ملت چند لایه federalist شکل دولت با آن مواجه است این آزمون از یک عمر به عنوان کشورهای دست به گریبان با کمبود تجهیزات و باندهای با هم به انجام آنچه دولت فدرال نمی تواند و یا نمی خواهد برای آنها انجام.

تخلیه استراتژیک ملی ذخایر اتحاد متحده رقابت در میان خود و با دولت فدرال برای تجهیزات حفاظت شخصی. “آنها در حال از دست دادن به نهاد که به گفته آنها را به خرید آن. آن را فقط bonkers می گوید:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی و سابق اوباما-عصر رسمی.

هنوز متحده در حال افزایش است به مناسبت و کمک به یکدیگر. در میانه یک کنسرسیوم متحده در حال همکاری با هم در خرید لوازم برای جلوگیری از رقابت است که همواره قیمت ها. در غرب فرمانداران ایالت اورگن و کالیفرنیا بوده است loaning هواکش به کشورهای دیگر را مورد بارهای عقب رفتن.

شنبه گذشته اورگان دولتی کیت براون توییتی که او ارسال 140 هواکش به نیویورک اشاره کرد که او را دولت بود “در یک موقعیت بهتر در حال حاضر.”

معاون رئیس جمهور پنس را تحسین حرکت در آن روز جلسه. اورگان او گفت بازیگری “در بالاترین سنت آمریکایی از عشق همسایه خود را.”

واشنگتن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را یک “جنگ به رئیس جمهور” در برابر “نامرئی دشمن” رمان coronavirus.

در واقع وجود دارد هیچ ابراز مخالفت با این جنگ ماهیت تهدید دولت ها در سراسر جهان و در تمام سطوح در ایالات متحده همراه با بخش خصوصی غیر انتفاعی و افراد رالی برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان امکان پذیر است و شکست دادن دشمن.

اما در ایالات متحده در زیر این تصویر از حل و فصل و به اشتراک گذاشته شده, قربانی, دروغ, واقعیت تلخ: این کشور چند لایه, federalist شکل دولت با آن مواجه است این آزمون از یک عمر به عنوان کشورهای دست به گریبان با کمبود تجهیزات و باندهای با هم به انجام آنچه دولت فدرال نمی تواند و یا نمی خواهد برای آنها انجام.

تخلیه استراتژیک ملی ذخایر و ناتوانی سازمان مدیریت اضطراری فدرال یا FEMA برای پر کردن این نیاز مجبور است چنین اقدام فرمانداران می گویند. در میانه یک کنسرسیوم متحده در حال همکاری با هم در خرید لوازم برای جلوگیری از رقابت است که همواره قیمت ها.

در غرب فرمانداران ایالت اورگن و کالیفرنیا را در چرخش به عمل loaning هواکش به کشورهای دیگر را مورد بارهای عقب رفتن. رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا نیز با استفاده از خود دولت قدرت خرید برای به دست آوردن میلیون ها قطعه از تجهیزات حفاظتی برای خود دولت استفاده و به طور بالقوه برای کشورهای همسایه.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

به جانبازان از گذشته سلامت عمومی اورژانس تقلا برای لوازم نشان دهنده پا به حالت صاف ایالات متحده در واکنش به دنیا آمد و از اعتماد بیش از حد پس از گذشته شیوع مانند سارس بودند خنثی با حداقل تلفات آمریکا.

تاخیر در تست مجموعه ایالات متحده در پاسخ هفته و به عنوان شیوع رشد این کشور فرمان و کنترل سیستم به سادگی به این کار می گوید: دکتر الیاس Zerhouni مدیر سابق موسسه ملی بهداشت تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش است.

“شما برنده شدن در این جنگ نه با heroics” دکتر Zerhouni می گوید. “شما برنده جنگ با تدارکات خوب.”

