در جو بایدن تاریخ و زمان آخرین پایه یک آزمون برای آمریکا بود

برای 50 سال جو بایدن شده است یک حامل استاندارد برای فوتبال آمریکایی. در حال حاضر آن را تا به کارولینای جنوبی به تصمیم گیری است که راه به دنبال در جهان هنوز هم یک محل در تقسیم واشنگتن است.

این معلوم نیست که آیا یک کمپین در اطراف محور نجابت و مرمت کافی خواهد بود. اما این ارز در یک سی ان ان تاون هال پنج شنبه شب با چارلستون کشیش که از دست همسر خود را زمانی که یک سفید supremacist به قتل نه parishioners به عنوان آنها دعا کرد.

“خوب, کشیش, من به نوعی می دانم آنچه در آن مانند به از دست دادن خانواده و قلب من می رود به شما” پاسخ معاون سابق رئیس جمهور. “من نمی دانم چگونه شما با آن برخورد می کشیش. اما … من تنها قادر به مقابله با آن با تحقق آنها بخشی از بودن من,” او گفت: مبارزه با اشک.

عاطفی ارز تاکید چه ممکن است یکی از آقای بایدن قدرتمند ترین دارایی به عنوان نامزد خود در دهه های حاکم بر تجربه و یا اتصال خود را به رئیس جمهور سابق باراک اوباما اما انسانیت خود. مصیبت او را تحمل و توانایی های خود را به گردش معنی از آنها متصل می شود او را به بسیاری از رای دهندگان در راه است که فراتر از سیاست است.

چارلستون S. C.

این همه پایین می آید به کارولینای جنوبی است.

برای 50 سال آمریکایی فوتبال تا به حال تاسیس از راه نگاه کردن به جهان است. و برای 50 سال جو بایدن شده است یک حامل استاندارد که برای هر دو حزب راه زندگی است.

در حال حاضر پس از ملال انگیز نمایش آن در دو مورد اول مسابقات و قوی تر تلاش آخر هفته گذشته در نوادا معاون سابق رئیس جمهور و نام تجاری خود را از سیاست یکی از آخرین شانس را به یک موضع در این مهم جنوب کشور.

موجد خسارت به چارلستون پس از دوم-پایان محل در نوادا آقای بایدن نشان دادن است وجود دارد برخی از مبارزه او در عین حال یک “لبه” به عنوان یکی از رای دهندگان گفت: پس از یک مبارزه انتخاباتی در روز دوشنبه. این هفته با نفوذ کارولینای جنوبی, سناتور. جیم Clyburn خود را تایید شده دوست قدیمی پس از یک چابک بحث عملکرد آورده ستایش از صاحب نظران و بیش از 1 میلیون دلار در کمک های مالی در یک روز. کارولینای جنوبی نظرسنجی ها نشان می دهد او با یک رشد منجر شود و جمعیت خود را متورم به اندازه دیده نمی شود پس او برای اولین بار راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود.

هنوز هم کسانی که حقایق افترا سختی حقیقت: سه بار نامزد انتخابات ریاست جمهوری آقای بایدن هرگز برنده یک واحد اولیه یا حزبی. و حتی اگر او برنده در شنبه چهره او راه سختی پیش رو با کمی در راه مبارزات انتخاباتی زیرساخت و یا پول برای تبلیغات تلویزیونی در 14 متحده است که رای دادن در سه شنبه. گسترده تر از آن باقی مانده است معلوم نیست که آیا او – و یا هر حزب دموکرات امروز – می تواند با موفقیت احیای ائتلاف از رای دهندگان قرار داده است که رئیس جمهور باراک اوباما در کاخ سفید به مدت هشت سال است که این حزب به احتمال زیاد نیاز به شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“هنگامی که شما کردن سه متوالی ضرر و زیان آن را مردم منجر به تعجب است این کسی که می تواند در ارائه کلی انتخابات به دموکرات ها?'” می گوید جنیفر Lawless یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه ویرجینیا در شارلوتزویل. او می افزاید: “این یک فرصت برای او واقعا به نوبه خود چیزهایی در اطراف. او به نظر می رسد بیشتر سرمایه گذاری در ساخت یک مورد برای خود.”

