در زمانی که بسیاری از دموکرات ها در حال صدایی Eeyorish مینه سوتا بهداشت ، ctq است ترک, جوک و برنده شدن بیش از رای دهندگان به آنها گفتن “من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما.” پس از ماه ها یا رای گیری در تک رقمی است wriggling از سفت سناتوری پوسته و نقل مکان کرده بود به مقام سوم جلوتر از روز سه شنبه نیوهمپشایر اولیه.

او در اواخر موج منعکس کننده ممکن است یک حسرت برای مدنیت و محاسبه است که بهترین راه برای ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به زمینه یک نامزد که می تواند وو پشت سفید طبقه کارگر Midwesterners و ناراضی خواهان. “من فکر می کنم او یک شفا دهنده می گوید:” دولت سابق Rep. سالی کلی از Chichester, New Hampshire است که برداشت یک صندلی ردیف جلو در Klobuchar تجمع در نیوهمپشایر این آخر هفته که در آن به 100 نفر از مردم هنوز در انتظار به در پس از این رویداد برنامه ریزی شده بود برای شروع.

اما سناتور Klobuchar با وجود گذشت چهار بار به عنوان بسیاری از اسکناس به عنوان متوسط سناتور دموکرات و در حال اجرا متوسط مبارزات انتخاباتی در دور کمتر کمک های مالی از هر یک از دیگر جلو دونده چهره یک نبرد دشوار در بزرگتر متحده است که به زودی به دنبال.

سالم و منچستر, N. H.

“من طرح” قول بهداشت ، ctq قرار دادن در بهترین Trumpian هوا “است که برای ساخت یک beauuuuuuuutiful دیوار آبی … و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای آن پرداخت!”

که دیوار او می گوید تشویق جمعیت در سالم نیوهمشایر ساخته خواهد شد تا از دموکرات مستقل حتی متوسط خواهان. با هم آنها جلوگیری خواهد شد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن از جارو کلید میدان نبرد متحده – یک دسته او به گسترش New Hampshire. و در واقع وجود دارد مقدار زیادی از رای دهندگان نوسان در اینجا یک وضعیت که در آن هیلاری کلینتون برنده کمتر از 2,800 برگه های رای.

“امی صحبت می کند به من حساسیت بیش از هر کسی می گوید:” دیوید Liddy یک مادام العمر جمهوری خواه و بازنشسته افسر نیروی دریایی که خود را تغییر وابستگی حزب به رای گیری در روز سه شنبه اولیه هر چند او را حفظ محافظه کار انداز. “او به نظر می رسد بسیار اختصاص داده شده بسیار زحمتکش.”

به عنوان نوه از یک سنگ آهن معدنچی که همواره برنده بیش از مینه سوتا روستایی رای دهندگان – از جمله در سال 2018 زمانی که او پیروز در 42 شهرستان که رفته بود برای آقای ترامپ دو سال پیش – سناتور Klobuchar پایین آمد قسمت اخر مسابقه در نیوهمپشایر با آغوش باز برای دولت مستقل و ناراضی جمهوری خواهان مانند آقای Liddy.

تا روز جمعه وجود دارد شواهد کمی وجود دارد که او در گرفتن مقدار کشش. در حال حاضر پس از یک قوی بحث عملکرد او buzziest نامزد شده است. و در 11 ساعت, او به نظر می رسد که wriggled از سفت سناتوری پوسته و نشان دادن مخاطبان گرم و حتی خنده دار جانبی.

داستان Hinckley/کریستین ساینس مانیتور

استیو و میخ جانسون (چپ) از چیکو کالیفرنیا کریس و جودی Zukin (مرکز) از اورگان و ریچارد و گیل, Leland از دورهام کالیفرنیا صبر در خارج از رکس تئاتر در منچستر, نیوهمپشایر, Feb. 8, 2020, برای شنیدن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. همه خود را شناسایی به عنوان جمهوری خواهان اما می گویند که آنها خواهد عشق به حمایت دموکرات ایالت ctq در ماه نوامبر.

به عنوان دیگر دموکرات ها صدا به طور فزاینده ای Eeyorish سناتور Klobuchar است شناور, ترک خوردگی, و جوک در مورد رئیس جمهور شکایت خود را cameo قطع شد از خانه به تنهایی II (“چه کسی است؟”) و اشاره به لغو دانمارک پس از سفر نخست وزیر رد علاقه خود را در خرید گرینلند.

به نظر می رسد به کار. نظر سنجی های متعدد نشان داد او در مقام سوم در نیوهمپشایر لبه جلوتر از سن. الیزابت وارن و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. در Klobuchar تظاهرات بیش از آخر هفته حضور حد انتظارات از مبارزات انتخاباتی خود را. در منچستر روز شنبه, کارکنان تا به حال به درخواست شرکت کنندگان برای ایستادن تا صندلی خود می تواند حذف و به اتاق را برای بیشتر مردم است.

