در کنتاکی یک فرماندار دموکرات دستاوردهای جدید طرفداران: جمهوری خواهان

هر شب او آغاز می شود به همان شیوه. “ما از طریق این می گوید:” کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear مدت کوتاهی پس از گرفتن روی سکو. “و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

فرماندار Beshear ممکن است صحبت از یکی از کشور COVID-19 “نقاط داغ” اما شبانه اش 5 p. m. جلسات مطبوعاتی را تبدیل به یک اطمینان مراسم برای بلوگراس, دولت با بیش از یک دوجین خود شناسایی محافظه کار Kentuckians مصاحبه با مانیتور ارائه شرم ستایش خود را برای فرماندار دموکرات. او ارائه توصیه های عملی مانند این که چگونه به توضیح وضعیت کنونی به کودکان به عنوان به خوبی به عنوان جدید دستور اجرایی مانند توقف مسکن اخراج و گسترش بیکاری واجد شرایط.

مهم, می گویند خود را محافظه کار و حامیان آقای Beshear ماندن درست به “با هم” بخشی از بیانیه افتتاحیه با اجتناب از حزبی زبان و سرزنش تغییر. فقط چند ماه پس از ضرب و شتم منفور فرماندار وقت آقای Beshear اثبات آن را ممکن است برای برقراری ارتباط موثر با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در طول بحران.

“او به من داده است امیدواریم که ما می تواند به نوبه خود در اطراف این می گوید:” دومینیک رنگ بمانند-مادر در خانه از Lexington که برای رای دادن آقای Beshear اما در حال حاضر آوازی فن. “هر دو coronavirus و کشور ما میکنند.”

هر شب او آغاز می شود به همان شیوه. “ما از طریق این می گوید:” کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear مدت کوتاهی پس از گرفتن روی سکو. “و ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

هیچ دولت بوده است در امان از COVID-19 و در حالی که فرماندار Beshear ممکن است صحبت از یک ملت را “نقاط داغ,” شبانه اش 5 p. m. جلسات را تبدیل به یک اطمینان مراسم برای Kentuckians. مادران توقف خود شام آماده سازی به نوبه خود در تلویزیون را با حجم 20-چیزی لحن به آنلاین سازمان دیده بان احزاب است.

اعضای هر دو طرف در بلوگراس, دولت می گویند آقای Beshear روزانه جلسات یک آرامش پادزهر به این اضطراب برابر با بیش از یک دوجین خود شناسایی محافظه کار Kentuckians مصاحبه با مانیتور ارائه شرم ستایش خود را برای فرماندار دموکرات. دومینیک رنگ بمانند-مادر در خانه از Lexington که رای برای آقای Beshear را جمهوری خواه حریف فقط چهار ماه پیش پیدا کرده و خودش را ایجاد و به اشتراک گذاری الگوهای رفتاری در یک نرم افزار-Beshear Facebook گروه از بیش از 180,000. برخی از فرماندار محبوب ترین عبارات از جلسات حتی به بازار عرضه شده بر روی تی شرت و لیوان با درآمد حاصل از رفتن به دولت COVID-19 امداد بودجه.

او نه تنها فرماندار با بهره گیری از افزایش محبوبیت در حال حاضر. نظرسنجی ملی اخیر یافت قوی دو حزبی حمایت دولت و مدیران با تقریبا 75 ٪ از آمریکایی ها تصویب خود را از فرماندار و مدیریت بحران است. جمهوری خواه Govs. مایک DeWine از اوهایو و لری هوگان مریلند موفق به کسب ستایش گسترده برای اقدام قاطع در اوایل. برخی از فرمانداران باید رکورد ضربه تصویب رتبه بندی مانند نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که روزانه جلسات را ساخته اند او چیزی از ملی ، آقای Beshear مخاطبان است که به مراتب کوچکتر از فرماندار کومو است اما طرفداران خود را به نظر می رسد به همان اندازه سرسخت.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

هر شب به تازگی انتخاب فرماندار به روز رسانی وضعیت خود را با آرامش و اطمینان اما بدون ترس از بسیاری از Kentuckians می گویند. او ارائه توصیه های عملی مانند این که چگونه به توضیح وضعیت کنونی به کودکان و همچنین دولت را دقیق مهار برنامه است. او اعلام جدید اجرایی سفارشات به زندگی روزمره ساده تر مانند توقف تمام مسکن اخراج و گسترش بیکاری واجد شرایط.

مهم, می گویند خود را محافظه کار و حامیان آقای Beshear ماندن درست به “با هم” بخشی از بیانیه افتتاحیه با اجتناب از حزبی زبان و سرزنش تغییر. مانند دیگر ایالات متحده فرمانداران منتخب در ایالات متحده است که تکیه به حزب مخالف آقای Beshear مبارزات انتخاباتی به عنوان یک نسیم که رسیدن به سراسر راهرو. اما مردم محلی می گویند که او انجام داده بیشتر از آن فقط چند ماه پس از به سختی ضرب و شتم به طور گسترده ای محبوب فرماندار وقت. او اثبات آن را ممکن است برای برقراری ارتباط موثر با هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات ها در طول بحران.

