در کورونا بار مدنی و ثبت خدمات در مبارزه با ویروس اوج لحظه برای آن

اعتماد به نفس رئیس راننده از تصمیم گیری های جسورانه. نخست وزیر نارندرا مودی اعلام در شب مارس 24 درخواست 130 کرور سرخپوستان به حرکت در خارج از خانه از روز بعد بود بی پروا تصمیم گیری در آن حس مثبت گرفته شده توسط هر رهبر جهان در هر زمان تا کنون.

در حالی که زیبا و همکاری مردم در زمان جنگ در برابر coronavirus است که به طور گسترده ای اذعان کرد نقش اداری و ماشین آلات در سراسر کشور در اجرای PM چشم انداز در این ساعت از بحران شایسته ذکر ویژه به مناسبت خدمات ملکی روز امروز. از کابینه وزیر امور دفتر, رئیس خدمات ملکی به رئیس دبیران و مدیران کل پلیس, مقامات بهداشت و درمان و پزشکان و خط مقدم رزمندگان در زمین شایسته قدردانی برای نگه داشتن عفونت ویروس تحت بررسی کنید.

در مورد 540 مرگ و میر به علت Covid-19 در طول تقریبا حدود 110 روز در هند کمتر از یک سوم تا نیمی از کسانی که در حال مرگ هر روز در برخی از کشورهای پیشرو در جهان است. آن است که هیچ دستاورد متوسط با توجه به اندازه ما جمعیت از جمله 53 متراکم شهری با بیش از 10 لاخ جمعیت هر بسته بندی شده زندگی در شهرهای ما مقیاس مهاجر نیروی کار و وضعیت سلامت زیرساخت ها است.

Coronavirus بحران نهفته وسعت تمام انسان ها و فعالیت های اقتصادی در مورد طیف گسترده ای از خدمات مدنی نظارت و مدیریت آنها مانند بهداشت و درمان, آموزش و پرورش, پلیس, ارتباطات سفر, حمل و نقل, ساخت و ساز, کشاورزی, بانکداری تجارت و صنعت و حتی دیپلماسی است. من خوشحالم که به این باور هستند که این خدمات ملکی به مناسبت افزایش یافت با nimbleness مورد نیاز است. ما خدمات ملکی, قاب فولادی کشور ما که معمار بود مرحوم سردار Vallabhbhai Patel, بصورتی پایدار و محکم ایستاده بود بین بدخیم ویروس و مردم ما است. از این رو من این خود اوج لحظه.

هند سریع و موثر در پاسخ به کروناویروس تهدید در حال حاضر به طور گسترده ای اذعان کرد شروع با غربالگری از کسانی که از کشورهای دیگر هنگامی که ما تا به حال تنها 28 مورد از عفونت از جمله 16 ایتالیایی ها به زودی به دنبال مستند 1.0 زمانی که ما تا به حال تنها 482 موارد و نه مرگ. در نتیجه بیش از نیمی از 700 منطقه در کشور هستند و بدون هر گونه ویروس مواردی که مستند 2.0 به اجرا در آمد.

جامعه شناس آلمانی ماکس وبر نظریه بوروکراسی منتقدان آن است که بوروکراسی خفه ابتکار بودن سفت و سخت و متمرکز در تصمیم گیری. بوروکراسی به طور کلی به عنوان وضعیت quoist با جهت گیری که حتی ممکن است درست باشد در یک کلی هواپیما. اما ما خدمات ملکی یک داستان متفاوت برای گفتن از تغییر حکومت در سال های اخیر با نتایج عمیق.

مخابرات و اتصال انقلاب عظیم, افتتاح حساب های بانکی برای unreached تحت PM Jan Dhan Yojana در زمان سریع مستقیم, مزایای انتقال معرفی GST بهبود در سهولت انجام کسب و کار الکترونیکی, نم, GEM, ابر منابع از ایده ها به صورت مشارکتی اداره شهر هوشمند برنامه ریزی و اجرای تمام بازی تعویض – آیا شواهد کافی از چهره جدید از ما خدمات ملکی.

ادامه مبارزه با کروناویروس انداخته است تا چند نمونه از طرح های محلی و همدلی در بخشی از کارمندان دولت است. در بیلوارا آگرا و Pathanamthitta (کرالا) مدل های حاوی ویروس هستند و تنها برخی از موارد. برخی از مقامات بهداشت و درمان و پزشکان در حال سقوط طعمه به کروناویروس در حالی که رهبری مبارزه با آن را الهام بخش و شواهد از خود گذشتگی و همدلی است.

این یک لحظه غرور و افتخار برای ما خدمات ملکی. مانند یادگیری از هر شکست ما نیاز به انجام این کار از موفقیت نیز بیشتر به تقویت منطقه از جمله موفقیت است. تجربیات مبارزه با سارس CoV-2 نیاز به خوبی مستند سازمانی برای هدایت در حالی که رو به آینده از جمله بهداشت عمومی چالش و که بیش از حد زمانی که بیوتروریسم در حال صحبت کردن در مورد. مناسب پروتکل ها و دستورالعمل های عملیاتی استاندارد باید تکامل یافته به صورت سریع و هماهنگ پاسخ در آینده است. ظرفیت و زیرساخت های توسعه و بحران پاسخ آموزش مهارت های مورد نیاز هستند.

اپیدمی بیماری های عمل 1897 است که امروز اصلی ترین ابزار قانونی در مبارزه با کروناویروس. این است که گفته می شود با عجله پیش نویس کوتاه قانون برای مقابله با طاعون در بمبئی در سال 1896 و ناکافی است برای رسیدگی به سوء استفاده های بیولوژیکی موجودات زنده. بیایید این درمان در اولین.

دوره و مدت مبارزه با کروناویروس هنوز نامشخص است. من مطمئن هستم که ما تجربه کرده و قادر کارمندان دولت از تمام رنگ ها زیر موثر هدایت و رهبری سیاسی در مرکز و در استانها کمک خواهد کرد که ملت ایران در پیروزی در نبرد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de