در مسابقه برای وام کسب و کار برنده دور و در جایی که شرکت های بانک

لرزش زیستن در منهتن در اواخر ماه گذشته. رستوران اپراتور قصد دارد برای بازگشت به 10 میلیون دلار وام به دست آمده از طریق چک حفاظت از برنامه.

عکس: بن Gabbe/گتی ایماژ

کسب و کارهای کوچک است که دریافت کمک از دولت فدرال $350 میلیارد برنامه نجات نیست همیشه آنهایی که با بزرگترین نیاز و یا بهترین شانس برای زنده ماندن coronavirus بیماری همه گیر. آیا یک شرکت ساخته شده از برش اغلب پایین آمد به چگونه و در کجا آن را banked.

برخی از دریافت کنندگان بودند و داد و ستد عمومی شرکت هایی که در حال حاضر قابل توجهی وام با بانک های بزرگ است. دیگران شد مشتریان از جامعه است که بانک ها تا به حال ساخته شده وام از طریق اداره کسب و کار کوچک است که تضمین وام های ساخته شده از طریق برنامه دولت است. هزاران نفر دیگر که فاقد حق روابط نیست تایید شده است.

قبل از فدرال چک حفاظت از برنامه راه اندازی شده در مارس 3, peter bradley آلن کار کرده بود با حسابدار خود برای آماده سازی اسناد و مدارک مورد نیاز برای درخواست $120,000 وام برای شهری مبلمان خود را نزدیک به قرن خرده فروش مبلمان در پارک آلن مایکل. او قادر به ارسال درخواست خود را چون خود بانک Comerica Inc., هنوز کار بر روی یک پورتال آنلاین به برنامه های کاربردی زمانی که پول خشک شده بود.

این کسب و کار کوچک وام برنامه طراحی شده برای نگه داشتن کارگران شاغل است و برخی از خیابان اصلی صاحبان کسب و کار برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس می گویند که آن را به سادگی به اندازه کافی برای نگه داشتن کسب و کار خود را زنده در وهله اول. عکس: گتی ایماژ

آقای peter bradley آغشته به پس انداز خود را برای دیدار با اولین حقوق و دستمزد پس از او بسته فروشگاه در اواسط ماه مارس و شمارش وام به صندوق بعدی مجموعه ای از حقوق. او می گوید: او پرداخت خواهد شد 10 نفر از کارکنان خود را دوباره در این هفته در حال حاضر که کنگره به نظر می رسد به احتمال زیاد به ارائه کمک های مالی بیشتر برای این برنامه است. اما اگر پول نمی آیند از طریق قبل از دوره پرداخت بعدی او را به آنها بگویید به فایل عطف به ماسبق برای دو هفته پرداخت.

“این غیر قابل تصور برای من که سرنوشت کسب و کار خود و تصمیم گرفته است با بی کفایتی خود را در بانک” گفت: آقای peter bradley.

تجارب آقای peter bradley و دیگر کسب و کارهای کوچک نشان می دهد چگونه دولت سهوا برداشت برندگان و بازندگان هنگامی که آن را راه اندازی چک حفاظت از برنامه فراهم می کند که بخشایش وام به کسب و کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی است که با استفاده از پول به صورت حقوق و دستمزد و برخی هزینه های دیگر. بانک ها که در حال حاضر ساخته شده SBA وام شدند و آنهایی که مجاز به ارائه برنامه های کاربردی به برنامه; ترین اولویت برای مشتریان موجود. برخی از وام دهندگان شده اند سریع تر از دیگران به راه اندازی برنامه های خود را; دیگران باید در اولویت خاص مشتریان.

Peter bradley آلن بسته مبلمان شهری از آلن پارک, Mich., در اواسط ماه مارس.

عکس: جیل Bonnici

روز پنجشنبه وزارت خزانه داری گفت: 350 $میلیارد دلار برنامه رسیده بود ظرفیت با بیش از 1.6 میلیون وام مصوب در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. دموکرات ها و جمهوری خواهان در نزدیکی یک توافق برای ارائه بودجه بیشتر به برنامه.

در ایمیل ارسال شده به مشتریان پنج شنبه پس از پول زد بیرون Comerica گفت که “سخت در تلاش برای نهایی کردن ما آنلاین جدید نرم افزار پورتال است.”

یک Comerica سخنگوی گفت: این بانک پذیرفته شده برنامه های کاربردی از طریق ارتباط مدیران و از کسانی که ابراز علاقه از طریق وب سایت خود را. بانک دریافت بیش از 5000 برنامه های کاربردی برای وام های حقوق و دستمزد و تصویب نیمی از این درخواست ها دلار از آن است که صف بندی برنامه های اضافی برای ارسال در زمانی که بیشتر بودجه تایید شده است. او کاهش یافته است به نظر مبلمان شهری.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه اگر هر چیزی نیاز به تغییر در مورد کسب و کار کوچک وام-برنامه روند ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

زمانی که دولت فدرال نورد این برنامه بیش از 80 عموم معامله شرکت ها اولین کسانی بودند که در خط. آنها امن در مجموع بیش از $330 میلیون از وام برنامه با توجه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار براده.

