در کوئینز ساکنان تبدیل به coronavirus خالص ایمنی

نیویورک

زمانی که گرسنگی او رشد بیش از حد بزرگ Sharmila Moonga شروع به خوردن صفحات خالی از خاطرات خود را. به تنهایی در آپارتمان خود در این فصل بهار او می گوید: از دو هفته و بدون غذا.

در ابتدا او استقبال چالش زندگی تحت مستند با بهره گیری از خصوصی خود استقلال است. سپس او مانده برنج و عدس کاهش یافته است.

این مشاوران که نظارت او درمان سرطان – و اغلب به ارمغان آورد مواد غذایی – قطع بازدیدکننده داشته است. همسایگان در آپارتمان او را در کوئینز قصبه شهر نیویورک بیمار شد. زندگی با ناتوانی او در بر داشت انفرادی سفر به فروشگاه مواد غذایی شد و عملا غیر ممکن است. این معبد سیک که به استقبال او را با وعده غذایی گاه به گاه بسته خود را درب.

“این بود که ترکیبی از ترس و … خوب من انجام بدی چون من باید یک سقف بالای سر من,” او می گوید. “من واقعا نمی زیادی در مورد شکایت.”

بود نیز وجود دارد خجالت می گوید: خانم Moonga بودن قادر به دفع کردن برای خود. او اقدام به درخواست برای تحویل غذا از طریق این شهر تدریس خصوصی در خانه, اما این سیستم خودکار شکست خورده است. سرخوردگی و ضعف او صرف روز مصرف دارو با معده خالی.

او در بر داشت COVID مراقبت از همسایه شبکه در Facebook متقابل کمک در کوئینز. در مارس 1, یک کیسه, پر, برنج, میوه, ماکارونی و مواد غذایی کنسرو شده تحویل داده شد به ساختمان.

“آن را مانند کریسمس – شادی از شما دریافت چیزی است که شما به شدت نیاز دارید,” او می گوید.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

COVID مراقبت از تغذیه بیش از یک هزار خانواده در کوئینز متنوع قصبه یک بار به این بیماری همه گیر را کانون و بیش از یک پنجم این شهر را “ضروری” نیروی کار است. تلاش شده است که مقر آن در خارج از گاراژ Nuala O’Doherty-نرنااجو – یک جامعه سازمان در حال اجرا برای نیویورک دولت در قوه مقننه به عنوان یک وسیله موقت برای نیویورکی که خدمات شهرستان کافی نیست.

یک درهم آمیخته از همکاران پیوسته اند از جمله آواره کارگران مهاجر و repurposed مبارزات انتخاباتی داوطلبان. برای خانم O’Doherty-نرنااجو و همکار نامزدهای متعهد به جامعه خدمات بهداشت عمومی بحران ساختگی سیاست است.

“من خسته هستم” او گفت: با خنده جمعه چهار روز از تاریخ 23 ژوئن اولیه. “به طور معمول در یک کمپین شما به رویدادهای سیاسی, شما رفتن به راهپیمایی – من فکر می کنم من زمان تغذیه همسایه ها به خوبی سپری شد. چگونه می تواند ما نه آن را انجام دهید؟”

بحران انداخته است این شهر نابرابری به تیز امداد او می گوید:. به عنوان شهر قرقره از ویروس و اینچ نسبت به بازگشایی مجدد کمک های متقابل تلاش خواهم COVID مراقبت کمک به بازگرداندن کرامت بلوک بلوک. در خانم Moonga کلمات “نه قضاوت.”

“کانون کانون”

این همه دست به دست در عرشه خارج از گاراژ. بیش از چند ساعت آینده برخی از 120 خانواده در کوئینز مرکزی دریافت خواهد کرد یک کیسه با ارزش یک روز از مواد غذایی است. مو جاروب را به پایین موی دم اسبی خانم O’Doherty-نرنااجو هدایت بیش از یک دوجین نقاب داوطلبان در مه بعد از ظهر برای قرار دادن این کیسه در ماشین کههدایت یک رنگین کمان-ردیف صفحه گسترده. یک ماشین دیگر متوقف می شود و میآید آن تنه.

