در Coronavirus مبارزه با عدم قطعیت ظهور به عنوان دشمن جدید

افزایش Covid-19 تست می تواند کمک به مصرف کنندگان و کسب و کار احساس راحتی بیشتری درگیر شدن در معاملات معمول. رایگان تست درمانگاه در, Falls Church, Va., در مه 24.

عکس: مایکل رینولدز/شاتر

وقتی که می آید به بهبود اقتصادی coronavirus باقی مانده دشمن عمومی شماره 1. اما نه چندان دور در پشت است به همان اندازه موذی: نیروی قطعیت.

در گفتگو با رهبران کسب و کار در روزهای اخیر روشن است که ساده قطعیت آنجا که هر گونه سیاست خاص و یا بهداشت عمومی ضروری است برگزاری به اقتصاد است. در اینجا انواع سوالات آنها درخواست: در حال مصرف کنندگان آماده برای سرمایه گذاری در نیروی حتی اگر آنها به انجام این کار? چگونه یک کسب و کار حرکت یک درهم آمیخته از دولت های مختلف و محلی بازگشایی برنامه ها و سیاست های? چگونه ما را به جرم حمل و نقل به اندازه کافی امن برای کارگران و مصرف کنندگان به طور یکسان برای بازگشت به زندگی عادی با اعتماد به نفس ؟

پل رومر, یک برنده جایزه نوبل اقتصاددان به سادگی می گوید: “عدم قطعیت است که قریب به اتفاق مشکل است.”

سیاست های عمومی می تواند کمک به کاهش برخی از این عدم قطعیت است. ارائه کنون تست های بیشتر از در دسترس ساخته شده تا کنون می تواند کمک به هر دو خریدار و فروشنده احساس راحتی بیشتری در درگیر شدن در روال اقتصادی انتقال است که درایو یک اقتصاد است. یک سپر در برابر دعاوی مسئولیت است که رهبران جمهوری خواه در کنگره پیشنهاد را کارفرمایان در حال حاضر ترس از اجازه دادن به کارکنان خود را در تعامل با کسانی که به نوعی معاملات بیشتر مایل به انجام این کار.

برنده جایزه نوبل پل رومر می گوید هر گونه بازگشت به فعالیت طبیعی بستگی دارد به مقدار زیادی در نگرش عمومی که سخت به پیش بینی.

عکس: کریستین اولسن/آسوشیتد پرس

Coronavirus خود البته همچنان بزرگترین مسئله است. آقای رومر اشاره می کند که آن را ایجاد دو نوع عدم قطعیت که کشیدن فعالیت های اقتصادی. در سطح فردی مصرف کنندگان و کارگران یکسان در ادامه به درخواست سوال اساسی: “من بیمار است؟”

در سطح کلان آمریکایی ها نامشخص باقی می ماند در مورد مسیر ویروس را و تصمیم گیری در سیاست عمومی آن هنوز هم در تقاضا خواهد شد. باید آمریکایی ها برنامه ریزی برای یک مسیر صاف را در آن گسترش و یا به صورت دوم و سوم سنبله قبل از واکسن در دسترس است ؟ و چه زمانی خواهد بود ؟

در عین حال آقای رومر اشاره می کند که حتی اگر ویروس شد رام بازگشت به فعالیت طبیعی بستگی دارد به مقدار زیادی در نگرش عمومی که سخت به پیش بینی.

“در نظر گرفتن یک آزمایش فکری است که در آن ما همه واکسن کزاز یک شبه” از بین بردن عدم قطعیت در مورد این بیماری همه گیر خود آقای رومر می گوید در یک ایمیل. “آنچه که ممکن است باقی می ماند این است که عدم اطمینان از هماهنگی: چگونه به سرعت همه چیز طبیعی سر ، اگر من فکر می کنم که هر کس دیگری از سرگیری فعالیت به آرامی آن را ممکن است حس را برای من به از سرگیری فعالیت های من آهسته است.

