جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور در این هفته در برابر خشونت های مربوط به اعتراض در شهرهایی از پورتلند، اورگن تا کنوشا، ویسکانسین موضع شدیدی گرفت – جایی که او روز پنجشنبه در دیدار با خانواده جیکوب بلیک و دیگر اعضای جامعه، دو روز پس از آن که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای بررسی آسیب ها و ابراز حمایت خود از اجرای قانون آمد، دیدار کرد.

هنوز ديده می شود که آيا ديدار آقای بايدن به رای دهندگان ميانه رو که ماه ها ناآرامی های پراکنده به وجود آمده اند، اطمينان خواهد داد يا نه، و در نهايت می توانند انتخابات را در ايالت های بحرانی ميدان جنگ مانند ويسکانسين نوک زده اند يا نه.

نظر سنجی ها نشان می دهد آقای بايدن به طور متوسط در سراسر کشور رهبری هفت امتیازی دارد. اما کمپین بایدن به وضوح نگران پتانسیل این موضوع برای شکستگی ائتلاف دموکرات ها از میانه روها، اقلیت ها و مترقیان شهری است. در حالی که پرزیدنت ترامپ خود را به عنوان نامزد «قانون و نظم» به صندوق می اندازد، آقای بایدن تلاش می کند با تقبیح غارت و خشونت بدون تضعیف فیدهای بونا خود به عنوان قهرمان عدالت نژادی و تغییر سیستمیک، سوزن سیاسی را نخ بزند.

ریتا کرک، استاد و کارشناس ارتباطات سیاسی دانشگاه متودیست جنوبی می گوید: «بایدن در مورد رد خشونت به هر شکلی زور داشته است – و این خوب است و با ترامپ متفاوت است.» “کاری که او انجام نداده این است که طرح عمل خود را متمایز کند.”

Kenosha, Wis.

جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور در این هفته در برابر خشونت های مربوط به اعتراض در شهرهایی از پورتلند، اورگن تا کنوشا، ویسکانسین موضع شدیدی اتخاذ کرد – جایی که او روز پنجشنبه، دو روز پس از آن که دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای بررسی آسیب ها و ابراز حمایت خود از اجرای قانون به دیدار پرداخت.

آقای بايدن با خانواده جيکوب بليک ملاقات کرد که در ۲۳ اوت توسط يک افسر پليس سفيد پوست از پشت مورد اصابت گلوله قرار گرفت و آتش سوزی و ويراني را برانگيرد. او همچنین با اعضای جامعه، در مورد مسائلی از نژادپرستی گرفته تا سلامت روانی و اعتیاد به مواد مخدر صحبت کرد.

هنوز دیده می شود که آیا دیدار او به رای دهندگان سفیدپوست میانه رو که ماه ها ناآرامی های پراکنده به هم زده اند، اطمینان خواهد داد یا خیر و در نهایت می توانند انتخابات را در ایالت های بحرانی میدان جنگ مانند ویسکانسین نوک زده اند یا خیر.

نظر سنجی ها نشان می دهد آقای بايدن به طور متوسط در سراسر کشور رهبری هفت امتیازی دارد، و همچنين در اکثر ايالت های ميدان جنگ رهبری می کند. يک نظر سنجی فاکس نيوز که روز چهارشنبه منتشر شد، آقای بايدن را در ويسکانسين پيش رو دارد که ۴۹٪ تا ۴۱٪ است. با این حال، یک نظرسنجی ملی که این هفته توسط سلزر و شرکت منتشر شد نشان می دهد در حالی که رای دهندگان آقای بایدن را در نور کمی بهتر از آقای ترامپ می بینند، امتیاز نامساعد دموکرات ها از ۴۲٪ در ماه مارس به ۴۸٪ در ماه اوت رسید.

و کمپین بایدن به وضوح نگران پتانسیل این موضوع برای شکستگی ائتلاف حزب ش از میانه روها، اقلیت ها و مترقیان شهری است. در حالی که پرزیدنت ترامپ خود را به عنوان نامزد «قانون و نظم» به صندوق می اندازد، آقای بایدن تلاش می کند با تقبیح غارت و خشونت بدون تضعیف فیدهای بونا خود به عنوان قهرمان عدالت نژادی و تغییر سیستمیک، سوزن سیاسی را نخ بزند.

در کنوشا، جایی که جامعه هنوز از تیراندازی آقای بلیک و آسیب های پس از آن در حال حلقه زدن است، طرفداران خود آقای بایدن طیفی از دیدگاه ها را ارائه می دهند. برخی از دموکرات ها می گويند از ناتوانی برخی شهرداران و ديگر مقامات در تامپ کردن خشونت ها نااميد شده اند، و آسوده می شوند که آقای بايدن خط روشنی را کشيده است. در عین حال برخی از مترقیان جوان تر می گویند فکر نمی کنند که او به اندازه کافی روی علل ریشه ای تمرکز کند.

بسياری از رای دهندگان سياه پوست در اينجا می گويند به دنبال حس روشن تری هستند که آقای بايدن در واقع به عنوان رئيس جمهوری برای رسيدگی به اين موضوع چه خواهد کرد.

جاستین بلیک، عموی جیکوب بلیک، روز سه شنبه در گردهمایی در گوشه خیابانی که آقای بلیک در آن تیر باران شد، می گوید: «قبل از اینکه حتی به کاخ سفید ضربه بزنند، ما چیزی روی کاغذ می خواهیم.» “برادر بایدن، خواهر هریس – قلم را بیرون بکش و به ما نشان دهد که در آن شما ایستاده است.”

اوان ووچی/ای پی

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز سه شنبه ۱ سپتامبر ۲۰۲۰ در کنوشا، ویسکانسین برخی از ویرانی ها را تور می کند. بسیاری از کسب و کارها در ناآرامی هایی که پس از آن پس از آن صورت گرفت که یک افسر پلیس در ۲۳ اوت به جیکوب بلک از پشت شلیک کرد، سوزانده شدند.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو