در کشمیر زندگی ما شبیه یک Orwellian ناکجاآباد

آن را نمی خواهد به صحبت می کنند به نمایندگی از 8 میلیون کشمیری, اما آن را نمی خواهد یک اغراق بگویم که کشمیر شده است کاهش می یابد به دوزخ دانته برای زندگی پس از غیر قانونی abrogation از 370 مقاله در آگوست 5. یک صد و هشتاد روز بعد ما همچنان محروم از حقوق اساسی و دچار قبر اقتصادی و روانی رنج. با توجه به برآوردهای اخیر تجارت و صنایع را گزارش کرده اند, ضرر و زیان به 18,000 تومان کرور روپیه و شمارش. این رقم تقریبا سه بار از آنچه J&K اقتصاد رنج می برد به دلیل سیل در سال 2014.

در سطح شخصی و کلمات فرار من برای توصیف 6 ماه گذشته پس از خواندن از 370 مقاله به دنبال مادر من Mehbooba مفتی را بازداشت. به طور خاص, من هرگز فراموش نخواهم هفته است که او را دستگیر و زندانی شده است. من صرف چند روز آینده سرند با اضطراب تا زمانی که من دریافت مچاله و tersely دقت کنید توجه داشته باشید برای اولین بار از بسیاری از مخفیانه رد و بدل نامه. من آن را در یک جعبه ناهار خوردن که شامل صفحه اصلی مواد غذایی پخته شده و فرستاده شده برای او.

“آنها گرفته اند یک تعهد است که من نمی خواهد با استفاده از رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط است. در صورتی که شخص دیگری آن را ندارد او می تواند رزرو اتهام جعل هویت. عشق شما و دست شما زیادی است.”

به زودی این معضل از اعزام یک پاسخ به وجود آمد. مادر بزرگ من در بر داشت یک راه حل های مبتکرانه. نامه نوشتم خورده بود به یک مربع کوچک و با دقت مهر و موم شده نورد و قفل شده در داخل وسط chapatti.

در ضمن من مطلع شد توسط SSG در مورد خود من غیر قانونی و نامعلوم بازداشت. از طریق یک سکته مغزی از شانس ما پهنای باند هنوز عملکردی با وجود اینترنت تعلیق و من صرف چند روز آینده در برقراری ارتباط با رسانه ها از طریق یادداشت های صوتی apprising آنها را از این وضعیت ناراحت کننده در J&K. قابل پیش بینی MHA & amp هوش نیست خوشحال و فرض کارکنان ما بود که به قاچاق یادداشت های صوتی ، در یک کمدی اشتباهات هر یک از اعضای ستاد به حالت تعلیق در آمد بیش از چند روز آینده. خیلی به بهت و حیرت از دولت صدای یادداشت متوقف نمی و این غیر قابل انکار بود یک منبع از طنز در این زمان تاریک.

در حال حاضر زندگی ما شبیه یک Orwellian ناکجاآباد که در آن استقرار بروکس هیچ مخالفت یا اختلاف نظر است. دولتی که نشان می دهد بی اعتنایی مطلق برای ما قانون اساسی است و حاضر به فدا کردن ارزش های برابری و برادری و عدالت اجتماعی در محراب از قدرت است.

سرکوب بود که به هر طریقی بر کشمیری است که متاسفانه پیشرو از آنچه به دنبال خواهد داشت. این دردناکی آشکار است که کاشت بذر و تقسیم و تعصب و اهریمنی اقلیت را تعریف دستور کار دولت برخوردار است که بی نظیر معافیت از مجازات با توجه به یک حیوان قیمومیت.

یکی تنها می تواند امید که ابرهای غم و اندوه و ناامیدی است که احاطه کشمیر و این کشور به زودی. من قرعه کشی آرامش در دانستن است که یک جنبش توده ای طنين انداز با گریه به حمایت ما ارزشهای تسامح و برابری به دست آورده حرکت است.

به عنوان یک کودک من خاطرات مادر من از رفتن از ستون برای پست به رایگان پسران ناحق بازداشت شده توسط نیروهای امنیتی. امروز من به عنوان مبارزه برای آزادی او زندگی دایره کامل آمده است. ما زندگی می کنند به مبارزه با یکی دیگر از روز.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

آموزش سئو