“اوه خدای بزرگ! یکی دیگر از کمک مالی!”

سارا Matusek/کریستین ساینس مانیتور

COVID مراقبت از همسایه شبکه داوطلبان آماده سازی کیسه های اهدا مواد غذایی در کوئینز نیویورک, مه 1 سال 2020 است. این کمک های متقابل گروه تغذیه بیش از یک هزار نفر از قصبه خانواده ها در طی این بیماری همه گیر.

با فشار دادن یک پلت فرم آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل, خانم O’Doherty-نرنااجو متوقف مبارزات انتخاباتی خود را برای مجمع ایالت نیویورک در تاریخ 13 مارس به تمرکز بر روی همسایگان نیاز دارد. او توسعه آغاز شد و با یادداشت های چسبنده بر روی درب. یک Facebook, گروه ظهور, آیا به عنوان نزدیک به 800 داوطلب.

“من باید بخشی از راه حل می گوید:” داوطلب Cordelia Persen. “من فقط نمی تواند نشستن در خانه و تماشای درد خود من همسایه.”

مردم به COVID مراقبت از خط تلفن توسط داوطلبان کارکنان. برای کمک به دسترسی به منافع دولت و دیگر منابع تماس گیرنده جفت اجتماعی کارگران از غیر انتفاعی با هم شریک ما می توانیم جامعه مرکز منابع که نظارت بر جمع آوری کمک مالی. پس از WNYC برفلد خانم Moonga در COVID مراقبت دریافت 1800 دلار در کمک های مالی در عرض 24 ساعت.

“من می خواهم به بیرون رفتن از کسب و کار” گفت: خانم O’Doherty-نرنااجو ماه گذشته. در عین حال تلاش ادامه داد تا در هفته گذشته با حداقل 1,864 اهدا کیسه های مواد غذایی 4,015 تماس و $45,000 مطرح شده است. جدید تمرکز فقط-راه اندازی شربت خانه مواد غذایی است که گسترش توسعه در بالا نیاز محله تاج.

اولین متولد آمریکا و از او ایرلندی خانواده او و اکوادور شوهر باید در زندگی Jackson Heights از سال 2001 که در آن موقع در محدوده آموزش و پرورش و خیابان ها امن تر به جامعه باغبانی. او همچنین صرف بیش از 20 سال به عنوان دادستان منهتن. بیش از آخر هفته عید پاک او کمک نپال تبت زن و شوهر, اختصاص وکالتنامه بیش از فرزندان خود را به یک دوست. این زن و شوهر به شدت بیمار بود با COVID-19 و نگران خود را برای کودک نو پا و 18 ماهه.

“کمک او بود که واقعا معنی دار می گوید:” Pratima Maharjan که بهبود همراه با شوهرش. “من واقعا به او اعتماد دارند و او را دوست دارم.”

اکثر ناحیه 34 ساکنان خارجی متولد شده و 6 نفر از 10 اسپانیایی هستند. منطقه همپوشانی با دموکرات در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز خاک.

پیش از روز سه شنبه شلوغ اولیه خانم O’Doherty-نرنااجو نیست تنها دولت و مجلس امیدوار است که چرخد و برای خدمت به جامعه است. نامزد جسیکا گنزالز-Rojas به طور موقت متوقف کمپین مارس 12.

“من سلامت عمومی فرد است. من نمی جرات قرار دادن جامعه در معرض خطر از آنجا که من در تلاش برای پیروزی سیاسی صندلی می گوید:” خانم گونزالس-Rojas, سابق, مدیر اجرایی, ملی, لاتین, موسسه بهداشت باروری.

