در لس آنجلس یک اقتصاد ساخته شده بر روی مترجمان آزاد وتکه

آب نبات Ibarra تا به حال شش شغل در آغاز سال 2020 است. در حال حاضر او هیچ است.

در ماه مارس با یک بیماری همه گیر زده اقتصاد در سقوط آزاد یک هدف تجاری است که در آن او در حال رفتن به انجام لغو شد, به عنوان حداقل شش دیگر هالیوود پروژه ها. غیر از بازیگری شغل او تا به حال برای کمک به پرداخت صورتحساب به عنوان یک محقق خصوصی و مترجم خشک شده به دلیل محدودیت های مسافرتی و ممنوعیت غیر خودی در دادگاه و بیمارستان ها.

در هفته های اخیر برخی از ترجمه کار دوباره عملا و او به کاوش مشتری-خدمات کار می کنند اما آن را می پردازد تنها 9 دلار در ساعت است.

“این piddlings” این مادر تنها در 40s خود را گفت. “فقط آن را واقعا سخت به ماندن امیدوار.”

بازیگر و تهیه کننده ایبررا آب نبات است که در میان مترجمان آزاد خلاق مبارزه در طول بیماری همه گیر.

مترجمان آزاد خلاق—با کمی کار حفاظت و درآمد متکی به مردم ترک خانه های خود شده اند برخی از سخت ترین ضربه در coronavirus محور رکود با توجه به اقتصاددانان. نوازندگان و تولید خدمه سوار-به اشتراک گذاری رانندگان و مربیان شخصی در میان برای اولین بار به از دست دادن کار و به احتمال زیاد در میان گذشته به دست آوردن مجدد زمین را از دست داد در ماه های آینده ،

“این مترجمان آزاد آنها بیشتر رنج می برند زیرا آنها نمی توانند با تکیه بر این شرکت بزرگ برای محافظت از [آنها] گفت:” ویلیام یو یک اقتصاددان در UCLA اندرسون دانشکده مدیریت.

است که در خصوص خبر بد برای لس آنجلس که دارای بالاترین درصد از مترجمان آزاد خلاق در زمینه هر یک از 15 بزرگترین مناطق شهری در ایالات متحده با توجه به یک تجزیه و تحلیل از Fiverr بین المللی با مسئولیت محدود., اجرا می شود که یک وب سایت اتصال مترجمان آزاد و کارفرمایان است. L. A. بود ششم بالاترین نرخ بیکاری در میان مناطق عمده شهری در ماه آوریل با توجه به به روز رسانی های اخیر از ایالات متحده آمریکا اداره آمار نیروی کار. دولت آمار و ارقام ممکن است قرار داده لس آنجلس-منطقه بیکاری در حدود 21 درصد است.

برخی از مترجمان آزاد در لس آنجلس می گویند که آنها به فکر ترک به طور کامل بالا بردن سوال در مورد آینده یک شهر کامل بلند خلاق کارگران که پرداخت صورتحساب با, دوم, سوم و چهارم, مشاغل.

نیویورک و Nashville که هم تعداد زیادی از مترجمان آزاد خلاق در زمینه های در حال پیشی ملی بیکاری به عنوان به خوبی.

منطقه خلیج سان فرانسیسکو و سن دیگو غلظت بالایی از مترجمان آزاد, بیش از حد, اما بسیاری از کار در شغل های فن آوری مانند توسعه نرم افزار که تا حد زیادی تحت تاثیر اجتماعی-فاصله محدودیت اقتصاددانان گفت.

کارگران می گویند بازار آزاد است آب گرفتگی با افرادی که مشاغل از دست رفته و کارفرمایان درخواست آنها را به انجام بیشتر برای کاهش پرداخت—و یا فقط به زمین و خدمات خود را—به دلیل رقابت بسیار شدید. پروفایل لس آنجلس مبتنی بر مترجمان آزاد انجام, موسیقی, صوتی و تصویری-ویرایش کار تقریبا دو برابر در Fiverr بین ماه های فوریه و مارس ،

فدرال کمک های اضطراری بسته از مارس می دهد بیکاری در دولت برنامه های طول و عرض جغرافیایی به پرداخت مترجمان آزاد و فرفره کارگران مزایای بیکاری. کالیفرنیا است که آنها را تقریبا مشابه به عنوان کسانی که با شغل تمام وقت تا 450 دلار در هفته از طریق پایان سال است. اضافه فدرال تقویت آن پرداخت 600 دلار در هفته به پایان می رسد در هفته آخر جولای.