و این تدارکات که ثابت کرده اند به شدت به چالش کشیدن ایالات متحده را چند لایه فدرال-دولت-سیستم محلی از دولت که در آن هر قطعه نقش مهمی ایفا می کند. در طول حوادث متحده قرار است به سرب و دولت فدرال است که به منظور خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه. اما زمانی که این فاجعه است که در سراسر کشور – در واقع جهانی – پتانسیل برای سیستم در حال غرق بود که همیشه بالا است.

“یک ایالت و یا منطقه ای فاجعه است اما یک چیز اضطراری که بر تمام 50 ایالت است چیز دیگری می گوید:” جاشوا journal club یک متخصص سلامت در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور. “دولت فدرال قرار است به ارائه چارچوبی برای ایالات متحده به عمل می کنند. که دولت در بسیاری از زمینه تا حد زیادی استعفا.”

غنی Pedroncelli/AP

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد دولت خود را دیدم اول آن روزانه کاهش در بخش مراقبت های ویژه بستری شدن در بیمارستان در طول شیوع کروناویروس در جلسه توجیهی روزانه در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است. او در ادامه گفت دولت بيمارستانهای هزاران نفر از فن های موجود باید تعدادی از بیماران به طور ناگهانی افزایش دوباره.

حتی در منطقه ای حوادث قوی فدرال پاسخ می تواند ثابت کند ضروری است, به عنوان آن را در سال 2005 زمانی که طوفان کاترینا ناودان سواحل خلیج فارس و دولت و مقامات محلی ثابت شده قادر به مدیریت فاجعه است. اغلب پس از آن رهبران درگیر است که می تواند باعث شکستن و یا یک وضعیت است.

نگاه امروز همه گیر “من فکر نمی کنم هر گونه بی نظمی مانند آن است ناشی از فدرالیسم می گوید:” ایلیا شاپیرو قانون اساسی محقق در آزادیخواه موسسه کاتو در واشنگتن است. دولت فدرال را به نگاه کردن به این کشور به عنوان یک کل در حالی که فرمانداران باید انعطاف پذیری لازم برای انجام آنچه را برای خود دولت او اشاره می کند. نیویورک نیست داکوتای جنوبی.

بخشی از چالش امروز همراه با تهمت و دولت های متعدد زنجیره ای از فرمان رئیس جمهور تهمت خود قرار می دهد از جلو روزانه در تلویزیونی جلسات ساخت خود را نخست قدرت. او با حمایت کاخ سفید Coronavirus نیروی کار است که بسیاری از هماهنگ کنندگان از جمله معاون رئیس جمهور مایک پنس دکتر دبورا Birx مختلف و اعضای کابینه و دیگر مشاوران ریاست جمهوری که مسئولیت رسیدگی به جنبه های مختلف از پاسخ است.

آقای تهمت پسر در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر همچنین دارای یک دست در نیروی کار و ایجاد یک فلپ به تازگی هنگامی که او بدحجابی متحده برای ایجاد نشده است تا خود را از انبارهای لوازم. استراتژیک ملی ذخایر او گفت: “قرار بود ما ذخیره نمی – آن را قرار است به دولت که انبارهای آنها و سپس استفاده کنید.” وزارت بهداشت و خدمات انسانی به زودی تغییر وب سایت خود را به منعکس کننده نظرات خود را با اضافه کردن بیشتر تنش با ایالات متحده.

وقتی پرسیده شد که در مورد تدارکات رئیس جمهور استفاده می شود به نقطه به مدیر FEMA پیت Gaynor. اما اخیرا آن را به عقب Adm. جان Polowczyk های زنجیره تامین نیروی کار منجر شود در FEMA و Adm. برت Giroir این کوروناویروس “تست تزار.”

