در Coronavirus واکنش جمهوری خواهان و دموکرات ها مانند دولت بزرگ

یک سوار مربی فروشگاه در شیکاگو Michigan Avenue, در روز جمعه. برای شرکت ها گفت: آنها هنوز هم نیاز به کاهش حقوق و دستمزد و سیاست های دولت جدید را تشویق furloughs بیش اخراج گسترش دسترسی به بیمه بیکاری.

عکس: کریستوفر Dilts/مهر نیوز

در تقلا برای مهار coronavirus مالی خرید اینترنتی ایالات متحده سیاست گذاران را در آغوش بلند پروازانه بزرگ-برنامه دولت—از کارگر جدید حمایت برای تضمین حداقل درآمد است که می تواند دوباره تعریف واشنگتن نقش در اقتصاد است.

در حال پاسخ اضطراری راهکار تصویب شده توسط کاخ سفید و رهبران کنگره از هر دو طرف تساوی از عناصر کلیدی از لیبرال فعال پلت فرم های honed بیش از دهه گذشته است.

مطلع

دریافت coronavirus جلسه شش روز هفته و هفته سلامت در خبرنامه پس از بحران abates: ثبت نام اینجا را.

این خدمات عبارتند از: گسترش به فرفره کارگران مزایای بیکاری; محافظ سخت ضربه مستاجرها از اخراج; دادن کمک به کسانی که با بدهی های دانشجویی و ایجاد دستورالعمل های حاکم بر شرکت های خصوصی پرداخت خود را به مدیران پاداش سهامداران و تعامل با سازمان های کارگری.

بسیاری از این اقدامات به عنوان به تصویب رسید در ماه گذشته از طریق مقررات اجرایی نظم و حدود 2 تریلیون دلار بسته امداد و قوانین دیگر—به طور موقت و در حال رقیق شده در اجرای قوانین. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت و کنگره جمهوری خواهان به تصویر کشیدن این اقدامات به عنوان متناسب با شرایط منحصر به فرد این غیر معمول شوک اقتصادی نه دراز مدت تغییر در اصول حاکم بر.

دموکرات دیدن این سیاست فقط به عنوان آغاز یک مطلب بلند پروازانه تعمیرات اساسی برای رفع آنچه که در نظر آنها از قبل موجود اقتصادی بیماری در معرض بحران است.

مرتبط

  • Big tits, رستوران, هتل های زنجیره ای برنده معافیت برای دریافت وام کسب و کار کوچک
  • العالم: در ماسک تهمت خطرات Bumpier راه اندازی مجدد
  • فدرال نیویورک می یابد گسترده افت ضریب اطمینان مصرف کننده در ماه مارس
  • چگونه به حالت تعلیق در پرداخت وام مسکن خود را
  • بانک های بزرگ به نفع برخی از مشتریان در 350 $میلیارد دلار کسب و کار کوچک وام برنامه
  • Cuomo, تبدیل چشم به راه اندازی مجدد نیویورک اقتصاد پس از همه گیر
  • Coronavirus بحران قرار می دهد ورشکسته بیمارستان در تقاضا
  • چگونه جنبش محیط زیست قصد دارد به اهرم های همه گیر

زنده Q&A

عضویت اجرایی واشنگتن ویرایشگر Gerald F. Seib و فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی در 4 p. m. ET سهشنبه, آوریل 7 برای بحث و گفتگو در وزارت امور خارجه در پاسخ به این کروناویروس جدید و همه گیر را ضربه.

این استدلال را بازی خواهد کرد در هفته های آینده به عنوان قانونگذاران بحث که آیا به سادگی یکی دیگر از بسته امداد و به گسترش هر گونه سیاست های تصویب شده تا کنون.

حتی در شکل محدود به سیاست های تنگ در آغوش گیر پاسخ قابل توجهی برای تغییر بحث بر سر دخالت دولت برای رفع درک بازار شکست. این اتحاد به هیچ وجه بوده است جارو قرارداد جدید به سبک تعمیرات اساسی. اما همه گیر ممکن است مانند رکود بزرگ پرورش ساختاری تغییر سیاست که outlasts این فاجعه خود را.

“آن بوده است تکان دهنده که چگونه برخی از ایده هایی که تا به حال مشاهده شده است به عنوان حاشیه و حزبی باید به سرعت به جریان اصلی” گفت: Ed آسیاب واشنگتن تحلیلگر سیاست برای ریموند جیمز و همکاران در فلوریدا مستقر کارگزاری. “این ابزار در حال حاضر در جعبه ابزار. آنها استفاده خواهد شد دوباره.”

یک تغییر بزرگ است که در این قایق از کار جدید سیاست.

ایالات متحده در طول تاریخ مورد علاقه انعطاف بازار کار با دولت ترک مبارزه شرکت رایگان برای ریختن کارکنان در حالی که کمک به کارگران در پیدا کردن شغل جدید. در مقابل, در اروپا و آسیا و مقامات اولویت بندی نگه داشتن کارگران در مشاغل موجود.

