آی بی ام اجلاس سران واقع در آزمایشگاه ملی اوک ریج در تنسی یکی از حداقل 16 ابر رایانه است که بخشی از این طرح است.

عکس: کارلوس جونز/ORNL

دولت ایالات متحده International Business Machines Corp. و دیگران در حال دادن محققان در سراسر جهان از دسترسی به حداقل 16 سوپرکامپیوترها برای کمک به سرعت کشف واکسن و دارو برای مبارزه با رمان coronavirus.

کاخ سفید از سیاست علم و فناوری در روز یکشنبه اعلام کرد Covid-19 محاسبات با کارایی بالا کنسرسیوم همکاری که شامل IBM انرژی بخش ملی آزمایشگاه الفبای Inc.’s ابر گوگل آمازون.com , Inc.’s Amazon Web Services Microsoft Corp. و دیگران است.

محققان از دانشگاه دولتی و بخش خصوصی قادر خواهد بود برای ارسال coronavirus-پروژه های مرتبط از طریق وب سایت آغاز در روز یکشنبه ، نمایندگان کنسرسیوم با زمینه های, در زمینه هایی مانند عملکرد بالا محاسبات زیست شناسی و اپیدمیولوژی را تصویب پروژه ها بر اساس شایستگی و مسیر سریع ترین تاثیر گفت: Dario گیل مدیر IBM Research.

هدف این است که به اعطای محققان دسترسی به محاسبات قدرتمند منابع روز پس از ارسال پروژه های خود را.

اعلام می آید به مراقبت های بهداشتی و مقامات دولتی را مورد انتقاد بخش های کلیدی از واشنگتن پاسخ به بحران هر دو در ارائه تست و کمک به امن تجهیزات پزشکی برای بیمارستان است.

داریو گیل مدیر IBM Research.

عکس:
آی بی ام

“در نهایت ما نیاز به یک درمان است. قادر به مقابله با آن, ما نیاز به سرعت بخشیدن به علم” آقای گیل گفت. “ما یک حس فوریت.”

ماشین آلات که محققان را رایگان دسترسی از راه دور شامل دو جهان قدرتمند ترین ابر رایانه آی بی ام: اجلاس در آزمایشگاه ملی اوک ریج و Lassen در آزمایشگاه ملی لارنس لیورمور.

ترکیب 16 ابر سیستم های که در دسترس خواهد بود به محققان در شروع برنامه نشان دهنده بیش از 265 petaflops محاسبه ظرفیت 775,000 کامپیوتر واحد پردازش هسته و بیش از 34000 واحد پردازش گرافیکی آقای گیل گفت.

ماشین آلات ساخته شده توسط شرکت ها از جمله IBM و دیگران.

ابر رایانه ها استفاده می شود برای مقابله با مشکلات محاسباتی در طرح های مانند مواد مخدر, کشف مواد توسعه و باتری طراحی شده است.

بیشتر از مجله CIO

  • در پیشنهاد برای Coronavirus واکسن آمریکا برطرف دسترسی به ابر رایانه مارس 22 سال 2020
  • CIOs چاق شدن پایین دریچه به عنوان رکود اقتصادی بافندگی مارس 20, 2020
  • فروتن تایر می شود Kitted با تکنولوژی 19 مارس سال 2020

چنین مشکلات پیچیده و وقت گیر برای تکمیل استاندارد رایانه است. پیش بینی اثرات مثبت و منفی از داروهای خاص برای مثال یک محاسباتی پیچیده و مشکل به دلیل آن نیاز به شبیه سازی ساختار های مولکول و شیمیایی خود را ویژگی های.

ابر رایانه باید هزاران و یا دهها هزار نفر از پردازنده های که هماهنگی و همکاری با یکدیگر برای انجام بزرگ محاسبات آقای گیل گفت. ابر رایانه ها نیز به خصوص به خوبی مناسب برای پردازش و تجزیه و تحلیل مقادیر زیادی از داده ها با استفاده از مصنوعی-الگوریتم های هوش آقای گیل گفت.

محققان در انرژی بخش آزمایشگاه ملی اوک ریج و دانشگاه تنسی به تازگی با استفاده از آی بی ام اجلاس ابر رایانه برای اجرای شبیه سازی در بیش از 8000 ترکیبات و شناسایی 77 مولکول های کوچک است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرعت بخشیدن به کشف روش های درمانی جدید و واکسن برای کروناویروس گفت: پل Dabbar, معاون علمی در گروه.

مقامات دولتی شروع مکالمات با آی بی ام در مورد ابتکار عمل را در 18 مارس گفت: Michael Kratsios ایالات متحده افسر ارشد فناوری. در اوایل هفته گذشته منتشر شد محققان گسترده ای مجموعه داده برای AI کارشناسان به معدن. این شامل بیش از 29,000 مقالات علمی ادبیات مورد Covid-19 و مرتبط با ویروس ها. از آنجا که مجموعه داده شد قرار داده و از آن دانلود شده است بیش از 18 ، 000 بار توسط محققان که می خواهید به استفاده از الگوریتمهای هوش مصنوعی به معدن برای بینش به گفته یک مقام کاخ سفید.

“چیزی که ما دیده ایم که این بیماری همه گیر شده نگه دارید این است که کل جامعه پژوهش حاضر آماده است و مشتاق به کمک به کمک به مردم آمریکا در این زمان بحران” آقای Kratsios گفت.

شرکت های فن آوری را نیز از دیگر عملکرد بالا محاسبات منابع در دسترس به صورت رایگان برای تیم های کاری برای توسعه کیت های آزمایش و واکسن برای Covid-19.

مایکروسافت و شرکت-شرکت فن آوری Rescale, Inc. اعلام کرد این برنامه پنج شنبه در حالی که با آمازون خدمات وب روز جمعه اعلام کرد 20 میلیون دلار طرح برای سرعت بخشیدن به Covid-19 تشخیصی پژوهش است.

نوشتن به سارا در Castellanos sara.castellanos@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de