یک تکنسین آزمایشگاه دستگیره نمونه از افراد آزمایش جدید کروناویروس. پزشک که در میان برای اولین بار به منظور بالا بردن زنگ بیش از این بیماری درگذشت آن اوایل جمعه.

عکس: خ/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پکن—چین متعهد “تحقیقات” به مرگ coronavirus whistleblower دکتر لی Wenliang به عنوان خشم عمومی در سراسر کشور ساخته شده که دولت دست زدن به یک بیماری همه گیر است که به سرعت گسترش در سراسر چین و در سراسر جهان است.

دکتر لی درگذشت اوایل جمعه بود که یکی از اولین به منظور بالا بردن زنگ بیش از این ویروس جدید است. پلیس او را دستگیر کردند و در مدت کوتاهی پس از او هشدار داده همکلاسی های جدید, ویروس, او را متهم به پخش شایعات و او را مجبور به نوشتن بیانیه ای اعتراف به “رفتار غیر قانونی.”

یک تصویر اخیر از لی Wenliang چینی, دکتر, درگذشت در ووهان بیمارستان در صبح روز جمعه پس از آلوده شدن با کوروناویروس.

عکس: Li/Ropi/زوما پرس

ملی چین نظارتی کمیسیون در این کشور بالا ضد فساد بدن در روز جمعه گفت که این امر ارسال یک تیم ویژه به ووهان, کانون شیوع کروناویروس به بررسی شرایط در اطراف دکتر لی از مرگ.

این ووهان دولت و شهرداری و در ضمن انتشار یک اطلاعیه در وب سایت خود جمعه به پرداخت ادای احترام به دکتر لی ابراز غم و اندوه عمیق و انتقال تسلیت به خانواده اش. ملی کمیسیون بهداشت و کمیسیون بهداشت و درمان ووهان و هوبئی استان که ووهان پایتخت صادر شده و اظهارات مشابه.

چینی آنلاین نظر را خواستار شده است در ووهان دولت به عذرخواهی از دکتر لی برای داشتن مواخذه او را برای ارسال هشدار در مورد ویروس.

دکتر لی خود قرارداد ویروس و به عنوان اخبار از سلامت کاهش گسترش آنلاین شنبه شب یک برچسب خواستار ووهان دولت برای عذرخواهی به او را به سرعت گسترش در چین توییتر مانند Weibo خدمات. خشم عمومی رشد بیشتر پس از برچسب به نظر می رسد به سانسور می شود.

تحقیقات و عذر خواهی آمد که شمار تلفات ناشی از این ویروس افزایش به بیش از 600 و تعداد موارد آلوده در صدر 30,000 در سرزمین اصلی چین تا پایان روز شنبه با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

مربوط تصویری

چینی رسانه های دولتی باید به اطلاع عموم چندین جدید بیمارستان گرفته اند که کمتر از دو هفته به ساخت. وال استریت ژورنال را Chao Deng بازدید یکی از امکانات به سرعت ساخته شده از ابتدا به ببینید که چقدر کامل و آماده است برای پذیرش بیماران. عکس: Chinatopix/آسوشیتد پرس

به طور جداگانه رئیس جمهور چین Xi Jinping گفت: رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تماس تلفنی صبح روز جمعه در پکن زمان که او تا به حال اعتماد به نفس این کشور برنده خواهد بود آنچه که او به نام “مردم جنگ” در برابر مرگبار coronavirus با توجه به زیادتری از کاخ سفید و وزارت امور خارجه گزارش های رسانه ها.

در طول مکالمه اول شناخته شده و ارتباط بین رهبران دو کشور پس از سازمان بهداشت جهانی هفته گذشته اعلام کرد این ویروس شیوع جهانی بهداشت عمومی اورژانس آقای ترامپ ابراز اعتماد به نفس در چین قدرت و انعطاف پذیری در مقابله با شیوع کاخ سفید گفت.

آقای یازدهم گفت: آقای ترامپ که افغانستان و مردم بسیج شدند و جنگ سخت در برابر شیوع در حالی که تاکید خود را “اعتماد به نفس کامل” است که چین تا به حال این قابلیت به شکست این بیماری همه گیر—امکان پیشنهاد که پکن نمی کند پیش بینی نیاز به قبول مقدار زیادی از خارج از کشور کمک کند.

نوشتن به جاناتان چنگ در jonathan.cheng@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de