نیروهای امنیتی اسرائیل بازداشت یک فلسطینی معترض روز شنبه به عنوان آنها جستجو برای راننده یک ماشین است که آماج به یک گروه از سربازان در اورشلیم.

عکس: MUSA AL شاعر/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

تل آویو—یک راننده فلسطینی آماج خودرو به گروهی از سربازان اسرائیلی در بیت المقدس مجروح شدن 14 نفر و درگیری در کرانه چپ دو فلسطینی کشته, یکی از آنها یک افسر امنیتی یک هفته پس از رئیس جمهور تهمت خود پرده برداری طرح صلح برای منطقه است.

در دو رویداد جداگانه یک عرب اسرائیلی را که به ضرب گلوله و مجروح شدن یک افسر پلیس اسرائیل کشته شد توسط پلیس در قم و سربازان اسرائیلی تحت آتش از ضارب در نزدیکی شهر Qalqilya در کرانه باختری است.

پنجشنبه سراسیمگی از خشونت به عنوان برگ برنده دولت را مدتها در انتظار طرح صلح ادامه داد: برای تقویت تنش ها بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها است. بانک غرب دیده می شود یک جریان ثابت از تظاهرات فلسطینی ها از این طرح رونمایی شد هفته گذشته با برخی منجر به درگیری با نیروهای امنیتی اسرائیل.

فلسطینی ها می گویند این طرح به شدت به نفع اسرائیلی ها با اعطای حاکمیت اسرائیل بر اورشلیم کشتن هر فرصتی برای عملی فلسطین برای تاسیس شود در حالی که هموار راه را برای اسرائیل جناح راست دولت به ضمیمه اراضی در کرانه باختری است. تشکیلات خودگردان فلسطین که حاکم که جمعیت فلسطین در کرانه دهکدهای را تهدید به قطع همکاری های امنیتی با اسرائیل در واکنش حماس به گروه های سیاسی که قوانین غزه خواستار مقاومت در برابر خشونت.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس دفتر منتشر شد بیانیه چهار شنبه سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طرح صلح برای ایجاد یک “جو برای تشدید تنش و تلاش برای تحمیل نادرست حقایق است.”

اسرائیل ارتش گفت: سربازان زده با خودرو در بیت المقدس صبح روز پنج شنبه در یک تور فرهنگی از شهرستان. یک سرباز به شدت زخمی شده در این حمله که همچنین زخمی شدن دو غیر نظامی. فلسطینی راننده فرار کرد اما بعد از آن دستگیر شده توسط نیروهای اسرائیلی.

تظاهر کنندگان فلسطینی درگیری با نیروهای امنیتی اسرائیل در طول جستجو برای راننده یک خودرو که منفجر به یک گروه از سربازان در اورشلیم پنج شنبه.

عکس: MUSA AL شاعر/خبرگزاری فرانسه/گتی تصویر

سخنگوی نظامی اسرائیل جاناتان Conricus گفت: مرگ دو فلسطینی در جنین رخ داده است به عنوان سربازان اسرائیلی بودند انجام یک دادگاه دستور تخریب یک خانه متعلق به فلسطینی به جرم کشتن یک اسرائیلی. آقای Conricus گفت: سربازان تحت حمله توسط یک گروه فلسطینی به پرتاب کوکتل مولوتف و آتش تیرانداز از خفا و به کشته شدن یک تک تیرانداز در پاسخ.

فلسطینی مقامات بهداشت گفت: یکی از فلسطینی ها کشته در درگیری در غرب بانک شهر “جنین” بود 19 سال است.

آقای Conricus گفت که این روشن نیست که آیا فلسطینی افسر امنیتی بود که به ضرب گلوله سربازان اسرائیلی برای اولین بار از کار اخراج سربازان و یا گرفتار شد در تیراندازی و گلوله به طور تصادفی او گفت:. افسر به نام فلسطینی مقامات بهداشت به عنوان 1st سرهنگ طارق احمد Badwan, 25 سال بعد از درگذشت زخم های خود را.

پس از طرح صلح رونمایی کرد, هفته گذشته, نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو, که رو به یک سوم انتخابات ملی در یک سال پس از بی نتیجه آرا گفت که ضمیمه دره اردن و شهرک غرب بانک.

اما نخست وزیر اسرائیل قرار دادن ترمز در الحاق طرح پس از مقامات ایالات متحده روشن است که اسرائیل نیاز به صبر کنید تا زمانی که پس از آمریکا و اسرائیل کمیته بررسی کرده و زمین را پس از انتخابات در اسرائیل در مارس 2.

پس از 2015 فلسطینی ها باید به طور منظم انجام rammings تیراندازی و دارویی و نقدی در برابر اسرائیلی ها زمانی که تنش ها را گرفت. خشونت اغلب حول است که کنترل بیت المقدس که فلسطینی ها همچنین می خواهم به عنوان یک سرمایه برای آینده خود دولت است. نیروهای امنیتی اسرائیل کشته اند و برخی از مشکوک مهاجمان در طول این بروز رسم انتقاد از فلسطینی ها بیش از استفاده بیش از حد از نیروی مرگبار.

آقای Conricus گفته شده است “افزایش شدت خشونت” در برابر ارتش اسرائیل در روزهای اخیر از جمله استفاده از کوکتل مولوتف و بمب اما نمی اتصال خشونت به انتشار مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح.

روز چهارشنبه سربازان اسرائیلی به ضرب گلوله کشته و یک فلسطینی که ارتش اسرائیل گفت: تا به حال پرتاب کوکتل مولوتف در سربازان در جریان درگیری در بانک غرب شهر الخلیل.

سخنگوی حماس Hazem قاسم صبح روز پنجشنبه به نام خشونت در بیت المقدس و کرانه “یک واکنش طبیعی به مغلوب ساختن پیشی جستن انحلال معامله” در یک مرجع به رئیس جمهور آمریکا را از طرح صلح.

همچنین در روز پنج شنبه, اسرائیل گفت: آن انجام حملات هوایی علیه دو نظامی حماس در سایت پس از شبه نظامیان در غزه شلیک سه خمپاره در اسرائیل است. هفته گذشته دیده می شود در نزدیکی-روزانه بروز خمپاره و راکت هدف اسرائیل و به دنبال آن نظامی اسرائیل به اقدامات تلافی جویانه.

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de