او تیم را بریده مطالب و راه اندازی تلفن بانک برای پیگیری ساکنان ، او می گوید: هزاران نفر دریافت و تحویل مواد غذایی ، دارو و ملزومات دیگر و همچنین به عنوان کمک استفاده از کمک های دولتی. او همچنین میزبانی مجازی تاون هال برای زبان انگلیسی و اسپانیایی زبان در منافع عمومی.

متولد به پاراگوئه و پورتوریکو پدر و مادر, لاتین, نامزد اولویت بالا-کیفیت مراقبت های بهداشتی برای همه, همراه با مهاجر و تجاوز به حقوق و عدالت کیفری اصلاحات.

نامزد شادی Chowdhury, یک بنگلادشی آمریکایی مهاجر راننده تاکسی و کار سازمان به دنبال تقویت طبقهی کارگر از طریق یک “فرفره کارگر معامله جدید است.” مراقبت های بهداشتی و مقرون به صرفه مسکن نیز در دستور کار خود دارد.

“من به نمایندگی از جامعه کارگران که کمتر شده است که باید نوع بدون صدا درآمد تضمین شده بدون مراقبت های بهداشتی – من نمی باید مراقبت های بهداشتی می گوید:” آقای چودری همچنین عضو متحده آمریکا گارد ملی. با خانواده در بنگلادش به حمایت از او صرف این بیماری همه گیر دستکاری خدمات اجتماعی نیاز برای به دست آوردن یک زندگی و مبارزات انتخاباتی خود بود که “به حداقل برسد به نزدیکی مکث برای چندین هفته در اواخر ماه مارس به خیلی از آوریل است.”

آقای چودری شرکت دهکده کوئینز کمک های متقابل شبکه یک قصبه گسترده ابتکار او می گوید: سازمان تحویل مواد غذایی به بیش از 1000 خانواده از اواخر ماه مارس است. به عنوان یک داوطلب اعزام و تحویل راننده را سازماندهی ویژه تحویل در ماه رمضان. مهاجر مدافع نیز اهدا 10 ماسک به COVID مراقبت از داوطلبان.

با توجه به مبارزات انتخاباتی خود, سایت, سفید, وقت عضو مجمع مایکل DenDekker به حالت تعلیق در مبارزه در مارس 12 (فرماندار در نهایت کاهش دادخواست مورد نیاز با توجه به همه گیر). شش-اصطلاح دموکرات توسعه شامل توزیع مواد غذایی و تجهیزات حفاظت فردی و همچنین به عنوان کمک به تشکیل و با بیمه بیکاری ادعای سخنگوی آقای DenDekker نوشت نظارت بر بیش از ایمیل.

گرسنگی اضطراری

در یک شهر بیش از 8 میلیون نفر به طور معمول حدود 1.2 میلیون نفر در حال غذا نا امن. در طول دوره این بیماری همه گیر این شهرستان را برآورد رشد کرده است به 2.2 میلیون نفر است.

شهر نیویورک چرخید برخی از 1.5 میلیون وعده غذا در روز از طریق سایت وانت و تحویل – شبکه نظارت شهردار منصوب “مواد غذایی تزار” کاترین گارسیا وزارت بهداشت کمیسر. در حالی که این شهر تخمین زده شده 360,000 غیر مجاز کارگران واجد شرایط برای مزایای مانند محرک اقتصادی فدرال کنترل مواد غذایی تمبر و یا بیمه بیکاری این شهرستان اضطراری منابع غذایی ارائه شده بدون در نظر گرفتن وضعیت مهاجرت.

“ما تعهد خود در این شهر که هیچ نیویورکر را گرسنه به دلیل این بحران” گروه دستیار کمیسر امور عمومی جاشوا گودمن گفت: نظارت در مه. “هر کسی که نیاز به نباید ترس به رسیدن برای کمک به.”

خانم O’Doherty-نرنااجو به نام شهر وعده غذایی جزوات ناکارآمد و نفع بیشتر کمک موقت است که اجازه می دهد خانواده های غیر مجاز به فروشگاه خود را. او می گوید: اکثر COVID مراقبت تماس گیرنده برای هفته ها شده اند مواد غذایی ناامن مهاجران.