انجام شده است در این محل.

کارولینای جنوبی دموکرات قاطعانه انداخت وزن خود را پشت سر تازه وارد باراک اوباما در سال 2008 به او بحرانی افزایش در مسیر خود به نامزدی. به دنبال تجربه و خوش برخورد شریک برای کمک به او حکومت آقای اوباما tapped آقای بایدن برای بلیط. این جفت ارز برنده انتخاب مجدد در سال 2012.

آقای بایدن روابط دموکراتیک رای دهندگان در اینجا است که دو سوم از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند شخصی و مطیع.

“او قطعا یکی از ما, او می داند که ما او تعلق دارد در اینجا می گوید:” Pleshette گرانت که آمد به گوش آقای بایدن صحبت در کالج چارلستون در روز دوشنبه.

یک باند جعلی در ایمان

به عنوان معاون رئیس جمهور آقای بایدن دعا با خانواده ها پس از یک supremacist کشته و نه, سیاه, محله های کشیش نشین در چارلستون Emanuel AME Church in 2015.

که اتصال led به لحظه قابل توجه در سی ان ان town hall در دوشنبه هنگامی که یک کشیش است که همسرش را از دست داده است که در تیراندازی خواسته آقای بایدن چگونه ایمان خود را به اطلاع او تصمیم گیری به عنوان رئیس جمهور.

“خوب, کشیش, من به نوعی می دانم آنچه در آن مانند به از دست دادن خانواده و قلب من می رود به شما” پاسخ معاون سابق رئیس جمهور که از دست همسر و نوزاد دختر در یک تصادف ماشین در آستانه اول مجلس سنا مدت و اخیرا خود را از دست داده و پسر کمال به سرطان است. “من نمی دانم چگونه شما با آن برخورد می کشیش. اما … من تنها قادر به مقابله با آن با تحقق آنها بخشی از من بودن. پسر من کمال روح من است,” او گفت: مبارزه با اشک.

مرجع خود را کاتولیک ایمان آقای بایدن گفت: “برای من این مهم است زیرا آن را به من می دهد برخی از این دلیل به این امید و هدف است.” او افزود: “آن را در زمان زمان طولانی برای من برای رسیدن به این نقطه متوجه است که آن هدف چیزی است که من را نجات دهد. و آن است.”

عاطفی ارز تاکید چه ممکن است یکی از آقای بایدن قدرتمند ترین دارایی به عنوان نامزد خود در دهه های حاکم بر تجربه و یا اتصال خود را به آقای اوباما اما انسانیت خود. مصیبت او تحمل در چشم های عمومی و توانایی های خود را به گردش معنی از آنها متصل می شود او را به بسیاری از رای دهندگان در راه است که فراتر از سیاست است.

“این رئیس جمهور است که این مسئولیت را به نشان می دهد نه تنها همدلی و شفقت بلکه یک چشم انداز برای حرکت رو به جلو” می گوید: استاد بی قانون. “بایدن زندگی داستان مظهر آن است.”

Randall هیل/ایسنا

حامیان حزب دموکرات آمریکا نامزد ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن گوش دادن به او صحبت می کنند در یک کمپین تجمع در شب نیوهمپشایر اولیه در کلمبیا, کارولینای جنوبی, Feb. 11, 2020.

هنوز معلوم نیست که آیا این حس ارتباط شخصی و مبارزات انتخاباتی در اطراف محور نجابت و مرمت کافی خواهد بود. در سراسر بسیاری از این چرخه با این انرژی به نظر می رسید با چپ آتشین نامزدی ایالت ورمونت برنی ساندرز که پرشور تماس به تعمیرات اساسی یک سیستم او می گوید تقلب است برابر میانگین آمریکایی ها الهام بخش بسیاری از افراد جوان و تازه واردان به درگیر شدن.

“جو بایدن یک مناسب و معقول ذاتا خوب کسی که احترام و امریکا و قوانین آن, آن اخلاق و آداب و رسوم آن می گوید:” Dalhi مایرز یک جوان Richland County عضو شورای که روشن او حمایت از آقای بایدن به آقای ساندرز در ماه ژانویه است. “اما من فکر نمی کنم [این بایدن کمپین] قرار داده شد و برای آوردن مردم به برابر شده است.”