جی پی مورگان چیس JPM -3.65% & Co. صدور بیش از 115 میلیون دلار در بخشایش وام حداقل به دو دوجین عموم معامله شرکت با توجه به براده SEC. این ارقام شامل 20 میلیون دلار وام به دو واحد اموزش نوازی, گروه , Inc., اموزش -6.88% صاحب پایان استیک روت کریس زنجیره ای خانه و 10 میلیون دلار به هر Potbelly Corp. و به Shake Shack , Inc. شک 6.74%

برخی از این شرکت ها در حال حاضر قابل توجهی وام با بانک. جی پی مورگان متعهد $41.7 میلیون به روت در مارس 30 و حداقل 40 میلیون دلار به Potbelly در ماه اوت گذشته با توجه به اوراق بهادار براده. بانک وام دهنده به زاینده رود تا ماه اوت سال 2019 زمانی که اپراتور رستوران refinanced با ولز فارگو WFC -2.47% & Co.

چک حفاظت از برنامه طراحی شده برای کمک به شرکت های با 500 یا کارکنان کمتر اما برخی از شرکت های بزرگتر می توانید دریافت وام تحت استثنا برای رستوران ها و هتل ها. بسیاری از این شرکت ها همچنین می تواند قرض جداگانه از تلاش های دولت برای حمایت از کسب و کار مانند فدرال رزرو $600 میلیارد خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

وام برای بیش از 1 میلیون دلار حدود 4 درصد از برنامه های کاربردی اما نزدیک به 45 درصد از تایید دلار تحت این برنامه با توجه به SBA آمار منتشر شده در جمعه. که نشان می دهد شرکت های بزرگتر دریافت سهم نامتناسب کمک کند.

جی پی مورگان با بودجه حدود 14 میلیارد دلار در سال حقوق و دستمزد وام و نیمی از آن وام بودند که برای کمتر از $140,000 سخنگوی گفت. در جی پی مورگان که در آن کسب و کار اعمال می شود اهمیت ندارد. مشتریان از جی پی مورگان کوچک-کسب و کار واحد های ارائه شده 55 بار برنامه های بیشتر از کسانی که از آن تجاری-بانکی بخش متمرکز بر کارهای شرکت با توجه به جی پی مورگان ، این بدان معنی است که بانک تجاری قادر به کار از طریق سهم بیشتری از برنامه های کاربردی.

روت گفت: آن را به دنبال وام برای اطمینان از شرکت “قرار گرفته است برای خروج از این وضعیت قوی و دوام نهاد.” زاینده رود گفت: این امر بازگشت وام خود را پس از تامین منابع مالی سهام در روز جمعه.

Lindblad اعزامی Holdings, Inc. لیند -3.95% a publicly traded کروز-خط و اعزامی اپراتور دریافت $6.6 میلیون وام از بخشایش Citigroup Inc., C -3.17% با توجه به براده SEC. نیویورک-بر اساس شرکت تا به حال قرض $231 میلیون از سیتی گروپ و دیگر وام دهندگان بیش از دو سال گذشته برای خرید کشتی های کروز جدید با توجه به براده SEC. این شرکت اعمال می شود از طریق آن به سیتی بانک قبل از این بانک آنلاین پورتال باز می شود.

یک Lindblad سخنگوی گفت: این شرکت نشده تولید هر درآمد پس از آن متوقف شد و همه اعزامی در مارس 12. Lindblad نشده گذاشته و یا furloughed کارگران یا کاهش حقوق و دستمزد, او گفت:, و PPP وجوه استفاده می شود برای جلوگیری از این اقدامات است.

لیلی Bird Inc., رنو, Nev.-بر اساس شرکت است که باعث می شود لباس های زنان یائسه می تواند یک بانکدار در سیتی گروپ به بازگشت آن خواستار کمک های فنی با کاربرد آن گفت: co-founder Jason هالووی. این بانک در پورتال آنلاین گفت: لیلی پرنده برنامه برگزار شد تا “انتظار اضافی مالکیت پاسخ” حتی اگر این شرکت ارائه سیتی گروپ با درخواست اطلاعات در مورد سهامداران آن است.

آقای هالووی نیز تبدیل شده به دور از سایر بانک ها به دلیل لیلی پرنده نیست که در حساب وجود دارد. او گفت که او در فرو بردن به پس انداز های شخصی به نگه داشتن به پرداخت این شرکت در شش کارمند است.