این مشکل برای کسانی که کارگران شده است بخشی از یک موج توفنده لس آنجلس منطقه اقتصاد است. همراه با فیلم و هنر آن است که رانده شده توسط مهمان نوازی با تکنولوژی بالا تولید و تجارت بین المللی, همه صنایع را ویران کرد همه گیر و به احتمال زیاد به بازگشت به گفته اقتصاددانان.

آن بیکاری به مراتب پیشی کالیفرنیا دیگر شهرستانها.

تعداد coronavirus عفونت در لس آنجلس افزایش یافته است به شدت. شده اند وجود دارد بیش از 100,000 موارد Covid-19 در شهرستان, با توجه به وزارت بهداشت دوم بیشتر در کشور پشت شهر نیویورک است.

نوازندگان و تولید خدمه سوار-به اشتراک گذاری رانندگان و مربیان شخصی در میان برای اولین بار به از دست دادن کار و به احتمال زیاد در میان گذشته به دست آوردن مجدد زمین را از دست داد در ماه های آینده ،

در ژوئن 12, لس آنجلس مجاز انواع مختلفی از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله فیلم و تلویزیون تولید و هتل ها و سالن های ورزشی, موزه ها و باغ وحش. اما این حرکت در آمد و با ظرفیت های جدید محدودیت و تمیز کردن قوانین است که مترجمان آزاد می گویند را انجام کسب و کار دشوار است.

مربی تناسب اندام سوفیا دالتون, 37, گفت: هیچ یک از مشتریان مایل به آموزش در فرد در ورزشگاه او با استفاده از در سانتا مونیکا که بازگشایی به علت ترس از ابتلا به Covid-19.

او را به 14 مشتریان آموزش آنلاین تصویری از اوج 54. چند که ترک هستند نویسندگان و هنرمندان که از شغل خود و خواسته برای بازپرداخت.

“من احساس می کنم نوع تحت فشار قرار دادند و ما هرگز قادر به بازگشت در” او گفت:.

به اشتراک گذاری افکار خود را

آیا شما یا کسی که شما می دانید که کار به عنوان یک مترجم آزاد? چه شده است تجربه خود را در طول همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

استفانی هافمن 32 ساله یک صدای پیانو و معلم را از دست داده بسیاری از دانش آموزان خود را هنگامی که همه گیر مردم مجبور به ماندن در خانه. یک سوم بازگشته اند اما او ترس آنها نمی خواهد چوب به علت ناکامی با آموزش مجازی. او تا به حال به لغو زنده تلاوت برای دانش آموزان خود را بیشتر نوسانات انگیزه خود را.

او پس انداز و کمک های فدرال کمک کرده اند پوشش اجاره, اما او رد شده است تمدید مزایای بیکاری تا کنون و به زودی در صورت مالی حساب.

مربوط تصویری

جکسنویل بیچ صاحب رستوران همین Nicol توضیح می دهد که چگونه او این است که نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان امن از coronavirus در حالی که همچنین مطابق با دولت اشغال مقررات به عنوان فلوریدا رسیده جدید پرونده در ماه ژوئن. عکس: همین Nicol/TacoLu

استرس در حال ساخت است. برخی از شب او خواب ندارد. او شده است با کمر درد و سفت کردن عضلات گردن بد برای یک خواننده است. او می گوید: او می تواند شنیدن صدای او رو به وخامت است.

خواهر کوچکتر او یک بازیگر است و در حال حاضر سمت چپ آپارتمان آنها به اشتراک گذاشته شده به حرکت در با پدر و مادر خود را پس از از دست دادن شغل خود خانم هافمن گفت. آنها نزدیک به روزانه اغلب گریان تماس های تلفنی است که در آن خانم هافمن می گوید او تلاش می کند به تشویق خواهرش و اجتناب از صحبت کردن در مورد آینده.

لس آنجلس در ژوئن 12 مجاز انواع مختلفی از کسب و کار برای بازگشایی, از جمله فیلم و تلویزیون. اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد هفته قبل از صنعت فیلم ری استارت تولید. در اینجا سونی پیکچرز استودیو.

بیشتر

  • PPP وام پنجره بسته است با 134 $میلیارد دلار هنوز هم در ارائه
  • رئیس بانک فدرال می گوید اقتصاد مواجه با چالش های جدید از Coronavirus

نوشتن به تیموتی Puko در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im