دموکرات ها در حال تقسیم بر سر اینکه آیا آنها می خواهند مترقی قهرمان خواهد شد که فشار به صورت گسترده به تغییر و یا میانه رو شکل که می تواند حق کشتی. آنها نیز نامشخص در مورد اینکه آیا بهترین راه برای ضرب و شتم آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است با یک نامزد که برانگیخته پایه و یا کسی که می تواند وو پشت سفید طبقه کارگر Midwesterners.

این “Klomentum” است که به وضوح رانده شده توسط رای دهندگان که اشتراک دومی نظریه برخی از آنها مصاحبه شده است در اطراف برای یکی دیگر از گزینه بعد از آقای بایدن به پایان رسید ناامید کننده چهارم در آیووا با وجود پیشرو در نظر سنجی های ملی برای بسیاری از سال گذشته است.

“شما تهمت اسکیت از طریق استیضاح او بزرگ, ایالت متحده آمریکا – و من فکر می کنم دموکرات ها گفت:” آیا ضرب و شتم این مرد?'” می گوید: اندرو اسمیت مدیر دانشگاه نیوهمپشایر نظرسنجی مرکز در دورهام. پیت Buttigieg دیده می شود که بیش از حد جوان و بی تجربه او می گوید. برنی ساندرز آنها نگران خواهد چکش به عنوان یک سوسیالیست. و جو بایدن است شعله ور ، “مردم می گویند: چه چیزی باقی میماند؟'” دکتر اسمیت می گوید. “و او را به سمت چپ.”

یک تکه کمپین

مانند بسیاری از صاحب نظران و نظرسنجی دکتر اسمیت او را نمی بینم قرار دادن بهتر از سوم در نیوهمپشایر با وجود این واقعیت است که مستقل – که شامل 40 درصد از رأی دهندگان ثبت نام شده در اینجا می تواند در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات. به جای تبدیل شدن به نامزد تفکر می رود او فقط ممکن است به طور جدی صدمه دیده هر دو خانم وارن و آقای بایدن بیشتر باریکه های دموکراتیک زمینه است. سپس دوباره چند انتظار می رود او برای دریافت این دور زمانی که او اعلام نامزدی او را یک سال پیش در مینیاپولیس ایستاده در بانک ها از رودخانه می سی سی پی در وسط کولاک استدلال او یکی از با لازم شن به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پل “رودخانه از ما تقسیم.”

“چیزی که مهم است به من شفا کشور می گوید:” سابق دولت دموکراتیک Rep. سالی کلی از Chichester, New Hampshire. “من فکر می کنم او یک شفا دهنده است.”

کسانی که شناخته شده است او برای چندین دهه می گویند که متولد شده است تجربه از جمله محبت پدر او در طول نبرد خود را با اعتیاد به الکل است.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از بخشش و همدلی در توانایی او برای انجام این کار می گوید:” دوست دیرین کیت Herrmann Stacy بود که یک ساقدوش عروس در خانم Klobuchar عروسی. “زمانی که ما در مدرسه حقوق, من به سرعت واکنش نشان می دهند و نتیجه گیری” آه که فرد چنین حرکت تند و سریع.’ او مهربانتر و بخشنده تر و بهتر حس به همین دلیل آنها ممکن است بازیگری که در راه است.”

Christa مورد برایانت/کریستین ساینس مانیتور

کارول Waghorne از Wakefield, New Hampshire, مد موقت ثبت نام صبح روز بعد از سن. ctq را مستقل از Feb. 7, 2020, بحث کارایی که او به پایان رسید با گفتن رای دهندگان نیوهمپشایر “من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما.” به عنوان خانم Waghorne در انتظار سناتور ظاهر در یک تجمع در دورهام, New Hampshire, او می گوید: “من اعتماد که او را برای رفتن به مبارزه برای من است.”

با وجود به دست آوردن یک گزارش 4 میلیون دلار در کمک های مالی از روز جمعه مناظره سناتور Klobuchar ممکن است به خوبی موقعیت سرمایه گذاری قوی در نیوهمپشایر زمانی که مسابقه حرکت می کند به بزرگتر متحده از نوادا و کارولینای جنوبی است. او مطرح است به سختی یک چهارم تا آنجا که سناتور ساندرز – $28.7 میلیون دلار در مقایسه با $107.9 میلیون و کمتر از نیمی از این سه نفر دیگر جلو دونده. او حتی آن را به بالا 10 در شرایط دموکراتیک هزینه های کمپین تا کنون.