“اما اگر من فکر می کنم که هر کس می خواهد از سرگیری فعالیت به سرعت آن را ممکن است حس را برای من به از سرگیری فعالیت های من به سرعت.” به عبارت دیگر اعتماد به نفس عفونی است در حالی که از ترس می ماند کشیدن.

در همین حال رهبران کسب و کار هستند و هیچ گونه نگرانی در مورد بیشتر مسائل عملی. یکی از بی ربط ماهیت سیاست های عمومی در ایالات متحده در مقایسه با بسیاری از کشورهای دیگر قدرت سیاسی در ایالات متحده نسبتا غیر متمرکز و درست بوده است در طول coronavirus.

کسب و کار در حال برنامه ریزی یک بازگشایی استراتژی اما در صورت تعارض قوانین در سراسر 50 متحده است. در لس آنجلس بازدید کنندگان در ونیز ساحل, on May 24.

عکس: دیوید McNew/گتی ایماژ

در برخی از نقاط رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اعلام نهایی قدرت را به مجموعه سیاست های ملی از بال غربی کاخ سفید. در زمان های دیگر او منتقل شده به تعویق انداختن به فرمانداران و حتی شهرداران حتی در حالی که دوم-حدس زدن تصمیم گیری کنند.

در بسیاری از سیستم آمریکایی از فدرالیسم با تقسیم قدرت بین دولت فدرال و مقامات دولتی بوده است که قدرت در طول بحران اجازه می دهد برای قوانین و شیوه های متفاوت از جایی به جای بسته به شدت شیوع در حالی که اجتناب از که بارها مورد بدخواهی “یکی از اندازه متناسب با تمام” رویکرد.

در حال حاضر که بازگشایی فاز آغاز شده است هر چند رهبران ملی کسب و کار در حال پرسیدن که چگونه آنها به طرح بازگشایی استراتژی در مواجهه با تعارض قوانین در سراسر 50 ایالت و در بسیاری از موارد در درون فرد و دولت است. کسب و کار مانند ثبات و قابل پیش بینی و کسانی که در تامین کوتاه مدت هستند.

ممکن است هیچ راه در اطراف آن گریخته موضوع در حال حاضر. اما رهبران سیاسی در تمام سطوح می توانید سعی کنید برای مقابله با برخی از مشکلات دیگر است که آمار در سراسر ایالات و مناطق. چگونه برای مثال می توانید آنها را به جرم حمل و نقل به اندازه کافی امن است که کارکنان احساس کنند که می توانند به دفتر بازگشت کارگران به کارخانه ها و مصرف کنندگان به اماکن عمومی بدون نگرانی ؟

شاید هیچ چیز را بیشتر به کاهش است که کشیدن ترس از ارائه تست های بیشتر گسترده ای ایجاد اعتماد به نفس در میان رهبران کسب و کار و کارکنان و مصرف کنندگان است که این ویروس می تواند به شناسایی و موجود با بهره وری بیشتر و اطمینان.

به همین دلیل آقای Romer شده است هل دادن به مراتب بیشتر بلند پروازانه برنامه ملی تست بنابراین حامل ویروس می تواند به شناسایی و جدا شده هر چه زودتر و بیشتر به طور موثر. او خواستار اختصاص 100 میلیارد دلار در بلوک کمک های مالی به ایالات متحده برای تست بیشتر با این استدلال است که می تواند یک سرمایه گذاری کوچک اقتصادی در تقویت اعتماد به نفس اضافه شده ارائه می کنند.

“دیگر آن طول می کشد برای رفع این عدم قطعیت در مورد این بیماری همه گیر به احتمال زیاد از آن خواهد شد که آن را برخی از سنتی محرک پولی اگر ما هر, در غیر این صورت مالی است که افزایش اعتماد به نفس و تغییرات اقتصاد به راه سریع برای بازیابی,” او می گوید.

نوشتن به Gerald F. Seib در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>