“بهترین گام این است که مواد غذایی تمبر بنابراین خانواده می تواند خود را به فروشگاه مواد غذایی با عزت خرید فرهنگی مناسب مواد غذایی که آنها می خواهند … و طبخ در خانه خود را,” او می گوید. با توجه به فدرال coronavirus امداد, هر, نیویورک, مکان عمومی, مدرسه, دانش آموز – بدون توجه به وضعیت مهاجرت – دریافت خواهد کرد تا 420 دلار برای مواد غذایی مزایای.

برخی از نیویورک گزارش داده اند که ممکن در مواد غذایی اضطراری سیستم. خانم Moonga می گوید او به نام شهر نیویورک 311 خط سه یا چهار بار به پرس و جو در مورد وعده غذایی رایگان تحویل. سیستم خودکار نمی تواند تشخیص لهجه اش به عنوان یک زن هندی او می گوید: پس از آن کارگردانی او به اشتباه بخش هر بار (یک بار به “سر و صدا شکایت”).

سراسر شهر بود تعطیلی از pantries غذا و آشپزخانه سوپ به اوج خود رسید و در 39 درصد توسط اواسط ماه آوریل با توجه به گزارش منتشر شده در این ماه. اقتصادی و اجتماعی فاصله گرفتن محدودیت های اجباری این سایت به شاتر با توجه به یافته های این شهر بزرگترین گرسنگی-سازمان امداد مواد غذایی, بانک شهر نیویورک است. برانکس – شهر فقیرترین قصبه و مرکز فعلی از شیوع – تا به حال نیمی از آن مواد غذایی اضطراری برنامه های نزدیک و پس از ملکه در 38%.

Hourslong خطوط در مواد غذایی pantries همچنین عناوین ساخته شده. (آقای گودمن شهرستان سخنگوی اشاره می کند که مناسب اجتماعی فاصله منجر به خطوط دیگر.) زمانی که استوارت دادلی دیدم خطوط از مردم در حال انتظار برای جزوه در کلیساها و مدارس را موجب او را به همکاری با COVID مراقبت. مالک Queensboro رستوران در ارتفاعات Jackson قبلا اهدای وعده های غذایی به خط مقدم قهرمانان در یک غرق شهرستان-اجرای بیمارستان.

“ما متوجه است که تا آنجا که آن را بزرگ می شود قادر به ارائه وعده های غذایی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد مانند وجود دارد بسیاری از مردم که نیاز است به مراتب بیشتری در این لحظه,” او می گوید. COVID مراقبت استفاده Queensboro پیاده روی در یخچال و فضای آشپزخانه به جمع آوری مواد غذایی و کمک های مالی برای هفته ها. آقای استوارت می گوید: eatery به زودی باز برای پیاده رو صندلی در زیر شهر “فاز 2.”

Felipe Idrovo یک اکوادور مهاجر که پشتیبانی از خانم O’Doherty-نرنااجو ستاد انتخاباتی آغاز شده تحویل برای COVID مراقبت در ماه مارس است. ماه آینده نامزد خانواده و دیگر اعضای کلیسا به او کمک کرد تا حرکت به عنوان او مجبور شد برای پیدا کردن یک آپارتمان جدید – در حالی که مبارزه با COVID-19.

آقای Idrovo تا به حال یک بهار. او خود را از دست داده کارخانه های شغلی در ماه مارس (آوریل در شهرستان نرخ بیکاری سه برابر شده). ویروس لغو کلیسا و خود را داوطلب کار در هیئت مهاجر-گروه حقوق را در جاده ها, New York. برادرش درگذشت COVID-19 پس از نه سال در خانه سالمندان.

در حال حاضر بازیافت آقای Idrovo می گوید داوطلب شده است شخصی و بخشش.

