‘در فضا خواهد بود و مستقل از بدن است که نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط Isro و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار Isro’

برای فعال کردن هند به گسترش رد پای آن در حدود 360 میلیارد فضای بازار دولت در هفته گذشته گفت: قانونی به نام ملی هند فضا ارتقاء و مجوز از مرکز (در فضا) برقرار خواهد شد. این انتظار می رود به منظور تشویق شرکت های خصوصی. Isro رئیس K Sivan, که همچنین دبیر بخش از فضا, توضیح می دهد که ایده اساسی به Surendra سینگ:

را در فضا بر عملکرد Isro?

بدون تنظیم گرهای آژانس در فضا را تحت تاثیر قرار نمی Isro عملکرد به عنوان پیشنهاد dodol آژانس خواهد بود یک چهارم عمودی در زیر بخش از فضا. در حال حاضر Isro یکی عمودی که تحت آن وجود دارد بنابراین بسیاری از مراکز و سپس دوم عمودی است مستقل از بدن و سوم بخش عمومی نهاد جدید فضایی هند با مسئولیت محدود (NSIL). در فضا خواهد بود کاملا خودمختار بدن است که نمی خواهد تحت تاثیر قرار توسط Isro و آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار Isro کار است. آن خواهد شد که رئیس آن اداره و کادر.

را در فضای تصمیم گیری الزام آور در Isro?

هنگامی که یک شرکت خصوصی باعث می شود تقاضا قبل از IN-SPACe یا با استفاده از امکانات تست و یا سیستم های Isro این گره آژانس را بحث مربوطه Isro مراکز برای ارائه تسهیلات به این شرکت است. هنگامی که در فضا ساخته شده است که تصمیم گیری در یک نرم افزار و با مشاوره با Isro پس از آن که تصمیم گیری خواهد شد الزام آور در Isro و سایر ذینفعان. بنابراین تنها ماموریت خاص در فضای تصمیم گیری خواهد شد الزام آور است.

به عنوان در فضای اصلاحات بخش خصوصی خواهد شد و در حال حاضر نقش مهمی در بخش فضای. چگونه ؟

تا حالا خصوصی بازیکنان و یا یک کنسرسیوم از شرکت شده بود ساخت و تامین قطعات موشک و ماهواره به Isro. در حال حاضر شرکت های خصوصی می تواند تولید خود را به ماهواره ها و موشک و استفاده از Isro راه اندازی تسهیلات برای راه اندازی آنها را برای هزینه. بنابراین خصوصی بازیکنان را درگیر در یک پروژه از آغاز تا پایان. این خار تجاری از ماهواره و موشک تولید و انقلابی در کل روند که تا به حال محدود شد به Isro. دانش آموزان می توانند مینی ماهواره و می توانید راه اندازی آنها از Isro امکانات و ما می توانیم به آنها امتیاز دهد. ما همچنین ممکن است اجازه می دهد یک رایگان راه اندازی در یک مورد-به-مورد.

چه خود را به کلی از فضای جدید اصلاحات ؟

این ابتکار بسیار خوبی است و در زمان مناسب است. در حال حاضر هند سهم در حدود 360 میلیارد فضای اقتصاد است فقط 3 درصد است. اصلاحات را در تغییرات شدید در بخش فضای. دوم نیاز برای فضا مبتنی بر برنامه های کاربردی چند برابر افزایش یافته است. با اجرای دولت برنامه دیجیتال تقاضا برای چنین برنامه های کاربردی منفجر خواهد شد در آینده نزدیک که Isro نمی قادر خواهد بود برای تحقق تنهایی. بنابراین PM مودی ابتکار به اجازه بزرگتر مشارکت خصوصی بازیکنان کمک خواهد کرد که کشور نیاز به چنین فضایی مبتنی بر برنامه های کاربردی به طور موثر و کارآمد.

چرا ما باید یک سیاست مشترک در فضای بخش?

هر نرم افزار دارای ویژگی های مختلف. مانند زمانی که ما در حال صحبت کردن در مورد satcom [ارتباطی ماهواره ای] ما در حال صحبت کردن در مورد برنامه های کاربردی تجاری. سنجش از راه دور نرم افزار از سوی دیگر است نه تجاری است اما معنای اجتماعی خوب است. جهت یابی دو چیز – تجاری و استراتژیک مقاصد. Satcom و سنجش از دور سیاست در حال حاضر وجود دارد اما آنها در حال حاضر اصلاح شود شامل مقررات برای خصوصی بازیکنان است. جهت یابی سیاست وجود ندارد و ما در حال تلاش برای قرار دادن با هم.

هر پرتاب ماهواره ممکن است در این سال ؟

ما تا به حال اندود شده تا بسیاری از ماموریت های این سال است. اما با توجه به همه گیر صنعت ما [که لوازم موشک و ماهواره اجزای] است که قادر به کار با تمام ظرفیت و مقامات ما رو مسافرت محدودیت. ما در حال هدف قرار دادن برای راه اندازی 4-5 ماموریت های ماهواره ای از جمله سنجش از دور [نظارت] و ارتباطات ماهواره این سال است.

ممکن است برای دیدار با 2022 مهلت Gaganyaan ماموریت سرنشین دار پس از فضانوردان’ آموزش متوقف در روسیه ؟

هر چند این بیماری همه گیر به حال متوقف آموزش چهار فضانوردان در روسیه, آن را نمی خواهد تحت تاثیر قرار 2022 راه اندازی مهلت از Gaganyaan ماموریت سرنشین دار به عنوان ما نگه داشته اند یک “کوسن” هر دو در برنامه های آموزشی و راه اندازی شد. در 15 ماه دوره آموزش در روسیه, ما نگه داشته اند چهار ماه از کوسن. آموزش فضانوردان در حال حاضر از سر گرفته شد. ما قبلا برنامه ریزی شده برای راه اندازی این ماموریت سرنشین دار در ماه دسامبر سال 2021 اما ما هم تا ماه اوت سال 2022 به ما ب. ظ گفته بود هند را در رسیدن به فضای قبل از سالگرد 75 روز استقلال. با وضعیت کنونی ما در مواجهه با بسیاری از مشکلات عملیاتی و در نتیجه بدون سرنشین ماموریت حمل ‘انسان نما’ ممکن نخواهد بود این سال است. اما ما در حال هدف قرار دادن برای راه اندازی دو ماموریت های بدون سرنشین قبل از نهایی یک سال آینده.

چه ماموریت وضعیت Chandrayaan-3?

با وضعیت حال حاضر ما در حال هدف قرار دادن اندازی Chandrayaan-3 ماموریت در سال آینده. این ماموریت شامل خواهد شد تنها کاوشگر مریخ نورد و یک سیستم نیروی محرکه برای انجام این ماژول به ماه. آن را نمی خواهد که این مدارگرد به عنوان قبلی ما مدارگرد به طور کامل عملیاتی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im