“شما هرگز فکر می کنم زمانی که شما برای باز کردن یک حساب جاری که تصمیم گیری مانند است که می تواند چیزی به عنوان بزرگ به عنوان اینکه آیا یا نه شما را در یک بحران مالی” آقای هالووی گفت.

یک سیتی گروپ گفت: در ایمیلی که در این بانک مشغول به کار با متقاضیان به ارائه برنامه های خود را به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است و “تاسف است که برخی از مشتریان دریافت نمی کنند بودجه قبل از SBA وجوه بودن خسته شده است.”

برخی از داده ها نشان می دهد mom-and-pop شرکت شده اند کمتر به احتمال زیاد به دریافت کمک های مالی. Numerated رشد Technologies, Inc. که کمک به بانک ها را در برنامه ها و روند و صندوق PPP وام گفت: متوسط اندازه یک وام تایید شده بود $170,000 برای 60 محلی و منطقه ای بانک ها آن را با این نسخهها کار میکند. وام که هنوز در حال پردازش زمانی که بودجه زد به طور متوسط $110,000.

“کسب و کارهای بزرگتر در صف زودتر زیرا آنها پیچیده تر گفت:” دن O ‘ Malley مدیر اجرایی Numerated. “اگر شما فقط می توانید انجام دهید بسیاری از وام چون شما زمان محدود شما تمرکز بر داشتن بزرگترین, تاثیر,” او اضافه شده است. Numerated تا به حال امن SBA تصویب 7 میلیارد دلار به 10 میلیارد دلار وام در سیستم خود را هنگامی که بودجه زد آقای اومالی گفت.

همانطور که در آوریل 8, بانک مرکزی آمریکا بس -3.35% دریافت کرده بود 279,000 برنامه های کاربردی برای حقوق و دستمزد وام جمعا به مبلغ 43 میلیارد دلار با توجه به اوراق بهادار براده. ولز فارگو در گفت و گو با دریافت بیش از 370,000 ابراز علاقه و جی پی مورگان گفت: آن را به حال بیش از 300,000 برنامه های کاربردی در پردازش.

سرطان و حمایت از جامعه در ابتدا تبدیل به دور توسط بانک مرکزی آمریکا به دلیل آن نشده بود قرض گرفته شده از بانک که در آن در حال انجام کسب و کار به مدت 20 سال گفت: افسر ارشد عامل جف Travers. 55 فرد واشنگتن-بر اساس غیر انتفاعی است که 11 میلیون دلار بودجه ارائه برنامه های آن روز پس از برنامه راه اندازی شد که بانک مرکزی امریکا آرامش مورد نیاز خود را در پاسخ به شکایت مشتری.

در روز پنج شنبه غیر انتفاعی دریافت تماس از آن بانکدار که گفت آن $900,000 نرم افزار تا به حال نشده است تایید شده توسط SBA قبل از وجوه زد. “ما در شمارش این پول برای کمک به ما از این طریق دریافت کنید در حالی که در آسمان در حال سقوط است” گفت: آقای Travers.

بانک مرکزی آمریکا سخنگوی آن است که در ادامه به روند برنامه های کاربردی در انتظار اضافی PPP بودجه.

برخی از صاحبان کسب و کار باید به حال شانس در بانک های کوچکتر که فعال بودند SBA وام دهندگان قبل از همه گیر. جولی Hubik صاحب بنای شنوایی شناسی در Lubbock که رفتار مردم با از دست دادن شنوایی دریافت PPP وام برای بیش از 150.000 دلار در مارس 8 از آمریکا بانک تجارت که در آن او تا به یک کسب و کار و حساب بانکی.

خانم Hubik گفت: او را مجبور به کردند حداقل نیمی از کارکنان خود را بدون پول.

سنگ بنای وام یکی از 636 وام با مجموع بیش از $101 میلیون و تصویب بودجه توسط آمریکا بانک تجارت در آوببکک که 1.1 میلیارد دلار دارایی دارند. نزدیک به 90 درصد از کسانی که وام های ساخته شده به مشتریان موجود.

برای بیشتر قسمت ها, بانک ساخته شده استثنا برای noncustomers که در حال حاضر می دانستم که کسی که در این بانک گفت: بانک آمریکایی اجرایی جیمز آرنولد.

“آن با حداکثر سرعت دویدن و یک خط تیره دیوانه به تمام مردم خود را به عنوان به سرعت به عنوان شما می توانید” آقای آرنولد گفت. “این یک نتیجه ناخواسته از بسته محرک است که هر کس می تواند در قایق قبل از آنها بسته درب.”

ارسال به اموزش سیمون در [email protected] و پیتر Rudegeair در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>