در فرانسه نظارت از خانه های سالمندان به ارمغان می آورد افزایش مرگ و میر

تا کنون فرانسه شمارش 3,237 مرگ و میر در خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به وزارت بهداشت.

عکس: sebastien nogier/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

پاریس—فرانسه تبدیل به یکی از اولین کشورهای جهان به طور سیستماتیک گزارش تاثیر جدید کروناویروس در آن خانه های پرستاری, بالا بردن ملت های رسمی مرگ و میر از این ویروس بیش از 40 درصد است.

فرانسه است که با فشار دادن خانه های پرستاری در سراسر کشور—7,000 موسسات مسکن 600,000 افراد مسن—به گزارش مرگ تایید شده یا مشکوک به کروناویروس بیماران به مقامات بهداشتی. تا کنون این کشور شمارش 3,237 مرگ و میر در خانه های پرستاری پس از مارس 1, با توجه به وزارت بهداشت. تنها حدود نیمی از این کشور خانه های پرستاری گزارش داده اند که تعداد آنها به مقامات بهداشت و درمان به گفته یک سخنگوی وزارت بهداشت.

یکی دیگر از 7,632 های مردمی در بیمارستان آوردن فرانسه به مجموع تلفات به 10,869.

خانه های پرستاری بوده است جهانی نقطه کور در این بیماری همه گیر به ایتالیا و اسپانیا و دیگر کشورها ضربه توسط ویروس باید توجه متمرکز بر مرگ و میر بیمارستان. خانه های سالمندان در بسیاری از کشورها شده اند تست به طور منظم برای ویروس و یا گزارش مرگ مشکوک عمومی-مقامات بهداشتی که در حال نظارت بر این بیماری همه گیر.

دولت ایالات متحده نمی شکستن پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر ناشی از آن در مجموع حدود 13,000.

فرانسه را به شدت متمرکز سیستم بهداشت و درمان اجازه داده است آن را به جمع آوری داده ها به سرعت از خانه های پرستاری در سراسر کشور. این موسسات نظارت سازمان های منطقه ای تحت کنترل مستقیم دولت ملی. بر خلاف ایالات در ایالات متحده آمریکا و یا کشورهای در ایتالیا, فرانسه, مناطق کوچک استقلال از مقامات ملی.

پرستاری-صفحه اصلی ساکنان در معرض خطر است. افراد مسن به ویژه آسیب پذیر به Covid-19 با نرخ مرگ و میر بیش از 20 درصد افراد بالای 80. خانه های پرستاری نیز تمایل به دنبال کمتر سخت روش برای جلوگیری از عفونت از بیمارستان.

فرانسه اعمال قوانین جدید در خانه های سالمندان برای جلوگیری از گسترش ویروس وجود دارد از جمله نهی از بازدید کنندگان به محدود ساکنان به اتاق خود. اما پس از آن دهها هزار نفر در حال حاضر آلوده شده است.

فرانسوی, پرستاری در خانه گاهی اوقات تصمیم می گیرید در برابر ارسال ساکنان که Covid-19 به بیمارستان قرار می گیرد در حمایت از زندگی زمانی که وضعیت آنها بدتر به گفته پزشکان. کسانی که در حال حاضر در سلامت فقیر بعید است که برای زنده ماندن لولهگذاری با ونتیلاتور و یا دیگر روش های تهاجمی که زندگی و حمایت واحد انجام دهد. برخی از خانه های سالمندان ارائه می دهند ساکنان مراقبت تسکینی مانند اکسیژن برای کسانی که مشکل در تنفس.

“این اجازه می دهد تا آنها را به راحت تر و جلوگیری از در نظر گرفتن فضاهای در بیمارستان گفت:” آنابل Vêques مدیر FNADEPA که نشان دهنده مدیران از خانه های سالمندان.

اما برخی از پزشکان فرانسوی می گویند که آنها اغلب یک انتخاب نیست. دکتر پاسکال Meyvaert که با این نسخهها کار در دو خانه سالمندان در شرق فرانسه در یک منطقه به شدت ضربه توسط این بیماری همه گیر می گوید: بیمارستان های محلی حاضر به گرفتن چند تا از coronavirus بیماران که بعد درگذشت. او فکر نمی کند که این بیمارستان ها می توانست جان خود را نجات داد اما می گوید آنها بهتر مجهز به سهولت بیماران خود رنج می برند.

“خدمات اورژانس باید برای تصمیم گیری بین ارائه یک تخت بیمارستان به یک فرد مسن نیز مبتلا به بیماری های دیگر و یا به یک جوان بیمار,” دکتر گفت: Meyvaert که همچنین دبیر SMCG-CSMF یک اتحادیه از پزشکان که کار در خانه های سالمندان.

در روزهای اخیر دکتر Meyvaert فقط تلاش و کوشش. او می گوید: او با تمرکز بر ارائه مراقبت او می تواند در خانه سالمندان است. نه از بیماران خود را مرده در خانه سالمندان و سه در بیمارستان.

مقامات فرانسوی تاسیس کامپیوتری سیستم گزارش برای خانه های سالمندان. این تماس برای آنها به گزارش همه مرگ و میر بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس و کسانی که جان خود را از آغاز ماه مارس با علائم کروناویروس مانند زجر تنفسی.

تحت سیستم فعلی اولین ساکن در خانه سالمندان نشان می دهد علائم می شود. پس از سه ساکنان تست مثبت برای این ویروس در داخل یک خانه سالمندان دیگر ساکنان که مرگ با علائم مشابه به coronavirus را شامل می شوند در مرگ و میر حتی اگر آنها هرگز آزمایش ویروس سخنگوی گفت.

“ما می تواند overdeclaring مرگ و میر” گفت: خانم Vêques.

روز دوشنبه وزیر بهداشت Olivier Véran گفت: مقامات شروع به تست تمام ساکنان و کارکنان پرستاری در خانه که در آن موارد عفونت شناخته شده است.

در شمال ایتالیا مقامات می گویند این ویروس است پاره پاره از طریق خانه های پرستاری ترک حداقل صدها نفر از مردم مرده که نمی گنجانده شده در این کشور رسمی coronavirus مرگ و میر بیش از 17,000. چرا که آنها و دیگران بی شماری بودند و هرگز مورد آزمایش قرار.

در اسپانیا 4,260 پرستاری-ساکنان خانه در مادرید درگذشت منطقه پس از نشان دادن علائم Covid-19 از 8 مارس تا آوریل 8, معاون رئیس جمهور دولت منطقه ای مادرید گفت: در چهارشنبه حسابداری 90 درصد از منطقه در مجموع پرستاری-صفحه اصلی مرگ و میر.

نوشتن به متی دالتون در [email protected] و Noemie Bisserbe در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>