یک تغییر بزرگ توسط دولت ایالات متحده است که در قایق جدید کار سیاست.

عکس: جاستین لین/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

در حال حاضر دولت ایالات متحده تشویق و cajoling کارفرمایان برای حفظ نیروی کار خود را.

$800 میلیارد دلار کمک مالی و وام برای شرکت های همراه با انگیزه و اجباری برای به حداقل رساندن اخراج. کنگره نیز مجاز است وجوه پرداخت یارانه به سبک اروپایی worksharing که در آن مضطرب کارفرمایان جلوگیری از ریختن کارگران با کاهش ساعت کاری برای هر یک از کارکنان.

برای شرکت ها گفت: آنها هنوز هم نیاز به کاهش حقوق و دستمزد و سیاست های جدید را تشویق furloughs بیش اخراج گسترش دسترسی به بیمه بیکاری. تحت یک کردند و کارگران در حال ظاهرا مطمئن شغل خود را به عقب زمانی که رکود به پایان می رسد و در حالی که آنها از دست دادن پرداخت آنها اغلب حفظ منافع.

این اقدامات جدید تصویب شد و پس از اخراج های دسته جمعی شروع شده بود پس چگونه موثر آنها خواهد بود هنوز مشخص نیست.

سازماندهی نیروی کار نیز برنده جدید حمایت. یک قانون جدید می گوید که بزرگتر شرکت های بزرگ کمک گیرندگان ملزم به افتخار موجود چانه زنی جمعی موافقتنامه برای مدت خود را از وام های فدرال و دو سال فراتر از آن.

که ارائه جریان از طولانی سیاسی خرید اینترنتی از کمکهای مالی در طول بحران مالی 2008. “شرکت هایی که در زمان پول کمک مالی گفت:” بیایید به اشتراک گذاری این قربانی ما به مذاکره مجدد توافق نامه ما,'” گفت: شارون, بلوک, مدیر اجرایی کار و worklife برنامه در دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد. “سپس سهامداران بهره مند سرعت در هنگام بازیابی در حالی که در آن زمان کارگران—به خصوص خودرو کارگر—یک مدت زمان طولانی برای بازگشت به جایی که آنها قبل از اینکه گفت:” خانم بلوک بود که یک کار مشاور در اوباما در کاخ سفید.

فرفره کارگران مانند, Lyft رانندگان در حال تمدید مزایای بیکاری.

عکس: Patrick T. Fallon/مهر نیوز

علاوه بر این برخی از شرکت ها به دنبال وجوه فدرال روبرو هستند محدودیت در توانایی خود را برای مخالفت با تلاش ها برای داشتن اتحادیه نیروی کار خود را. یکی از قوانین جدید متحده باید آنها را “بی طرف باقی می ماند در هر اتحادیه سازماندهی تلاش برای مدت وام.”

“به شرکت های آنها حتی نمی توانید انجام کارهایی که در غیر این صورت قانونی و مشروع—که بسیار بزرگ محدودیت” گفت: Joseph A. Hall, co-رئیس اداره شرکت عمل در دیویس پولک & Wardwell LLP.

فراتر از اتحادیه های کارگری طرفداران بزرگ شده اند به طور فزاینده ای آوازی در سال های اخیر در مورد دو علت: گسترش پرداخت مرخصی استعلاجی به دستمزد پایین کارگران و گسترش مزایای بسیاری از کارگران در حال حاضر محروم از جمله برنامه های. در میان آنها به اصطلاح فرفره کارگران در حال رشد نیروی کار و طبقه بندی شده به عنوان خود اشتغالی و پیمانکاران مستقل.

تحت امداد برنامه کنگره نیاز شرکت با 500 یا کمتر کارکنان به ارائه دو هفته پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی وجود معافیت. قانونگذاران ایجاد بیکاری کمک های صندوق در حال اجرا از طریق جولای ارائه پیمانکاران مستقل مزایای بیکاری به طور معمول تنها برای کارگران تعیین شده کارکنان تمام وقت.

برای فرفره-کارگران “this is the new normal” گفت: Rep. پاتریک مک هنری (S. N. C.). “آن را حس می کند به این دلیل که نیروی کار تغییر کرده است و بسیار از آنچه در آن بود 10 یا 20 سال پیش است.”

واشنگتن نیز تغییر دیرینه کنوانسیون بر درآمد-حمایت از سیاست های خود را با $1,200 پرداخت به زودی برای اکثر آمریکایی ها.