“او به من داده است امیدواریم که ما می تواند به نوبه خود در اطراف این می گوید:” خانم رنگ. “هر دو coronavirus و کشور ما میکنند.”

خانم رنگ می گوید: او هرگز رای برای حزب دموکرات اما اگر آقای Beshear اجرا می شود برای انتخاب مجدد در سال 2024 او را نه تنها به او رای او را داوطلب برای مبارزات انتخاباتی خود را. مادر او دبورا رنگ عهد او هرگز رای برای حزب دموکرات پس از دیدن چگونه حزب تحت درمان جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن – اما می گوید او را شکستن است که به قول آقای Beshear.

“او را به انجام آنچه که من آرزو می کنم همه سیاستمداران را انجام دهد که در کنار سیاست های آن و تمرکز بر روی آنچه که خوب است برای کشور می گوید:” دبورا رنگ.

هنگامی که خبرنگاران سعی کنید به “طعمه” آقای Beshear و سوالات در مورد فدرال پاسخ و یا کشورهای دیگر او به طور معمول تغییرمسیر گفتگو. رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن هفته گذشته اعلام کرد که او می خواهم به کشور بازگشت و در حال اجرا با عید پاک برای مثال آقای Beshear خواسته شد روزانه خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی اگر او در نظر گرفته رئیس جمهور “واقع بینانه است.” فرماندار نمی مرجع جمهور در پاسخ خود را عوض کرد و گفت که آمریکایی ها نیاز به آماده برای فداکاری بیشتر و صبر کنید دیگر برای محافظت از یک دیگر.

“من فقط شنیدن بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن هجوم اطراف این می گوید:” کتی ساموئلز یک پرستار ثبت شده از لویی که رای برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 و قصد دارد به او رای دوباره در ماه نوامبر. او برای رای دادن نیست آقای Beshear و اگر انتخابات برگزار شد و فردا دوباره او مطمئن است او را تغییر دهید او رای بدهند. اما در حال حاضر او قدردانی چگونه آقای Beshear به نظر می رسد به دنبال همه کنتاکی نه فقط خود ، “من درک این واقعیت است که Beshear است نه فعالیت سیاسی این حق در حال حاضر.”

“من شروع به سوال که آیا او یک دموکرات یا نه می گوید:” خانم رنگ خنده. “من حتی شروع به سوال اگر او یک سیاستمدار – و من دوست دارم که.”

البته نه هر کس در کنتاکی است چگونه خوشحال که خود فرماندار است که دست زدن به همه چیز.

الکس Slitz/لگزینگتون هرالد رهبر/AP

هری پاول با این نسخهها کار برای تغییر متحرک در کنتاکی تئاتر در Lexington, Kentucky, مارس 18 سال 2020 است. تئاتر بسته شده است بعد از یک فرمان اجرایی از اندی رژیم صهیونیستی است. Beshear درخواست همه رو به کسب و کار را به کمک به مبارزه با گسترش coronavirus.

شبیه به حزبی بحث اتفاق می افتد در سطح ملی برخی از کنتاکی محافظه کاران بر این باورند که فرماندار تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر رفته اند بیش از حد بی ارزش صدمه زدن به اقتصاد است. در مارس 19, جمهوری قانونگذار در زمینه اصلاحیه به لایحه در ایالت کنتاکی خانه اجازه می دهد ساکنان به شکایت دولت اگر یک مدیر اجرایی جهت منفی تحت تاثیر قرار کسب و کار خود را. و آقای Beshear کشیده شده انتقاد از سمت چپ با برخی از طرفداران محیط زیست را متهم فرماندار با استفاده از COVID-19 به عنوان یک سرپوش و پوششی به ثبت نام در قانون جدید جرم سوخت های فسیلی شد.

اما توانایی خود را برای برقراری ارتباط بدون “کد زبان” می تواند یک درس بزرگ برای سیاستمداران دیگر می گوید: Stephen واس عنوان استاد سیاست در دانشگاه کنتاکی. به جای صحبت کردن در مورد نقش اساسی دولت در حفاظت از بهداشت عمومی به عنوان مثال آقای Beshear است صحبت کردن در مورد نقش اساسی جامعه است. فرماندار روزانه جلسات را تبدیل به “رسانه های اجتماعی نسخه از FDR را پای بخاری چت می گوید:” آقای واس ترکیب راحتی با صلاحیت.

“این درس در اینجا این است که در یک بحران از این نوع که در آن مردم از ترس آنها به نظر نمی آید در این دولت همان راه آنها را تحت شرایط عادی می گوید:” آقای واس. “آن را در مورد ایدئولوژی در حال حاضر.”

یادداشت سردبیر: به عنوان یک خدمات عمومی ما حذف paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>