در ایمان خوب: اعترافات غیر مؤمن که تنها باور است که در باورهای دیگران 😊

به عنوان و هنگامی که tabulators از شورای ملی مقاومت گرد آمده و از من بپرسید در میان چیزهای دیگر, چه, دین من است و من باید به آنها بگویید که آن را پیچیده است.

من گفتم من متولد پوری صفحه اصلی Jagannath خداوند در دارامسالا flanked توسط یک کلیسا در یک طرف و یک مسجد دیگر. من وارد جهان به عنوان خورشید گل رز با سه مردان مقدس دعا برای من: dharmsala pujari این کشیش در کلیسا و مولوی در مسجد.

شاید این اوایل مصرف بیش از حد از دین که تبدیل به مادام العمر ملحد. اما اگر من انجام شد با دین, ادیان, از همه نوع, نیست, با من انجام داده.

خانواده ما بود shudh shakahari یک جایی که حتی پیاز بودند تابو. این نیست مانع از tucking به مرغ بتس در طول ناهار در مدرسه.

پدر من فوت کرد زمانی که من پنج و سالانه shrad روز مادرم را تغذیه پاندیت پا که من می شستن قبل از غذا سرو شد او غافل و من غافل از نیم خورده مرغ pattie کمین در جیب من است.

وقتی که من با اسم من رو جذب, خود, خانواده, مراسم از شعار ‘Jai Jagdish hare” در دیوالی من در تلاش برای نگه داشتن صورت مستقیم به دلیل Jagdish من است نام داده می شود.

در من مادر شادابی, پیشنهاد اسم حیوان دست اموز و من ازدواج کردم توسط Arya Samaj مناسک. ریاست کشیش که تا به حال یک کار تمام وقت کار برای یک تاجر الماس, یک مرد از کسب و کار و همچنین به عنوان کتاب مقدس و به آسانی به توافق پیشنهاد من است که او نمی پرداخت برای خدمات خود را اگر این مراسم به طول انجامید بیش از 45 دقیقه. ما موفق آن را در 44.

پس از جدی پا آسیب زمانی که به من گفته شد توسط جراحان من هرگز دوباره راه رفتن بدون چوب من رفت و در تعطیلات خانواده به Tanir. به ورزش من پای من راه می رفت و روزانه تا یک تپه شیب دار به یک هانومان معبد. این شرکت از زائران زحمتکش به حرم بسیاری از آنها پیر و ناتوان به من شجاعت به ادامه. در یک ماه پای من بود به طور کامل شفا.

پس چه کارش کنم باور ؟ هیچ کدام. اما به اعتقاد من در باورهای دیگران آنها مسیحی و مسلمان و هندو و سیک و یا هر چیز دیگری. برای همه آنها در من باقی می ماند مال شما صادقانه.

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de