بسیاری از جوان دموکرات آقای بایدن به عنوان “اساسا یک جریان اصلی حزب جمهوری خواه می گوید:” J. مایل Coleman, یک تحلیلگر سیاسی در “Sabato را توپ کریستال” در Charlottesville, Virginia.

شاید حتی بیشتر مشکل ساز هستند و نگرانی در مورد مهارت های خود را به عنوان یک نامزد. بسیاری از آقای بایدن را در بحث اجرای برنامه ها و کمپین حوادث شده اند بدون زرق و برق آن را قرار داده مهربانی با مکرر تمایل به رفتن به خارج از اسکریپت و از دست دادن این موضوع است.

“ایده بایدن خیلی بهتر از واقعیت بایدن در مبارزات انتخاباتی می گوید:” الان Lichtman یک دانشمند علوم سیاسی در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن است.

هنوز هم بیشتر سر به سر انتخابات به تاریخ نشان می دهد آقای بایدن شکست دادن رئیس جمهور تهمت با گسترده تر حاشیه در نوسان کلید متحده از هر حزب دموکرات. و مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به نظر می رسید بیشتر نگران در مورد نامزدی خود را نسبت به هر گونه دیگر – به عنوان دیده می شود در رئیس جمهور تهمت را تلاش برای به دست آوردن اوکراین به بررسی معاون رئیس جمهور سابق و پسرش.

روز چهارشنبه رئیس جمهور سابق اوباما خواسته کارولینای جنوبی ایستگاه های تلویزیون برای yank تبلیغات توسط یک حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن پک شامل یک کلیپ از او با استفاده از اصطلاح “کشت و زرع سیاست” در راه است که گمراه کننده ضمنی او صحبت کردن در مورد آقای بایدن.

باز گشت نامزد کنید ؟

نکته دیگر آقای بایدن ممکن است برای رفتن او آمریکایی’ عشق از باز گشت.

“هنگامی که پشت خود را در مقابل دیوار بایدن آمده از حرکت و مبارزه می گوید:” باربارا پری مدیر مطالعات ریاست جمهوری در دانشگاه ویرجینیا است. در برخی از راه او می افزاید: “این شگفت انگیز است که بایدن در غلبه بر این تراژدی وحشتناک به نقطه ای که او هنوز هم می تواند در صحنه های عمومی مبارزه برای مردم آمریکا.”

قد بلند و مستقیم به عنوان یک دو چهار با reedy پانچ به او در زمان scattershot تحویل آقای بایدن گام مرحله در یک رویداد در کالج چارلستون با شور و نشاط سلاح سرد در هوا با انگشت خود را.

در پاسخ به آقای ساندرز’ تماس رایگان کالج آموزش و پرورش آقای بایدن ارائه می دهد آنچه که او خواستار یک “واقعیت مبتنی بر” پیشنهاد در کالج بدهی از جمله بخشش از 10 ٪ از وام توازن هر سال خدمت به کشور است.

او همچنین در مورد خشونت اسلحه – یک مسئله از اهمیت ویژه ای برای آمریکایی آفریقایی جامعه و یکی که در آن آقای ساندرز که در گذشته رای دادند در برابر بردی لایحه و در حمایت از لایحه محافظ تولید کنندگان اسلحه از دعاوی ممکن است آسیب پذیر است.

“من شکست NRA دو بار” آقای بایدن می گوید.

Indignantly با اشاره به رئیس جمهور به عنوان “که fella” او تماس مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “بیشتر جورج اورول از جورج واشنگتن است.”

سپس کهنه سیاستمدار که برای اولین بار آمد به واشنگتن زمانی که ریچارد نیکسون رئیس جمهور رشد متفکر.

“ما باید به یاد داشته باشید که این یک ایده است که نگه می دارد در کشور ما هم یک ایده” او می گوید. “این است که واقعا در مورد روح از امریکا است. این جایی است که ما می توانید آن را به نوبه خود در اطراف. آن همه در درون قدرت خود را. شما می توانید برنده این انتخابات حق در اینجا.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de