“من ماندن فعال انجام آنچه من می توانم” او می گوید. “این واقعا کمک می کند تا خالی کردن درد من.”

“فقر واقعی دشمن”

در روز روشن و روز اول ماه مه در لبه یک ملکه محله ده ها تن از مردان ایستاده با پشت خود را به حصار. یک گام برای محدود کردن با arm تمدید مذاکرات به رانندگان خروج از بزرگراه. اما وجود دارد هیچ حرکت مشاغل, هیچ, ساخت و ساز, هیچ باغبانی گیگابایت است.

یک ساعت می گذرد و هیچ کس متوقف می شود. این کارگران روز صبر کنید به عنوان آنها هر روز انجام دهید.

“وجود دارد هیچ کار برای دو ماه می گوید:” جاناتان غیر مجاز مهاجر از گواتمالا که ترجیح داده به چاپ گذشته خود نام.

“بسیاری از دوستان ما در خیابان زندگی می کنند در حال حاضر. آنها دیگر نمی تواند پرداخت اجاره بها” دیگری می گوید که کاهش یافته است را به نام خود برای امنیت.

COVID مراقبت دست از 470 صعود ناهار به کارگران روز. امروز جاناتان یکی از آنهایی که خوش شانس. او با تشکر از داوطلبان. محکم قهوه ای کیسه کاغذی با یک ساندویچ در داخل او خوشحال است او می گوید.

در حالی که تولید و ساخت و ساز احیا ژوئن 8 در شهر “مرحله 1” بازگشایی پدرو رودریگز می گوید کارگران غیر مجاز’ خانواده هنوز سه ماه پشت در اجاره و آب و برق دیگر است که اولویت بیش از مواد غذایی است. “فقر واقعی دشمن” او می گوید.

آقای رودریگز مدیر اجرایی La Jornada یک شربت خانه مواد غذایی است که با اتکا بر کمک متقابل داوطلبان برای کمک به ارائه مواد غذایی به ساکنان تاج محله.

نیاز به منفجر شد. در ماه ژانویه, La Jornada خدمت برخی از 1000 خانواده در هفته است. در حال حاضر تا به 6000 خانواده در حال خدمت هفتگی; آقای رودریگز برآورد یک سوم غیر مجاز. همکاری با COVID مراقبت و با هم ما می توانیم در هفته گذشته آن را راه اندازی یک جدید شربت خانه مواد غذایی در کوئینز موزه با هدف تغذیه 1,000 خانواده یک هفته به عنوان COVID مراقبت متوقف منظم تحویل.

“در حال حاضر میلیون ها نفر از مردم احساس فقر و آنها هرگز احساس کرده ام که قبل از” او می گوید. به عنوان کسانی که مشاغل از دست رفته شروع به بازگشت به کار او شگفتی اگر ماه گذشته’ اقتصادی خراب خواهد شد الهام بخش جدید همدلی برای دیگران.

“چه اتفاق می افتد نظرات خود را فقیر بر نیازمندان در بیوه های یتیم در مهاجران … از آنجایی که آنها بخشی از آن گروه است؟”

خانم Moonga می گوید او ارائه می دهد مواد غذایی به مبارزه همسایه ها در ساختمان است. او ادامه داد: برای دریافت COVID مراقبت از مواد غذایی هر چند هفته همراه با بررسی بارگیری در تماس است. او به تازگی گروه خواست تا اگر آن را ممکن است برای پیدا کردن برخی از نخ.

با تشکر به یک غریبه کمک مالی به نخ تبدیل به یک بیماری همه گیر برکت و رحمت است. او تا به حال لمس بافندگی از تابستان 2018 زمانی که او مبتلا به سرطان است.

“آن را مانند بهشت می گوید:” خانم Moonga. او با استعداد یک داوطلب رز رنگی قلاب دوزی قلب است.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, همه ما coronavirus پوشش رایگان است. هیچ paywall.

ترجمه مقاله

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>