در پاریس عاشقان تحمل قرنطینه برای بهتر یا بدتر

پاریس—Faiza فرح به خاطر هیجان ریشه کن زندگی خود را در اوکلند کالیفرنیا برای حرکت به شهر عشق به ازدواج با یک فرانسوی است.

“آن را مانند زندگی یک رویا” 37 ساله آمریکایی می گوید.

امروز خانم فرح است پناه با شوهرش و 11-ماه-پیر پسر در 400 فوت مربع آپارتمان پس از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی دستور ملی مستند در مارس 16 به سرعت گسترش جدید کروناویروس.

Faiza فرح راست گفت: او شوهر و پسر او در حال تطبیق با زندگی در آپارتمان خود در پاریس.

عکس: FAIZA فرح

“هنگامی که من این خبر را شنیده من فکر کردم: ما قصد کشتن یکدیگر,” او گفت:.

شهر عاشقانه پس زمینه—پیاده روی در کنار رود سن ازدواج پیشنهادات در برج ایفل—تنظیم به دوران حبس.

تنها مردم نمی توانند در تاریخ. زوج هنوز از آشنا شدن با یکدیگر به صورت یک انتخاب: حرکت در کنار هم برای یک مستند و یا صرف آن از هم جدا است. زندگی زناشویی تبدیل شده است یک دستکش بلند از کارهای خانه و مراقبت از کودک. کسانی که عجیب و جالب پاریس, آپارتمان, محکم بسته بندی شده به این شهرستان را از مناطق تاریخی تبدیل شده اند به سادگی کوچک است.

“من شوخی با همسرم در مورد چگونه وجود دارد می تواند یا یک نوزاد جدید بوم یا یک قله در طلاق” خانم فرح می گوید.

در چین که در آن همه گیر شروع بسیاری از زوج ها تصمیم گرفتند برای دومی. اداره امور مدنی در شهر شیان در شمال غربی استان شاآنشی گرفتگی شد با طلاق برنامه زمانی که آن را دوباره باز در مارس 2 پس از یک monthlong بسته شدن رسمی وجود دارد گفت. این افزایش می تواند ناشی از تقاضا است که ساخته شده است تا در حالی که دفتر بسته شد—علاوه بر تنش های داخلی ایجاد شده توسط lockdown رسمی گفت.

مقررات در حال حاضر اجازه می دهد تا مردم به قدم از خانه تنها به صورت خاصی برخوردار است. یک زن و شوهر قدم در نزدیکی برج ایفل در مارس 18.

عکس: کریستف archambault/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

در پاریس, دو فاک, تا به حال کمتر از 16 ساعت به ارزیابی وضعیت ارتباط خود را قبل از مستند لگد در و پلیس شروع به طور آهسته از جریمه برای هر کسی گرفتار در خارج از خانه خود بدون بهانه های معتبر.

کاترین پایین a 33-year-old مواد غذایی نویسنده از بوستون تا به حال شده است در پاریس زندگی می کنند به مدت شش سال از زمانی که او ملاقات دوست پسر او بیش از این برنامه آشنایی Bumble سال گذشته است. ساعت قبل از مستند فرانسوی بسته بندی چند چمدان و نقل مکان کرد با تبدیل شدن به اولین بار زندگی می کنند ،

“من استفاده می شود به داشتن مخاطبان 24/7,” او می گوید.

در شهرستانها در سراسر جهان, بالکن, خوانندگی, تمرینات و دیگر بداهه حوادث می تواند پر کردن سکوت خیابان های خالی. در اینجا این است که چگونه توسعه راه های خلاق برای ارتباط با دیگران است کمک به برخی از افراد در مقابله با کروناویروس قرنطينه. عکس: Alberico/Fotogramma/Ropi/زوما پرس

خانم پایین در ابتدا نگران است که به دام افتاده بودن با هم در یک آپارتمان یک خوابه را بیش از حد فشار در ارتباط است. او یک جغد است. او پسر یک مشاور می شود تا اوایل و نگه می دارد در یک برنامه. آنها هر دو استفاده می شود به انجام همه چیز خود را در راه او می گوید: اما تا کنون تجربه شده است محکم اوراق قرضه خود را.

زن و شوهر ظهور یک بطری شامپاین به جشن خود را در هفته اول با هم زندگی می کنند. آنها در حال نگه داشتن یک دیگر به جشن پایان مستند.

کاترین و دوست پسر بازی یک شومینه تصویری در لپ تاپ برای کمک به آپارتمان او احساس گرم و نرم تر.

عکس: کاترین پایین

“من خیلی ممنون من لازم نیست برای رفتن از طریق این به تنهایی می گوید:” خانم پایین. “من مطمئن هستم که ما به تب کابین در برخی از نقطه, اما هنوز رتبهدهی نشده است.”