حتی در میان یک بحران ملی آقای ترامپ ادامه داد و بیداد خود را در برابر بازرسان کلی که به معنای نیمه مستقل بررسی در دولت فدرال فعالیت است. هفته گذشته اخراج او بازرس کل هوش جامعه خرید اینترنتی از تحریک بیش از استیضاح. روز سه شنبه او اخراج بازرس کل به منظور نظارت بر این گروه متهم با نظارت coronavirus صندوق امداد. روز قبل در جلسه او با حمله به بازرس کل HHS که تا به حال منتشر شده یک گزارش در مورد بیمارستان ها مواجه شدید کمبود تجهیزات مورد نیاز برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

جانبازان از گذشته بلایای نقطه به نقطه نیاز به یک فراگیر “تزار” – چنین به عنوان یک مقام عالی رتبه نظامی شکل است که رئیس جمهور اعتماد به نفس کامل و برتر سازمانی, مهارت.

Adm. تاد آلن فرمانده سابق از گارد خدمت این تابع برای هر دو رئیس جمهور بوش در طول کاترینا و رئیس جمهور باراک اوباما در سال 2010 در آبهای عمیق افق نشت نفت در خلیج مکزیک است.

در یک پادکست با مشارکت و همکاری برای خدمات عمومی مرکز برای ریاست جمهوری, انتقال, Admiral آلن اشاره می کند که دو رئیس جمهور خدمت کرده بود و سبک های مختلف, اما وجود دارد یک مخرج مشترک: نیاز به جدا کردن این فاجعه از نگرانی های سیاسی که قدرت را به تنظیم چارچوب مناسب و اجرای طرح. شعار او: هر بحران است ورزش در اعمال مدنی.

“هر دو به من گسترده مهار برای کشف کردن چه مشکل بود و توصیههایی به آنها صحبت رک و پوست کنده به مردم آمریکا و پاسخگو و حذف می شود اگر من در انجام این کار” دریاسالار آلن می گوید.

رهبر حزب دموکرات مجلس سنا چاک شومر فشرده است آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتصاب یک نظامی شکل به اجرای همه گیر پاسخ اما تا کنون هیچ فایده ای نداشت.

دریاسالار آلن در پاسخ دقت کنید وقتی پرسید که آیا او مایل به بیرون آمدن از بازنشستگی به رهبری ایالات متحده پاسخ در COVID-19.

“برخی از اصول اساسی که به من اجازه داد تا به موفقیت ممکن است یا ممکن است وجود داشته باشد در این زمان دولت” دریاسالار می گوید و اشاره کرد به طور خاص توانایی به صحبت می کنند آزادانه و صادقانه با مردم آمریکا است. اگر شرایط حق داشتند او گفت: او می خواهم “همیشه در نظر گرفتن کمک به این کشور.”

دیگر گذشته فاجعه-پاسخ مقامات کمتر دیپلماتیک زمانی که به دنبال در بحران امروز.

“دولت فدرال را به مالکیت این پاسخ به دلیل آن را در سطح ملی بحران می گوید:” جرمی Konyndyk ارشد سیاست همکار در مرکز توسعه جهانی و سابق اوباما-دوران کمک های خارجی رسمی. “اما آن را نمی توانید انجام دهید که اگر رئیس جمهور نیست و مایل به گام تا. به نظر می رسد رئیس جمهور می خواهد توجه اما نه مسئولیت است.”

تخلیه استراتژیک ملی ذخایر نیز متحده رقابت در میان خود و با دولت فدرال برای تجهیزات حفاظت شخصی. “آنها در حال از دست دادن به نهاد که به گفته آنها را به خرید آن. آن را فقط bonkers می گوید:” آقای Konyndyk.

اما در مواجهه با واقعیت نیاز به فعال در لوازم متحده در حال افزایش است به مناسبت و کمک به یکدیگر. شنبه گذشته اورگان دولتی کیت براون توییتی که او ارسال 140 هواکش به نیویورک در حال حاضر جهانی نقطه داغ برای این ویروس اشاره کرد که او را دولت بود “در یک موقعیت بهتر در حال حاضر.”

معاون رئیس جمهور پنس را تحسین حرکت در آن روز جلسه. اورگان او گفت بازیگری “در بالاترین سنت آمریکایی از عشق همسایه خود را.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو