خانه های پرستاری در بیمار-ترک و یا قرنطینه.

در پرتغال و اسپانیا و همسایه که در آن شیوع کمتر شدید مقامات بهداشت و درمان هشدار داد که اکثریت قریب به اتفاق بزرگان آلوده آمده از خانه های سالمندان.

واقعی مرگ و میر از Covid-19 در خانه های سالمندان می تواند بالاتر باشد چرا که بسیاری از کسانی که نشان داد علائم نبودند مورد آزمایش با توجه به کمبود آزمون گفت: José Augusto گارسیا, رئيس جمهور از انجمن ملی geriatricians و gerontologists.

یک خانه سالمندان ساکن در خارج از بارسلونا منفجر بوسه به او نسبی است. بسیاری از خانه های پرستاری در اسپانیا در حال قفل شده است.

عکس: nacho doce/ایسنا

تعدادی از عوامل توضیح بالا مرگ و میر در خانه های سالمندان. فعالیت های اجتماعی تشویق مکرر تماس با ما در میان ساکنان در حالی که بسیاری از افراد مسن نیاز به کمک به لباس و دوش از کارکنان که ممکن است حامل ویروس از خارج. Covid-19 است به خصوص مرگبار برای کسانی که بیش از 60.

“ما در حال صحبت کردن در مورد یک جمعیت سالمندان زندگی می کند که در یک فضای محدود که به راحتی آلوده می تواند توسط افرادی که مراقبت از آنها که به نوبه خود ممکن است آلوده خارج از رزیدنتی گفت:” خوزه ماریا فرناندز اسپانیایی, دکتر, درمان Covid-19 بيمار.

شیوع بیماری در بیش از دو دوجین اسپانیایی خانه های سالمندان مجبور منطقه ای دولت ها را به آنها را بیش از. مقامات منطقه ای در کاتالونیا است که گزارش 511 مرگ و میر در محلی خانه های سالمندان در حال حرکت 270 ساکنان با علائم به مراکز بزرگتر که می توان آنها را به درستی جدا شده است.

ماه گذشته نیروهای ارتش فرستاده می شود برای ضد عفونی کردن برخی از اسپانیایی خانه های سالمندان در بر داشت بزرگان رها شده و بدون مراقبت و دیگران مرده در تخت خود تکان دهنده در کشور است.

“ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ شایسته تر و با وقار مرگ” گفت: کارمن Flores جمهور Defensor del Paciente خصوصی تامین می شود بیماران بازرس گروه با اشاره به پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر در سراسر اسپانیا.

مراقبت های بهداشتی کارگران که درمان جدید کروناویروس پوشیدن تجهیزات حفاظت شخصی و یا PPE طراحی شده برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض عفونی مواد. در اینجا این است که چگونه این تجهیزات کار می کند و به همین دلیل آن بسیار مهم در مبارزه با این بیماری همه گیر. عکس: گتی ایماژ

برخی از کسانی که در خانه های سالمندان سرزنش خانه های مراسم تشییع جنازه—که همچنین ضعف با تعداد مرده—که موفق به بازیابی بدن. آلفردو Gosálvez رئيس جمهور از ملی لابی تشییع جنازه-شرکت خدمات گفت: برخی از تاخیر ممکن است با توجه به افزایش مرگ و میر, اما تنها از ساعت نه از روز.

اسپانیایی دادستان باید باز یک تحقیق.

مادرید منطقه ای دولت اسپانیا و وزارت بهداشت هر دو کاهش یافته است به نظر در این شرایط در خانه های سالمندان.

بستگان که ممنوع شده است از بازدید از خانه های پرستاری از اوایل ماه مارس در زیر اسپانیایی مستند اقدامات برای مهار این بیماری همه گیر می گویند کارکنان نتوانسته اند به اطلاع آنها از شیوع بیماری در مراکز. بعضی از آنها مطلع از مرگ پدر و مادر خود را بدون هیچ گونه پیش اخطار خود بیماری.

کارمن ارتگا پدر Atanasio اورتگا که در ماه گذشته و مادر Narcisa, Cortés در سال 2018 است.

عکس: کارمن ارتگا

کارمن ارتگا درگذشت در تاریخ 22 مارس در Vitalia لگانیس خانه سالمندان پس از زندگی وجود دارد پس از 2017. 83 ساله بود و هرگز مورد آزمایش قرار برای کوروناویروس. مادرش که او نیز در زندگی وجود دارد, بعد از آزمایش مثبت به این بیماری است اما هنوز هم وجود دارد. خانم ارتگا دیده نشده و او در هفته و حذف او به دلیل مستند قوانین.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

“درد و گناه من احساس می کنم بسیار زیاد است که من فکر می کنم من قادر به بود با او در آخرین لحظات گفت:” خانم ارتگا از پدر او. “من فقط امیدوارم که پدر من است نه فکر در هر لحظه که ما او را رها.”

این Vitalia لگانیس مرکز یکی از سخت ترین آمار در این کشور ضبط 50 مرگ و میر در نیمه دوم ماه مارس با توجه به مدیریت. بیشتر که فوت کرده بود Covid-19 علائم اما تنها یکی از آنها مورد آزمایش قرار گرفت و آلوده یافت. حدود 100 ساکنان تست مثبت و در حال حاضر در انزوا در خانه سالمندان است. بقیه که تست منفی منتقل شده به تازگی افتتاح مرکز در مادرید.

آقای مورالس, عملیات, مدیر اذعان کرد که این گروه در آمد کوتاه در “ارتباط و شفافیت” با بستگان.

“ما برای آن عذرخواهی می کنیم” او گفت:. “ما هرگز با آن مواجه چیزی شبیه به این قبل از. من می بینم بسیاری از همکاران گریه این روزها به خاطر آنها احساس درماندگی. این فاجعه لطمه می زند و ما را بیش از حد.”

نوشتن به جیووانی Legorano در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im