برای برخی از زوج های دیوار در حال حاضر بسته شدن در. هوگو 26 ساله و اجتماعی-مدیریت رسانه, ملاقات دوست دختر خود را چند ماه پیش. او در محل خود را هنگامی که مقامات دستور داد هر کس در خانه بمانند و او تصمیم به ماندن قرار داده است. بعد از چند روز یک سکوت ناراحت کننده مجموعه در.

“ما در حال یادگیری به حوصله با هم” هوگو می گوید. “من بسیار نگران روابط ما.”

ژولیت 24-year-old اجتماعی-علم, دانش آموز, نیست آماده به شیرجه رفتن با دوست پسر خود. او ملاقات Adrien یک سال و نیم پیش در یک برگر مشترک که در آن او کار می کرد به عنوان یک پیشخدمت زن. او یک مشتری به طور منظم. او روز گذشته در کار او نوشت: شماره خود را بر روی یک دستمال سفره در سمت چپ و آن را بر روی میز.

به اشتراک گذاری افکار خود را

چگونه شما و شریک زندگی خود را مدیریت قرنطینه? پیوستن به مکالمه زیر.

شب قبل از مستند زن و شوهر به اشتراک گذاشته یک بطری شراب قرمز و برخی از saucisson قبل از رفتن راه جداگانه خود را. ژولیت مطمئن نیست چگونه نزدیک آنها را در تماس ماندن در طول مستند.

“من واقعا یک تلفن فرد,” او می گوید.

برخی از زیادی ندارد از یک انتخاب است. Léa Hoche یک 22 ساله تاریخ هنر دانشجو می گوید: او می خواست او تا به حال کسی را به صرف این مستند با. او به تازگی شکست تا با دوست پسر خود است و در حال حاضر ماندن با پدر او یک دکتر که با این نسخهها کار در تمام طول روز.

او تماس های دوستان خود را در FaceTime و چت در دوستیابی برنامه Tinder. قبل از مستند ترین مردان در یک عجله به ملاقات چهره به چهره. که دیگر یک گزینه است. خانم Hoche امیدوار جدید محدودیت ها منجر به یک ارتباط معنی دار و اضافه کرد که او شده است چت برای روز با یک مرد جوان او ملاقات بیش از برنامه است.

“این یک چیز مثبت در این همه می گوید:” خانم Hoche.

ادامه مطلب

  • ‘ضرورت’ در اروپا: بلژیک, سیب زمینی سرخ کرده باگت فرانسوی و هلندی شاهدانه
  • فرانسه وعده 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه برای کسب و کار به عنوان کشور می رود تحت مستند
  • فرانسه پاکسازی سفارشات در سراسر کشور مستند بیش از Coronavirus

زمانی که خانم فرح به پاریس نقل مکان کرد آن تابستان 2018 و شهرستان نشئه به فرانسه تیم ملی فوتبال ساخته شده یک اجرا برای جام جهانی. او ازدواج کردم فقط چند روز قبل از فرانسه برنده نهایی است. پاریس گرفت و با شادی به عنوان جمعیت آب گرفتگی شانزه لیزه خیابان به جشن می گیرند.

“آن را مانند زمان باور نکردنی,” او می گوید.

خانم فرح می گوید همه خانواده به خوبی انجام می دهند در تنظیم به یک واقعیت جدید است. او و همسرش به اشتراک گذاری کارهای در خانه به مطمئن شوید که آنها نمی افتد در محل کار. آنها را تحت فشار قرار دادند میز قهوه در برابر دیوار به اتاق را برای نوزاد خود را به خزیدن به اطراف.

“وجود دارد نه مقدار زمان بیکار به انتخاب یک مبارزه” خانم فرح می گوید.

یک زن و شوهر قدم در کنار رود سن در پاریس در طول coronavirus مستند هفته گذشته است.

عکس: مرچل Aurore/Abaca مطبوعات/زوما پرس

در شب شوهرش چرخه در اطراف بلوک به گرفتن برخی از هوای تازه. مقررات اجازه می دهد مردم را به گام از خانه تنها برای نزدیکی مواد غذایی دارو و یا ورزش و یا به رفت و آمد اگر آنها نمی تواند از خانه کار می کنند اما نیاز به حمل اسناد و مدارک خود را توجیه گردش.

با پسرشان در تخت با 7 p. m. زن و شوهر است که شب به خود به چت و طبخ. که یک تغییر برای خانم فرح که ترجیح میدهد به ناهار خوردن و یا سفارش در اما تا کنون او می گوید: او با بهره گیری از جدید معمول است.

چه بیشتر گسترش ویروس و افزایش تلفات خانم فرح ترس بیش از حد به ترک خانه.

“در برخی از راه های آن است یک برکت و رحمت به این زمان با هم,” او می گوید.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates. ثبت نام در اینجا.

نوشتن به Noemie Bisserbe در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>