لو Vesinet فرانسه

در فرانسه مبارزه با COVID-19 است که برپا یک قاب در یک زمان.

دیگر فقط صرف اصلی یاد نان و فرانسه در روز مراسم از خرید آن تبدیل شده اند حاوی اخلاقی مدنی و بهداشت عمومی ملاحظات است که می تواند هرگز تصور قبل از coronavirus تبدیل زندگی وارونه است.

در یک ملت در مستند ظاهر برای یک تازه باگت اثبات است یک دستی بهانه ای برای افرادی که به خارج از خانه دریافت کنید. وجود دارد یک استثنای قابل توجه: یک شهر در ساحل دریای مدیترانه که در آن شهردار را ممنوع کرده است مردم را از انجام این کار به نگه داشتن آنها را در داخل خانه.

اما اجتناب ترد راحتی پخته باگت تبدیل شده است قابل توجه بیش از حد – یک قربانی کوچک در این عصر جدید که در آن فداکاری هستند که خواسته بسیاری از. برای برخی از خرید نان روزانه و به جای ماندن در داخل خانه به سعی کنید به ماندن سالم تبدیل شده است یک عمل به خودی خود یک حرکت همبستگی با پزشکان و پرستاران مبارزه برای صرفه جویی در زندگی تاکید کرد بخش اورژانس.

تلاش برای هدایت یک مسیر بین عشق خود را از نان و ضرب و شتم این ویروس در فرانسه در حال حاضر خرید باگت توسط این بغل و انجماد آنها. که می شده اند و پز بدون هیچ در زمان عادی. اما defrosting و گرم کردن مجدد که در حال حاضر عملی مدنی فکر و سلامت آگاهانه سازش قطعا بهتر از هیچ باگت در همه.

فرانسه باید پخته طولانی قرص برای قرن ها و ابداع “باگت” – یا چوب – در حدود 120 سال پیش در پاریس. میلیون ها نفر از مصرف میلیاردها باگت هر سال و نه فقط به عنوان سوخت. Diners نحوه استفاده از hunks از نان به عنوان ابزار برای هل دادن مواد غذایی در اطراف خود صفحات و روی خود را از چنگال. پوسته باعث می شود نان آسان به گرفتن آن روح داخلی اسفنج کمپرس آب سس و خونین آب گوشت پخته شود. یک قاب را شوري تأکید طعم در حالی که آن خمیری بی طرفی tames تانگ از تند ترین پنیر.

“آن ضروری است. شما نیاز نان به فشار خود مواد غذایی آنها را به طعم و مزه برای تغذیه. آن را خوب است برای همه چیز” نقاب خریدار ایو Lagrellette گفت: این هفته به عنوان او ساخته شده چه در حال حاضر تبدیل هفتگی خود باگت اجرا در لو Vesinet غرب پاریس. او خریداری پنج در یک بروید برای انجماد. او با استفاده از به خرید روزانه.

زمانی که دولت قفل شده است و فرانسه در اوایل این ماه تعطیل مدارس و فروشگاه ها تلقی غیر ضروری و وادار کردن خانواده ها در داخل خانه آن را نیز به نانوا تقدیر ویژه ای به کار در هر روز از هفته در صورتی که مایل.

بیکر مارگوت خطر می گوید او و همسرش سیریل احساس می کنید که با خود نان و کیک, آنها در حال ارائه یک تکه از حالت عادی به مشتریان که خط ایستاده از هم جدا, در خارج از درب خود را احترام به یکدیگر فضا و دست نوشته نشانه هایی در پنجره ای که خوانده شده: “سه نفر حداکثر در نانوایی.”

“این کار واقعا دشوار است در حال حاضر” خانم خطر گفت. “برخی از مشتریان بسیار نگران ما دست خود نان و لمس کردن خود را تغییر دهید. همه آنها کمی در لبه. و ما در لبه بیش از حد.”

اما “این فوق العاده مهم است برای همه روحیه,” او اضافه شده است. “این مهم است که مردم خوردن چه آنها می خواهند به غذا خوردن برای حفظ روحیه خود را تا.”

“زندگی بدون نان و پنیر و شراب است نه فرانسه,” او گفت:.

مشتریان ماری و ژان-کلود Lemeux در حال حاضر کار از خانه بانکداران توافق رسیدند. زودتر او خود را خریداری باگت که او پاره پاره یک پایان و nibbled آن را سمت راست وجود دارد در خیابان. که ترد تکه از لذت بردن حتی نام خود را – “لو quignon.”

“بهتر است تازه. آن را داغ, ترد,” او گفت:. و باگت-خرید “اجازه می دهد تا ما را به خارج.”

“به اشتراک گذاشتن نان یک لنگر در میز شام در وعده های غذایی خانواده,” او گفت:. “ما احساس نیاز به تمرکز بر روی خانواده, در, مواد غذایی برای زندگی به رفتن است. آن را نمادین است.”

اما در شهر مدیترانه ای Sanary-sur-Mer, خرید تنها یک قاب خطرات یک پلیس خوب از 135 یورو ($146). شهردار فردیناند برنارد می گوید: مردم نباید با استفاده از خرید نان به عنوان بهانه ای برای بیرون رفتن در هر روز است.

“هر کس گرفتار آمدن از یک نانوایی تنها با یک قرص نان جریمه خواهد شد او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی. “اگر شما به یک بار در هفته به شما در کاهش خطر با ضریب هفت برای شما بیکر همراهان خود را و شما.”

“این است که هیچ وقت برای مردم خلق و خو. اولویت این است که به بیمار نیست,” او گفت:. “شما می توانید یخ نان. شما حتی می توانید بدون آن زندگی می کنند.”

“این یک قربانی. آن را اقتباس.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im