در نیوهمپشایر سناتور سندرز و وارن در حال حاضر حدود 75 کارکنان بر روی زمین هنگامی که Klobuchar کمپین استخدام سوم آن کارمند در بهار گذشته. با تشکر از پیشنهادات دولت از جمله روزنامه به طور سنتی محافظه کار اتحادیه رهبر و صحبت کردن با هزاران نفر از رای دهندگان در باشگاه روتاری و یا رستوران های محلی بیش از صفحات پوتین او موفق به زنده ماندن حتی به عنوان دیگر flashier داوطلبان کاهش یافته است.

“فکر می کنم آنچه که او انجام شده بود که در آن او است که در این کمپین با منابع او می گوید:” مایکل اتکینز یک پیتربورو وکیل بود که یک نماینده به کنوانسیون ملی دموکرات ها در سال 2008 و 2004. اوایل ستایش سناتور Klobuchar او می گوید: 90 درصد از مردم او پس از او تظاهرات راه دور به فروش می رسد.

“ما اجرای یک پاره پاره کمپین می گوید:” کارن کورنلیوس جدید, Hampshire بازنشسته شده که داوطلب به صورت تمام وقت در سال گذشته برای کمک به او در قانون سابق مدرسه همکلاسی انتخاب کنید.

‘من می دانم که شما’

یک پوشش نقره ای را به او نسبت عدم کمپین منابع است که آن را تقویت تصویر خود را به عنوان از لحاظ مالی مسئول است.

او به طور معمول می کشد تا به انتخابات تظاهرات در وصف ناپذیر اجاره اتومبیل – نه Suv ها بزرگ با پنجره های رنگی مورد علاقه برخی از نامزدهای دیگر. پس از یکی از اولین حضور در تلویزیون های اچ خانم استیسی پیامک به تعریف او در teal قنتد, ژاکت او پوشیده بود. من آن را در فروش است! $29.95خانم Klobuchar نوشت.

روز دوشنبه به عنوان متوسط کمپین بود با بهره گیری از بزرگترین آن لحظه هنوز در کانون توجه رسانه ها بود که کت او تصمیم به پوشیدن.

“او پایین کلید او را زرق و برق دار در همه, می گوید:” ریچارد لیلاند یک جمهوری خواه کالیفرنیا در انتظار در خط برای یک بایدن رویداد با پنج شخص خواهان همه آنها می گویند که حزب جمهوری خواه تبدیل شده را در مالی محافظه کاری. همه می گویند که آنها می خواهم برای رای دادن سناتور Klobuchar “در یک ضربان قلب” رئیس جمهور بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفته گذشته رئیس کنکورد ائتلاف های حزبی سازمان خواستار مالی مسئولیت خاص سناتور Klobuchar به عنوان تنها نامزد انتخابات ریاست جمهوری “با بیان هدف کاهش بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی.” در زمانی که دیگر دموکرات ها در حال ارائه گسترده افزایش در مخارج دولت او خواستار طرح برای ایجاد 300 میلیارد دلار در صندوق کشت با افزایش نرخ مالیات شرکت “به پرداخت برای مقابله با بدهی های ایالات متحده و حفاظت از اقتصاد ما” – و کمک به کاهش سالانه کسری بودجه در حال حاضر پیش بینی شده بیش از $1 تریلیون.

“اگر او با چوب است که او می خواهید مقدار زیادی از مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران می گوید:” دیوید مارتی یک مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان که پسر او را به دیدن سناتور Klobuchar این آخر هفته به امید متقاعد کردن پدر خود را به رای دادن به حزب دموکرات.

زمانی که سناتور Klobuchar وارد در نیوهمپشایر در 4 صبح در هفته گذشته با حزبی آیووا نتایج هنوز مشخص نیست خانم کورنلیوس شنیده ام یک خط جدید در بیخ و گفتار.

سناتور شده است که خواندن مورخ Doris Kearns Goodwin کتاب در ریاست جمهوری رهبری مربوط به یک داستان از روز پس رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت مرگ است. به عنوان قطار حامل خود را در بدن ایجاد می شود یک مرد برای شکستن به اشک های یک خبرنگار پرسید: آقا آیا می دانید رئیس جمهور ؟

هیچ مرد پاسخ داد. اما او می دانست که من.

سناتور Klobuchar است به تازگی اقتباس شده که خط ارائه یک تصویر برای رای دهندگان است که بسیار متفاوت از یکی ایجاد شده توسط یک سری از منفی مقالات در بهار گذشته انتقاد او بحرانی رویکرد به عنوان یک رئیس.

“اگر شما مشکل کشش چک های خود را به پرداخت هزینه برای آن اجاره, من می دانم که شما و من به مبارزه برای شما,” او گفت: در پایان سخن در این بحث است. “من از شما می خواهم به این باور است که کسی که کاملا معتقد است آمریکا می تواند برنده این دلیل که اگر شما خسته از افراط و تفریط در سیاست و سر و صدا و بی معنی شما باید یک خانه با من است.”

تحریریه داستان Hinckley کمک به این گزارش.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im