رئیس جمهور تهمت امضا تاریخی 2 تریلیون دلار لایحه به صورت قانون در اواخر ماه مارس با هدف تسکین کارگران و کسب و کار صدمه دیده رمان coronavirus بیماری همه گیر. وال استریت ژورنال می شکند چه در بسته. عکس: Ronald G. لوپز/زوما پرس

بیش از سه دهه گذشته آن برنامه ها—عمدتا به دست آورده-اعتبار مالیات بر درآمد و اعتبار مالیاتی کودک—آمده اند با رشته های متصل. آنها نیاز به دریافت کنندگان برای به دست آوردن یک مقدار حداقل قبل از آنها می توانند یک دولت چک با پرداخت های کوچک شروع و تنها بزرگتر شدن به عنوان دریافت کنندگان کسب درآمد بیشتر است.

فلسفه ای است که به افزایش خانواده منابع مالی بدون ایجاد مشوق هایی برای جلوگیری از کار.

تسکین طرح قطره درآمد الزامات گسترش واجد شرایط و ایجاد جهانی نزدیک درآمد تضمین حداقل برای چند هفته آینده.

تغییر در میان یک بحث آغاز شده و قبل از بحران بیش از شل شدن محدودیت بر درآمد-مکمل برنامه در پاسخ به دو دهه از دستمزد رکود کاهش درآمد و با درآمد متوسط کارگران است.

همچنین در پاسخ به برنامه هدفمند برای کمک به مستاجرها و مردم shouldering وام های دانشجویی—precrisis باعث می شود برای برخی از سیاستمداران مترقی. بسیاری از 43 میلیون آمریکایی با شهریه بدهی اجازه خواهد داشت برای جلوگیری از ساخت پرداخت از طریق سپتامبر. 30. و دولت فدرال همراه با بسیاری از ایالت ها و شهرهای ممنوع برای اخراج برخی از مستاجران برای چند ماه آینده. کنگره اختصاص داده است منابع مالی جدید برای کمک به کم درآمد اجاره اقامت در خانه های خود.

دادگاه های غذایی در Assi پلازا روز جمعه در Niles بیمار است. دولت تشویق کارفرمایان برای حفظ نیروی کار خود را.

عکس: نم Y. Huh/آسوشیتد پرس

برای کسب و کار کمک برنامه نیز پخش کردن یک فعال تر فدرال نقش در چگونه شرکت ها اداره می شوند.

برخی از شرکت دریافت پول ممنوع خواهد شد از بازگشت پول نقد به سهامداران از طریق سهام buybacks و پرداخت سود سهام—نه تنها در طول مدت وام خود را, اما برای یک سال اضافی فراتر از آن. لیبرال منتقدان به مدت طولانی مبارزه برای محدود کردن buybacks دیدن آنها را به عنوان نمادی از سیاست های تشویق شرکت ها به نفع سهامداران بیش کارکنان و سایر ذینفعان.

کسب و کار دریافت کمک های صورت دولت محدودیت در چه مقدار از آنها می توانید پرداخت خود را از مدیران و قانون جدید می گوید آنها نباید “برون سپاری و یا شغل دریایی برای مدت وام و 2 سال پس از اتمام بازپرداخت وام.”

کمک دولت است که معمولا مشروط است. 2008 کمک مالی بانک نیز محدود به اشتراک گذاری repurchases و اجرایی جبران اما بانک ها در حال حاضر یکی از مهمترین و بسیار تنظیم بخش است. این اقدامات جدید گسترش آن نوع از قوانین و مقررات جدید به گوشه و تجارت ایالات متحده.

فراتر از خاص اقدامات coronavirus پاسخ آورده در عصر جدید بسیار بزرگتر دولت به طور کلی است. آخرین بسته امداد افزایش هزینه های دولت فدرال در این سال حدود 1.5 تریلیون دلار یا حدود 8 ٪ از تولید ناخالص داخلی. که هزینه های بالاتر را افزایش می دهد دولت از اقتصاد حدود یک پنجم هل دادن ایالات متحده در بخش دولتی و نزدیک به سطح اروپا است.

محافظه کاران می گویند آنها را به مبارزه علیه یک بیماری همه گیر-موجب دراز مدت دولت گسترش است. “ما انجام داده ایم این را به عنوان یک به طور موقت سیاست برای یک مشکل موقت” گفت: تشکر. مچنری.

لیبرال ها می گویند که بحث سخت خواهد بود برای حفظ, به خصوص که بحران است و انتظار می رود به بدتر در هفته های آینده.

“آنها می گویند هیچ ملحدان در یک سنگر و وجود ندارد بسیاری از آزادی خواهان در جهانی همه گیر” گفت: جودی Conti, دولت, مدیر امور ملی قانون استخدام پروژه یک دستمزد پایین کارگر وکالت ،

به اشتراک گذاری افکار خود را

که اصلاحات اگر هر در بسته محرک آیا شما فکر می کنم فراتر از این مدت از همه گیر? پیوستن به مکالمه زیر.

نوشتن به یعقوب مهدی شلسینگر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>